Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОN LINE заявки за ендуро прехода "Мургаш-Емине"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: ОN LINE заявки за ендуро прехода "Мургаш-Емине"

    не ние страх от маршрута на 3 08 трагнахме от с Мииховци под х Чумерна 3 мот и 3 атв-та в това число синат ми 16г с КТМ (по добрите мотори) без да се обиждат колегите, и приятелкатами с КФХ 700 и за 13 часа стигнахме Обзор.Идваме на прехода заради екстрима че след Бузлоджа си го знаем.
    Поздрави и дано не се провали мероприятието.

    Коментар


    • #17
      До: ОN LINE заявки за ендуро прехода "Мургаш-Емине"

      Eи пичове аз идвам обаче ще се присъединя от Бузлуджа.Много моля ако някой може на връщане да ми вземе моторчето до няъде да пише тук.Естественно срещу заплащане. Моля напишете кога ще е групата на Бузлуджа.
      Барни също искаше да идва ама не е сигурен.

      Коментар


      • #18
        До: ОN LINE заявки за ендуро прехода "Мургаш-Емине"

        Колеги,
        до тази вечер се обадиха само шест човека, които искат да карат от Бухово, като някои ще се отказват на Бузлуджа, други ще почват от там и т.н.
        За съжаление не можем да проведем такъв мижав преход, за който осигуряваме репатраци, съпорти, сервиз и т.н.
        Още повече в понеделник ще даваме пресконференция за протестите срещу закона за лова и няма смисъл да губим позиции заради преход от 6 човека !
        Съжалявам за усилията, които направихме за да се изработят свестни тракове и да се провери наново трасето ! Наистина е жалко !
        Съжалявам и за тези, които дадоха заявка и се подготвиха ! Те се надявам да ни разберат пък нас, организаторите !
        Много приказки се изприказваха преди да се обяви прехода, ама всичко беше само пред компа и когато трябваше да се кара, всеки си врътна задника и се направи на разсеян !
        Решихме да направим този преход за тези, които не обичат да ходят по състезания, а обичат да се разхождат сред природата, но се оказа, че всичко е било празни приказки за оправдание.
        Това исках да докажа не само за себе си, а и на останалите !!!
        Не напразно навремето "знаменития" Амбарев казваше: "На масата всеки е най-големия карач, ама само на масата !"

        За тези, които все пак искат да карат, ще пусна трака до Емине и всеки нека да се включи откъдето желае !

        Поздрави от Събин, Гълъбин и мен, които разработихме този интересен маршрут !
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • #19
          До: ОN LINE заявки за ендуро прехода "Мургаш-Емине"

          Жорка съжалявам че ви се провали прехода но семинара на Тъжа все още е в сила,така че заповядай така и така си се записал.

          поздрави.
          П.П. така е в България всеки е много силен на приказки.Надявам се и на Тъжа да не се получи същото и да бъда сам с парковите служители.

          Коментар


          • #20
            До: ОN LINE заявки за ендуро прехода "Мургаш-Емине"

            искам го трака или тук или на nikko1970@gmail.com,благодаря!

            Жалко за мероприятието,струваше си да се отиде дори и само защото ще се кара с Ж.Хаджиев,този поход щеше да струва повече от 5 други !!!

            Коментар


            • #21
              До: ОN LINE заявки за ендуро прехода "Мургаш-Емине"

              Ние тръгваме в Събота...Жоро ще качи трака във форума ...
              Много благодарим на Жоро ,Събин и Гълъбин за трака и за работатат по него.

              Коментар


              • #22
                До: ОN LINE заявки за ендуро прехода "Мургаш-Емине"

                кажете кога ще пристигнете на бузлуджа и кога мислите да тръгвате от там

                също и къде мислите да спите - ако имате нужда от помощ за резервациите ми се обадете
                EnduroX Alba-Damascena 2019

                Коментар


                • #23
                  До: ОN LINE заявки за ендуро прехода "Мургаш-Емине"

                  всепак ще тръгнат хора от Бухово, така ли?

                  Коментар


                  • #24
                    До: ОN LINE заявки за ендуро прехода "Мургаш-Емине"

                    Ще тръгнат варненци от Бухово и ще карат по трака !
                    Тази вечер ще го пусна тук в темата и защото може да късно, утре които искат, нека си го изтеглят !
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • #25
                      До: ОN LINE заявки за ендуро прехода "Мургаш-Емине"

                      кольо, ела довечера на св гора да се разберем и аз сам навит откраднахами тел и ти нямам номера

                      Коментар


                      • #26
                        До: ОN LINE заявки за ендуро прехода "Мургаш-Емине"

                        Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                        ....Че и нашият банкер гледам се похвалил пък в друга тема !
                        Трасето не е трудно, не плашете така хората ! ...
                        Жоро, хич и не съм имал предвид да плаша хората. Вярвам че всеки с прилични умения може да мине трака. Проблема при нас се получи от късното тръгване от Стара Загора и неразчетеното време, което ни докара нахакването в тъмницата.
                        Не случайно писах че съм готов да повторя упражнението с Иван (pimax) - по светло! А пък ако аз съм мераклия (с моя 5 месечен опит изобщо с мотори) незнам какво да се каже за повечето от хората които четат и пишат в този форум - вярвам че са с далеч по-богат опит от моя.
                        Яд ме е и че си изхабих отпуската в края на юли. Ако бях знаел за мероприятието по-рано, със сигурност щях да си организирам нещата за да съм на линия от Бузлуджа нататък.
                        Success is like being pregnant! - Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fu..ed ....

