Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

    Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
    Обаче най не са изкуство, каквото и да говорят за тях. Умения се постигат с тренировки, за изкуство тренировките не стигат
    Пред цитираното изречение си добави "твърди се че"
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

      Мастъра разказва няколко интересни и полезни неща.

      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

        Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
        Кен-до,ма така може и с мачетето,даже сече по-добре ,като гледам масовката в клипа.Старите майстори самураи в началото,обаче са си класа .
        Кендо е друго.
        Това е демонстративна дисциплина тамешивари в Яйдо. Режат се рогозки от които се изработва татами.
        Относно философията, не преекспонирайте нещата твърде много. Ако на място където ви преподават бойно умение, ви учат на философия, бягайте бързо. Филосовския оттенък се достига индивидуално с практикуването. В основата си бойните изкуства са за самозащита.
        Наричат се някъде изкуство, защото...хайде по късно
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

          Представям ви едно скромно мое мероприятие с Татсуя Нака шихан 7-ми дан JKA.
          По моя покана този гениален учител ще ми е нагости във Варна. Който има някакъв интерес, моля да се свърже с мен или направо да заповяда.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FC85C5CF-2580-4576-ADB1-FD931107033C.jpeg
Прегледи:1
Размер:232.6 КБ
ID:5812506
          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

          Коментар


          • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

            Варна ,къде?
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

              Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
              Варна ,къде?
              В зала “Владислав Варненчик” ( позната като зала Черно море).
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                Ох, тук много разбиращи...

                Има ли хора с II дан и нагоре в някое бойно изкуство от тук пишещите?
                ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                Коментар


                • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                  Намират се.
                  Радвай се, че има и споделящи. Може и да научиш нещо ново.
                  ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                  Коментар


                  • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                    Никога няма да спра да уча нови неща, но едва ли интернет специалистите са подходящ източник. (Не говоря за теб).
                    Изказаха се безумни идеи и мисли... Не ме учудва.
                    ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                    СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                    Коментар


                    • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                      Нямам дан.Когато започнах да се занимавам беше забранено ,имаха право ,само милиционерски служители и длуги от сорта богоизбарани.Една групичка започнахме с два български дебели учебника ,единия "Карате -до",другия "Кодокан-джудо".Главен тартор ни беше на един приятел чичо му,беше цивилен полицай.от "ония",но и беше много свестен и така се започна.През годините съм се изправял срещу доста с колани и данове по татамита и паланки ,ние си организирахме нещата на приятелски начала.Обмяна на опит по късно с приятели полицаи и един от СОБТ заедно тренирахме и на едни лекоатлетически съоръжения.2 години интензивно се бях увлякъл и по бокса ,покрай един приятел,тренираше в Славия....а плуването ми е хоби и при всяка възможност ,по много.Та защо непременно човек трябва да има дан и да ходи по състезания.Най-трудните състезания са със самия себе си в каквато и да било подготовка ,да станеш в 4 и да ходиш да тренираш ,за да имаш време.,за всичко останало и привечер пак да отделиш време,като изключиме двубоите дето си организирахме,при които няма съдийство,разчиташе се на самоконтрол .Благодарение на това ,повечето от групата запазихме добра кондиция и форма до днес.Бутам 54ри и засега не се спирам...
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                        Да попитам...модерното напоследък ММА минава ли за "изкуство"? Щото имам тук един колега бивш средна ръка състезател, който още изплаща две бургаски батки, имали неблагоразумието да му скочат на бой след спор за предимство. Със съда се оказали далеч по- оправни, отколкото с юмруците, щото
                        And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                        Коментар


                        • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                          Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                          Нямам дан.Когато започнах да се занимавам беше забранено ,имаха право ,само милиционерски служители и длуги от сорта богоизбарани.Една групичка започнахме с два български дебели учебника ,единия "Карате -до",другия "Кодокан-джудо".Главен тартор ни беше на един приятел чичо му,беше цивилен полицай.от "ония",но и беше много свестен и така се започна.През годините съм се изправял срещу доста с колани и данове по татамита и паланки ,ние си организирахме нещата на приятелски начала.Обмяна на опит по късно с приятели полицаи и един от СОБТ заедно тренирахме и на едни лекоатлетически съоръжения.2 години интензивно се бях увлякъл и по бокса ,покрай един приятел,тренираше в Славия....а плуването ми е хоби и при всяка възможност ,по много.Та защо непременно човек трябва да има дан и да ходи по състезания.Най-трудните състезания са със самия себе си в каквато и да било подготовка ,да станеш в 4 и да ходиш да тренираш ,за да имаш време.,за всичко останало и привечер пак да отделиш време,като изключиме двубоите дето си организирахме,при които няма съдийство,разчиташе се на самоконтрол .Благодарение на това ,повечето от групата запазихме добра кондиция и форма до днес.Бутам 54ри и засега не се спирам...
                          Респект,на тия години,където по света впрочем хората се водят средна възраст а тук повечето са се предали.Интересува ги само да има цигари,ракия,салата ако ще и с 5 инсулта да са.Ако решиш и още се бориш пиши да направиме една тренировка по джудо,определено не ми е силна страна но имам някаква база.
                          0 8 76 36 8 542

                          Коментар


                          • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                            Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                            Да попитам...модерното напоследък ММА минава ли за "изкуство"? Щото имам тук един колега бивш средна ръка състезател, който още изплаща две бургаски батки, имали неблагоразумието да му скочат на бой след спор за предимство. Със съда се оказали далеч по- оправни, отколкото с юмруците, щото
                            ММА се води правилник макар че напоследък го водят спорт.
                            0 8 76 36 8 542

                            Коментар


                            • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                              Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                              Да попитам...модерното напоследък ММА минава ли за "изкуство"? Щото имам тук един колега бивш средна ръка състезател, който още изплаща две бургаски батки, имали неблагоразумието да му скочат на бой след спор за предимство. Със съда се оказали далеч по- оправни, отколкото с юмруците, щото
                              Стига сте говорили за боя като изкуство, той даже не се отърква в него. Инак и шофирането ще е изкуство, готвенето, зидарията, хирургията или обущарството. Ма не са.
                              Боят си е бой. Особено след спор за предимство.

                              Коментар


                              • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                                Да, в изкуството винаги има висша философия,духовна,но е изкуство и да оцелееш .ММА дава точно това оцеляване без правила,ако се наложи,та за мене не е обикновен бой ,ама никак.
                                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X