Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГАЗ 63 Молотовка срещу ГАЗ 66 Виетнамка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: До: ГАЗ 63 Молотовка срещу ГАЗ 66 Виетнамка

    Първоначално публикуван от svikol Преглед на мнение
    от 5 год карам молотовка с 4-ка перкинс с редова помпа,в гората 33-35 на 100 по асфалта не знам,всички виатнамки касаха шаси зад кабината,а малотовките даржат около 6 куб спокоино
    Ако се карат 6 кубика и полуоски няма да къса даже,подкарай я с 8-10 кубика и тогава ще се види здравината на мотор,шаси,скорости,раздатка,съединители,полуоски,карета...Със здраве да си я караш все пак но аз бих избрал виетнамката....с малки доработки.

    Коментар


    • От: До: ГАЗ 63 Молотовка срещу ГАЗ 66 Виетнамка

      Газ 63 е предназначен да вози 20 войника или около 2т купих един от военен магазин в Карнобат за 600лв през 2004г и го ползвах от зима на зима вместо джип носих горива на верижните машини дори и карбуратора не съм и чистил палеше и на манивела без значение колко е студено и си изпълняваше задачките единствения разход беше горивото Имам и газ 66 според мен е по-проходима и по-бързоходна но е висока и по широка но като няма път 63 та се провира повече мисля че са различни категории и си имат предимства и недостатъци газ 66 е по нов модел и по лесна за управление Има по голяма товароносимост моето мнение което не налагам е че и двата камиона си вършат идеално работата за която са направени Относно изминаване на км имам един приятел които който купи газ 53 чисто нов цистерна през 1990г и му сложи болгаров двигател мтз 80 със скорости от зил 151 но котията не издържа и я смени с от зил 130 гаската я прави Пенчо Фогата в Приморско и мина 640 000км и и направиха ремонт на двигателя

      Коментар


      • От: ГАЗ 63 Молотовка срещу ГАЗ 66 Виетнамка

        Газ 63 с каква водна помпа е

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X