Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

    П.С. Един единствен път в живота си съм имал удоволствието да държа в ръка сравнително „истинска” катана. Съвременна изработка, нисък клас, нещо от сорта на 20 000$ (услуга от семеен приятел, виден бизнесмен от прехода с неограничени финанси и интерес в хладните оръжия). Ако някой ден се събудя милионер - истинска историческа катана ще ми е в топ 3 на списъка с покупки.
    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

    Коментар


    • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

      Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
      П.С. Един единствен път в живота си съм имал удоволствието да държа в ръка сравнително „истинска” катана. Съвременна изработка, нисък клас, нещо от сорта на 20 000$ (услуга от семеен приятел, виден бизнесмен от прехода с неограничени финанси и интерес в хладните оръжия). Ако някой ден се събудя милионер - истинска историческа катана ще ми е в топ 3 на списъка с покупки.
      20000 usd е сериозна сума за много добра сабя с история. Съвременно производство е рядкос с такава цена. за 3-5 млн. йени има старинни исторически остриета, перфектно въстановени с допълнителна дървена "кукла" в канията за съхранение на дръжката. Самото острие седи консервирано и разглобено в специален калъф.
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

        Пламене, като скиташ по ония земи, интересувал ли си примерно от нинджуцу и нинджите, или интересите ти са само към самураите?
        Всеки трети е шести

        Коментар


        • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

          Не съм се интересувал за сега. Там не е като по филмите . Ама си е интересен феномен.
          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

          Коментар


          • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

            Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
            Не съм се интересувал за сега. Там не е като по филмите . Ама си е интересен феномен.
            1ел съм отдавна преди 20 годин, ама колко е било достоверно...
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

              Можете ли да препоръчате зала/клуб по джудо или спортно самбо в източната част на СФ ( Младостите, Ст.Град, Изток, Полигона... )?

              Коментар


              • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                Мисля че н ЦСКА, при борса къра има още джудо и самбо,намиращата се близо там зала лондейл има граплинг,а на НСА има бразилско жиу житцу.
                0 8 76 36 8 542

                Коментар


                • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                    Замислих се върху заглавието.

                    В общия случай вероятно става въпрос за едни пари. Дори има федерации, бонус-тениски с щамповани автографи, даже и Министерство.
                    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                    LZ1EMS

                    Коментар


                    • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                      В дворецът Топкапъ има самурайски доспехи и две катани подарени от Императорът на Япония на султан Абдул Хамид
                      Последно редактирано от komuso; 26-10-18, 13:39.

                      Коментар


                      • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                        На Дианабад има школа на Близнаците от Нови Искър.Кеф ти джудо,кеф ти самбо,кеф ти ММА.На световното в Русия ,заедно с Багата ,разказаха играта на местните по бойно самбо,техния "специалитет.Много руснаци ,заедно с Емилианенко рониха доста време крокодилски сълзи.Бива ги момчетата и то много.Доколкото знам май не е и скъпо в школата.Имало и деца.
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                          Само това за Емелианенко и крокодилските сълзи да не си го беше измислял.
                          Всеки трети е шести

                          Коментар


                          • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                            Няма никаква измислица.Абсолютно никаква.Единствения победил Емилияненко е Багата.След това има реванш със загуба.Не става въпрос за ММА ,а за бойно самбо.Ако искаш ,можеш да им обясниш измислицата.Разбиха крепоста на бойното самбо в ония години.Може да е еднократно ,но го направиха с Българския флаг.Повечето титуляри бяха с отличия и бяха далече от ММА.2
                            2009г.Крайно класиране категория 100кг.1.Благой Иванов-България,2.Янош -Германия,3.Емелианенко-Русия.
                            Последно редактирано от faster; 26-10-18, 19:47.
                            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                            Коментар


                            • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                              Верно ли на мен ми обясняваш кой нашенец е победил емелианенко на бойно самбо? Говориш откровени глупости за пореден път. Става въпрос за крокодилските сълзи и че много време ги ронил. Иначе, че не си запознат с нещата е видно. А че човека има и загуби е нормално, ама как се държи при загуба, че и при победа, лесно можеш да видиш. Ама голем ти е зора бързо да се изходиш по темата.
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                                Мога да ти покажа ,че съм наясно горе-долу,ма не на твойто интернет ниво разбира се.Специалисте по самбо и разни други интернет приказки. п.с.ти нещо за преносен смисъл учил ли си в училище,че нещо голем буквалист се извЪди.
                                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X