                        Коментар


                        • #27
                          До: ОN LINE заявки за ендуро прехода "Мургаш-Емине"

                          Todos, ще тръгнем от Бухово в 9-10 сутринта в Събота..на Бузлуджа ще сме дай Боже в Неделя следобяда...никаква идея нямам къде ще спим...на място ще решаваме..ако можеш да помогнеш с идея и резервация е добре дошло и ще сме благодарни

                          Коментар


                          • #28
                            До: ОN LINE заявки за ендуро прехода "Мургаш-Емине"

                            И така, за всички навитаци:
                            https://htftp.offroad-bulgaria.com/J...lanina%202008/

                            Трака на прехода !
                            След малко ще дам някои пояснения относно маршрута, но в следващия си пост, че гледам някои чакат на педали !
                            Честно да ви кажа, ако не беше срещата с управата на парк "Централен Балкан" и пресконференцията относно "Закона за лова" и аз щях да карам, макар желаещите да са малко, но има по-важни неща
                            Желая успех на малката група мераклии !
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • #29
                              До: ОN LINE заявки за ендуро прехода "Мургаш-Емине"

                              Сега искам да ви дам някои пояснения !
                              1. Качвайте трака на части, ако трябва го накъсайте още на две, за да може да се събере в GPS-a целия.
                              2. Ползвайте Garmin от серия 60 нагоре !
                              3. Големия трак е записан като ACTIVE LOG, тъй като иначе GPS-ът ще го окастри на 500 точки и ще му изядете главата в гората ! Оставете го по-добре така или в краен случай го накълцайте на по 500 точки, но само ако сте го правили и преди !
                              Зеленият трак е най-лесен !!! По него спокойно минават и ATV !
                              4. По-преките пътеки са оцветени в червено или в друг цвят, като повечето са пояснени за какво са. След Беклемето по червените отклонения могат да минат всякакви мотори без ATV !
                              5. В последния момент направихме корекции и заобиколихме двата парка: "Централен Балкан" и "Българка", така че се налага да покарате малко асфалт между Сопот и Калофер. Има и off road връзка точно под южните склонове на планината, но никога не съм и чертал трак, тъй като я знам наизуст, а и мислех, че ще водя групата. Ако не ви се кара сфалт, може да я намерите, не е трудно ! Излизате от Карлово, влизате в Сушица и поемате на изток, като държите последните улици на село В.Левски от север, минавате по асф.път покрай мотокрос трасето, спускате се към Бяла река, която на състезанието в Хисаря се оказа черна , пресичате я, излизате на пътя за Калоферски манастир, хващате в дясно и сте на трака в Калофер. След като влезете в Калофер, хващате трака наляво !
                              6. Поради заобикалянето и на парк "Българка" започвате да качвате Стара Планина чак по една от пътеките до с.Енина ! Тя е най-лесната и излиза не на Бузлуджа, а на връх Бедек, така че си направете среща с габровци на този връх и те ще ви заведат до ГУСВ хижата, където съответно трябва да ги почерпите. Все пак са от Габрово ! Там и ще спите !
                              7. В Рибарица ползвайте хотел "Рибарица", тъй като само в него има свободни стаи за събота вечер ! На Беклемето - хотел "Сима", покрай който минава зеления трак, на Бузлуджа - ГУСВ, на Котел - първия хотел, който срещнете в гората отдясно на трака (забравих му името) и на Емине - каквото си харесате от празните хотели в Св.Влас.
                              8. Още една препоръка ! В гъстата гора тракът може да има понякога отклонение до 40-50 метра. Не се набутвайте сляпо по него, а първо внимателно вижте дали там, където отивате има поне зачатък на пътека. Навсякъде има поне тясна пътечка, която да ви води !

                              Това е от мен. Вярвам, че ще се справите лесно, тракът е много живописен и приятен !
                              Направете много снимки, че да дразните тези, които не дойдоха !

                              Ако имате въпроси, може да ми звъните по всяко време, но не прекалявайте !

                              Още веднъж, УСПЕХ !
                              Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 22-08-08, 11:06.
                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар


                              • #30
                                До: ОN LINE заявки за ендуро прехода "Мургаш-Емине"

                                Може би ще тръгнем утре следобяд и ще спим на хижа "Мургана"...кога ще сме на Бузлуджа и КОтел не е ясно...Поздрави на всички...искам да си тествам новия демфер утре преди обяд...че нещо ей сега получих морска болест от него..като лодка почна да ме вози даже на най-ниската степен,,,..Жалко ,че не се събрахме група,но ще разкаваме как е минало..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X