Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Offroad club Varna<=>офроуд клуб Варна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Re: Offroad club Varna<=>офроуд клуб Варна

    Първоначално публикуван от fenek Преглед на мнение
    Айде всяка жаба да си знае гьола!
    Айде по леко де Всеки има право да си изкаже мнението.

    Коментар


    • #32
      Re: Offroad club Varna<=>офроуд клуб Варна

      Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
      Айде по леко де Всеки има право да си изкаже мнението.
      Няма проблеми да изкажеш мнение за нещо което си видял, проверил и т.н. В случая аз виждам само правене на шпакли на Геро...

      Не може ли човек да бъзикне някой без цензуро-пазителите да се обадят.. брех мааму и революция! .. За това съм сложил и усмивка в края на изречението което цитираш.. защото се бъзикам!

      Коментар


      • #33
        Re: Offroad club Varna<=>офроуд клуб Варна

        Първоначално публикуван от fenek Преглед на мнение
        Няма проблеми да изкажеш мнение за нещо което си видял, проверил и т.н. В случая аз виждам само правене на шпакли на Геро...

        Не може ли човек да бъзикне някой без цензуро-пазителите да се обадят.. брех мааму и революция! .. За това съм сложил и усмивка в края на изречението което цитираш.. защото се бъзикам!
        ПИЧ, ако си следил темата какъв джип да си купя ще ти станат ясно много неща. Незнам за какви шпакли спрямо Геро става въпростова ,просто го приемам с пренебрежение.Ако си мислиш че всичко което е дискотирано тук е несериозно си остава твой проблем.Знай че "БЪЗИЦИТЕ" ти просто не минават.Пиши си там за Стоичков и не се бъркай дето не ти е работата
        Последно редактирано от banjo; 30-04-07, 21:00.
        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
        Дий Снайдер

        Коментар


        • #34
          Re: Offroad club Varna<=>офроуд клуб Варна

          ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

          Коментар


          • #35
            Re: Offroad club Varna<=>офроуд клуб Варна

            Няма проблеми да изкажеш мнение за нещо което си видял, проверил и т.н. В случая аз виждам само правене на шпакли на Геро...
            ?????????????????????????????????????????
            Каква беше идеята на това изречение ? Че несхванах !
            Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

            Коментар


            • #36
              До: Offroad club Varna<=>офроуд клуб Варна

              Здравейте,

              аз съм Иван, новобранец в жанра. За сега обикалям само по оффроуд маршрутите над Владиславово, но се опасявам, че изхвърляните боклуци скоро ще се окажат препятствие дори и за вас, като професионалисти .

              прелистих темата за варненския клуб, но предпочитам да не я чета . Надявам се след толкова време (от последната публикация по темата) страстите да са улегнали.

              Не знам какви са варненските клубове, дали този се е утвърдил...
              Но все пак мисля е в рамките на темата да попитам има ли някакви планирани разходки за не отлкова нарпеднали и оборудвани новаци, като мен. И дали има някакви общоприети изисквания и норми за автомобилите (например тип гуми, пържоли, бири...). Да знам каква част от парите от дядо коледа да заделя за следващата година А пък и тази година ако има нещо...
              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА
              Учи се от всеки, не подражавай на никого, работи здраво!
              In God we trust, all others must pay in advance.

              Коментар


              • #37
                До: Offroad club Varna<=>офроуд клуб Варна

                нека и аз да се включа, както отбеляза колегата по-горе, не се интресува от 'дразгите' на по-старите и аз се присъединявам към това. Моят въпрос след толкова четене и търсене из форума е има ли седмични или месечни сбирки на някои от съфорумците във Варна, ако да-то къде и кога, не питам за клубовете, тъй като не ме интересува политиката във всичките й изродясали форми, искам да се срещна с хора ерудирани и знаещи, от които всеки може да научи нещо, има едно лого в началото на сайта, ако някои са го забравили, да отварят по-често страницата там. И нека не с еопределяме като млади и стари, има една стара поговорка, не питай старило, питай патило, така че успех на всички

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X