Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за покупка на Nissan Patrol

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за покупка на Nissan Patrol

    Харесах си едун патрул и поради това че съм маи доста невеж малко помощ ще е животоспасяваща за финансите ми .Та като цяло патрула е 86 г 3.3тди доста добър мотор по думите на маистора окачването и трансмисията не показват нищо фрапиращо купето има забележки но не е за изхвърляне.та въпросът ми е този автомобил дали може да се ползва за разходки по гората и лек офроуд след някои подобрения естествено.До колкото разбирам джипа е y160/y260 нямам идея как да го разпозная но по това което прочетох това че е на ресори го праща в тая графа но нещо не намерих много такива двигатели да се ползват ако няко даде савет да се хващам ли на хорото или не ще сум много благодарен че сега съм с паджеро 2.5тди дълга база ама нещо по мощно ми се иска .Предварително благодаря

  • #2
    До: Въпрос за покупка на Nissan Patrol

    Можеш да го разпознаеш по номера на рамата, но като година не може да е 260. Къс или дълъг?
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос за покупка на Nissan Patrol

      Първоначално публикуван от deqn5181 Преглед на мнение
      ... купето има забележки но не е за изхвърляне.та въпросът ми е този автомобил дали може да се ползва за разходки по гората и лек офроуд ...
      Огледай хубаво шасито за ръжда. Особено в задната част, в близост до ауспуха.

      А иначе, ако е в прилично състояние, няма начин Патрул да не става за разходки и офроуд, и то не толкова лек ...
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос за покупка на Nissan Patrol

        патрула е къс товарен,рамата е оцеляла с малко повърхностна ръжда учудващо малко ръжд и по купето само задните вежди са за ампутация /таака или иначе щях да ги поорежа /иначе дали имат оригинално интеркоолер че тоя малко труд и творчество ми се видя.Днеска като отида с парите ще го поогледам по добре че ми се видяха доста неща допълнително слагани да видим кво е свалил пордавача освен лебедката.А и вапрос има не=о доста странно добавено отдолу на таблото в краката на пасажера дали го има на всички става вапрос за една кутия с голям червен прозорец на нея /тъпо но ми се видя не на място там просто/иначе за цената от 3500 ми се струва задоволително састояние таман ще останат пари за подобренията.

        Коментар


        • #5
          До: Въпрос за покупка на Nissan Patrol

          3.3 кулер няма
          а и 86 май и турбо няма, ама аз това не съм сигурен
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #6
            До: Въпрос за покупка на Nissan Patrol

            Турбо - има, кулер - не. Не виждам обаче причина да не може да се направи кулер за този мотор. Сигурно е обаче, че не е фабричен.
            Виж обаче дали се чете номера на рамата. Моя номер докато го намеря свят ми се изви.
            По ВИН кода може да разбереш всичко за колата. Къде е произведена и точната и модификация. Във всеки магазин с програмата за сервизна информация на Нисан могат да ти ги кажат тези неща.

            Коментар


            • #7
              До: Въпрос за покупка на Nissan Patrol

              Има с турбо 3.3 86г. но интеркулер фабрично няма.Като отвориш предниа капак отляво на страницата между фара и акумулатора има табела на която пише каде е произведен,y160-Япония ,у260-Испания.Машината е много корава нали е PATROL
              "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
              Кольо.

              Коментар


              • #8
                До: Въпрос за покупка на Nissan Patrol

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                3.3 кулер няма
                а и 86 май и турбо няма, ама аз това не съм сигурен
                Има има и то фабрично!
                0898532785-КИКО

                Коментар


                • #9
                  До: Въпрос за покупка на Nissan Patrol

                  Първоначално публикуван от hunter vl Преглед на мнение
                  Има с турбо 3.3 86г. но интеркулер фабрично няма.Като отвориш предниа капак отляво на страницата между фара и акумулатора има табела на която пише каде е произведен,y160-Япония ,у260-Испания.Машината е много корава нали е PATROL
                  Не бъди сигурен,има!
                  0898532785-КИКО

                  Коментар


                  • #10
                    До: Въпрос за покупка на Nissan Patrol

                    Първоначално публикуван от kiril_ognenski Преглед на мнение
                    Не бъди сигурен,има!
                    При тебе ли е да идвам да го вида.Колко кончета става мотора с кулера.
                    "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
                    Кольо.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Въпрос за покупка на Nissan Patrol

                      Първоначално публикуван от hunter vl Преглед на мнение
                      При тебе ли е да идвам да го вида.Колко кончета става мотора с кулера.
                      къде 300 кобили
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #12
                        До: Въпрос за покупка на Nissan Patrol

                        пробвах го състоянието е пове4е от задоволително /за годините/не знам защо ми се стори малко тромав за къса база в сравнение с паджерото ускорява по бавно но при 60-70 на 4х4 по нивата не се чу никакво тропане или тракане продавача каза че е заради редовата помпа така ускорявали всички има теч на масло от към хъбовете и водна помпа за смяна иначе е наистина 3.3 турбо дизел с коолер /не занам дали е фабричен но си е там/само трябва да си калкулирам разходите за след купуването и може да се похваля с новата каручка.трябва да се купува ляв джам,огледала,помапа и наи трудното според мен ще е да намеря куде подяволите му са повечето токове че нема почти нищо ел да работи освен мигачи и дълги.И ако някои може да подскаже къде по дяволите може да му намеря дръжката заедно с целия механизам за задното стъкло че е фанала гората.Като цяло маи ще вляза в преразход че иска и гуми и доста повдигане ма ко да се праи за толкоз лев толкоз.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Въпрос за покупка на Nissan Patrol

                          пусни някоя снимка да я видим
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #14
                            До: Въпрос за покупка на Nissan Patrol

                            ами малко ми е неудобно преди да я купя да му я снимам /знам ли го /продавача и без тва му досаждам вече три пъти ама ко да са прави не ми се фърлят 3500 лв на тоя каде духа

                            Коментар


                            • #15
                              До: Въпрос за покупка на Nissan Patrol

                              От какво да ти е неудобно друже.Ако не е паркирана в някой гараж просто мини и я снимай,ако ли пък не помоли го да я изкара и я щракни

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X