Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КОЛЕГИ,ПОМОЩ (Enduro)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от Evgeni Enduro
    Първоначално публикуван от Gichev
    А и забравих да кажа че всички много ми се радваха(дори момичетата) като минавах покрай тях, спираха, ухилваха се до уши и чак като отмина продължаваха.
    ????
    Този метод за заваряване не го бях чувал!?
    ми...грешка станала...

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от Evgeni Enduro
      Колега,с риск да стана нахален ще те питам дали имаш тел-а на този човек!?
      Ще проверя задължително!
      Не, за съжаление нямам негов телефон , но ако имаш затруднения в намирането ми се обади и ще та заведа при него или ще те упътя. 0898432305 - Румен

      Не знам така дали това ще ти свърши работа:

      http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=a2...name=&size=3x3
      Живей за всеки дъх!

      Коментар


      • #18
        Благодаря ти за съпричастността!!!
        Ще почакам още десетина дни та да си взема книжката от КАТ и направо ще закарам и мотора там!!!
        "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
        А+
        LZ1DRZ

        Коментар


        • #19
          Няма нищо! Нали ти е ясно , че на место не може да се завари. Трябва всичко да е свалено, измито и т.н.
          Живей за всеки дъх!

          Коментар


          • #20
            Да,разбира се,но аз двигателя не смятам да го разглабям,ами само ще го сваля от рамата!!!
            Стигне ли се до разглобяване-работата ще стане много сложна........!?
            "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
            А+
            LZ1DRZ

            Коментар


            • #21
              не знам точно какво е счупването, но ми се струва, че ако има теч на масло нищо не правиш ако не го разглобиш и измиеш отвътре и отвън и слад това заварки и тяхното почистване. Нали ак сменяваш с друг картер пак ще го разглобяваш?
              Живей за всеки дъх!

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от roumen5
                не знам точно какво е счупването, но ми се струва, че ако има теч на масло нищо не правиш ако не го разглобиш и измиеш отвътре и отвън и слад това заварки и тяхното почистване. Нали ак сменяваш с друг картер пак ще го разглобяваш?
                Да,ама съм сигурен,че разглобя ли го и заварката е в разглобено състояние,ще потдаде от температурата и няма да си паснат картерите.
                Както писах по-горе-м/у картерите няма гарнитура и пак ще си тече!
                Затова питам за добър заварчик,който всъщност знае какви са рисковете и възможностите
                "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                А+
                LZ1DRZ

                Коментар


                • #23
                  Този е добър и мисля , че ще станат нещата, защото нямаш голямо счупване и не е нужно да се наслагват парчета
                  Живей за всеки дъх!

                  Коментар


                  • #24
                    Първоначално публикуван от roumen5
                    Този е добър и мисля , че ще станат нещата, защото нямаш голямо счупване и не е нужно да се наслагват парчета
                    Ееееееее! Стигне ли се до наслагване на парчета-за алуминий на вторични и нов после
                    А колко струва подобна заварка? На сантиметър ли се плаща?
                    "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                    А+
                    LZ1DRZ

                    Коментар


                    • #25
                      Е, какви теща ме питаш. Човека не е скъпчия може да е 5 лв.,може 10, а понякога на моторджиите даже и не им иска парите
                      Живей за всеки дъх!

                      Коментар


                      • #26
                        Първоначално публикуван от roumen5
                        Е, какви теща ме питаш. Човека не е скъпчия може да е 5 лв.,може 10, а понякога на моторджиите даже и не им иска парите
                        Питам те поради простата причина,че със сравнение на цените м/у заварчиците ще добия някаква представа за качеството на заварката
                        "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                        А+
                        LZ1DRZ

                        Коментар


                        • #27
                          По тази логика тоя хич не го бива,щом понякога даже не иска пари
                          К. Кулев

                          Коментар


                          • #28
                            Първоначално публикуван от Калин Кулев
                            По тази логика тоя хич не го бива,щом понякога даже не иска пари
                            E,ти пък-разбра ме какво имам в предвид!
                            А по твойта логика значи може да сравним една лада за 200лв. и едно BMW za 20 000лв.
                            Така ли?
                            "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                            А+
                            LZ1DRZ

                            Коментар


                            • #29
                              Първоначално публикуван от Evgeni Enduro
                              Първоначално публикуван от roumen5
                              Е, какви теща ме питаш. Човека не е скъпчия може да е 5 лв.,може 10, а понякога на моторджиите даже и не им иска парите
                              Питам те поради простата причина,че със сравнение на цените м/у заварчиците ще добия някаква представа за качеството на заварката
                              Човека само с това се занимава- заваряване на цветни метали и то от много години. При него работят още поне 45 души и винаги е пълно с картерии глави от двигатели. Много неща съм си правил при него и досега всичко е било на 6. Аз не ти пиша за да му правя реклама тук , а за да ти дам съвет...
                              Живей за всеки дъх!

                              Коментар


                              • #30
                                Заваряването на алуминий върви от 4 до 7лв. на линеен см.Виж човека може да ти вземе по-евтино.Трябва да си свалиш и подготвиш картерите, ако ти каже, че така може да го завари не му вярвай.Аз съм заварчик в Кремиковци, заварявал съм алуминий, няма нищо сложно, но е нужна лека подготовка.Имам колега, който заварява вкъщи на 4 лв. на линеен см. картери и глави на автомобилни двигатели по неговите думи. Ако искаш да замажеш положението залепи го със сив Поксипол. Има американска присадка Stop Leak, аз лично съм я ползвал. За мен лично не върши работа.Прецени сам, със заварка е най-добре, но трябва да оправиш усукването, защото алуминият е крехък, а заварката се чупи още по-лесно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X