Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тема за Плазмено рязане, машини, технологии, техники и т.н.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тема за Плазмено рязане, машини, технологии, техники и т.н.

    Първоначално публикуван от stivemaster Преглед на мнение
    Ами детайл .... да,ама утре че май нямам снимки. Иначе просто е с идеални ъгли така,смятам се досещате....
    Анджък де ! То нали това е смисъла на "панделката"

    Първоначално публикуван от stanio.turbinata Преглед на мнение
    ...Владо с какъв източник е тая машинария? Изглежда много масивна...
    - със 100 амперовата "Чебора" , която бях закачил на Серговия рутер . А пък на неговия монтирах една щура трансформаторна плазма , без високочестотна запалка - и : О, небеса! ...
    Последно редактирано от Vlado_Ts; 23-04-19, 22:56.
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • От: Тема за Плазмено рязане, машини, технологии, техники и т.н.

      Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
      Този тип рязане не е ли за лазер? Лазерите вече не са много скъпи..

      Да не са скъпи...Тези с които обаче можеш да режеш най-много фолио за готвене ...Я виж колко струва лазер който да реже 10-12мм неръждавейка ....Която пък неръждавейка 45xp си я хапва ...Вярно,качеството е несравнимо нооо....всичко завийси от приложението на детайлите...Аз не съм забелязал да имам кофти ъгли при рязане на детайлите...Ще пробвам са с лууп-а 8-10мм да видя как ще стане

      Коментар


      • От: Тема за Плазмено рязане, машини, технологии, техники и т.н.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190424_121639.jpg
Прегледи:1
Размер:372.8 КБ
ID:5813311
        Кой може да ми изреже нещо такова?
        Желателно е 2мм. неръждавейка.
        Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
        0884837709
        0878383528

        Коментар


        • От: Тема за Плазмено рязане, машини, технологии, техники и т.н.

          Като за начало абсолютно всички фирми за лазерно рязане. Изкат файла в DXF формат обикновено.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Тема за Плазмено рязане, машини, технологии, техники и т.н.

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            Като за начало абсолютно всички фирми за лазерно рязане. Изкат файла в DXF формат обикновено.
            Достатъчно е и в .dwg
            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

            Коментар


            • От: Тема за Плазмено рязане, машини, технологии, техники и т.н.

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Като за начало абсолютно всички фирми за лазерно рязане. Изкат файла в DXF формат обикновено.
              DXF, DWG, CDR, AI . Тези със сигурност минават.
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • От: Тема за Плазмено рязане, машини, технологии, техники и т.н.

                Да. Така съм го направил. Въпроса е че е голямшко, и в момента няма кой да ми го изреже.
                Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
                0884837709
                0878383528

                Коментар


                • От: Тема за Плазмено рязане, машини, технологии, техники и т.н.

                  Екстра са си ръбчетата според мен а това даже не е и с Finecut-a...

                  Коментар


                  • От: Тема за Плазмено рязане, машини, технологии, техники и т.н.

                    Първоначално публикуван от ves1 Преглед на мнение
                    Да. Така съм го направил. Въпроса е че е голямшко, и в момента няма кой да ми го изреже.
                    Ако все още има нужда, на лични ще ти дам контакт за София, ще се плати само материала.

                    Коментар


                    • От: Тема за Плазмено рязане, машини, технологии, техники и т.н.

                      14мм...Мисля не е никак зле като за само 45А

                      Коментар


                      • От: Тема за Плазмено рязане, машини, технологии, техники и т.н.

                        Перфектно,браво!
                        Посетете сайта ми : http://mashini-plazmeno-riazane.com

                        Коментар


                        • От: Тема за Плазмено рязане, машини, технологии, техники и т.н.

                          Благодаря! От теб казано това значи,че наистина е добро! ...Гледах доста инфо,картинки,клипове и какво ли не...Определено за 220v според мен няма по-добра и мощна плазма от 45XP...Ма**а му струва си всеки един лев!...А консумативите са адски издръжливи!...А като се сетя само,че заради един изхабен консуматив се осъмних в качеството на машината...ПУ пу връщам си думите назад!

                          Коментар


                          • От: Тема за Плазмено рязане, машини, технологии, техники и т.н.

                            Вчера ми се появи на екрана нещо което не бях виждал до сега :/ ...

                            (снимката е примерна но пишеше същото и ня моя)

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:post-15906-0-54780500-1501613035.png
Прегледи:1
Размер:326.2 КБ
ID:5814383

                            Като цъкнеш на YES и те изхвърля от Mach-a, а ако цъкнеш на NO си остава прозореца и нищо неможеш да правиш...Рестартирах компа и изчезна тоя проблем.Рязах си както трябва.От какво е това?Софтуерен проблем с компютъра или нещо с драйвера на машината?

                            Коментар


                            • От: Тема за Плазмено рязане, машини, технологии, техники и т.н.

                              Проблема не е голям ,просто си и имал отворен прозорец с нотпад на заден фон.Понеже мача е тъпа програма,ако по някаква причина минимизираш прозореца с файла който в момента е зареден за изпълнение и си решил да го редактираш , може да ти даде такава грешка,ако решиш да отвориш друг файл.
                              Посетете сайта ми : http://mashini-plazmeno-riazane.com

                              Коментар


                              • От: Тема за Плазмено рязане, машини, технологии, техники и т.н.

                                Хммм...Ами интересното е,че нямах такъв отворен прозорец но пък съм хванал добре познатия вирус "nhataquanguanclan" който първо забранява task maneger-a ,дава флашката с shortcut иии си отваря сам.някви неща тааа може нещо да си е отворил наистина сам без да го визуализира...Кофти се мъчи.тоя вирус ма съм.го борил ииии пак ще трябва явно...Благодаря ти!Аз си викам край машината си такова таковата!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X