Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

    Сега се сещам , ще трябват ли някакви инструменти и оборудване , примерно , за забиване на коловете за лентите трябва високотехнологичния инструмент "чук".
    Друго нещо ? Мислете , докато е време.
    Уморените коне не ги убиват , нали ??

    Коментар


    • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

      Всокотехнологичните инструменти чук, брадва и трион вече са в колата и ще са налични. Идвай и не ги мисли дреболиите.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

        Аватарът на Макавеев току-що ме подсети, че не съм готов с нещо, което бях обещал. Нося маркери, но не съм купил картонени парчета (намислил бях едни жълти А4).

        Ако някой има нещо под ръка... Какви организатори сме, ако не можем да наслагаме табели.

        Поздрави!
        Искам България чиста!

        Коментар


        • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

          Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
          Аватарът на Макавеев току-що ме подсети, че не съм готов с нещо, което бях обещал. Нося маркери, но не съм купил картонени парчета (намислил бях едни жълти А4).

          Ако някой има нещо под ръка... Какви организатори сме, ако не можем да наслагаме табели.

          Поздрави!
          Имам едни хубави дебели жълти листи. Ще ги взема с мен. Ще бъда при вас утре вечер. На кого да се обадя?
          НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
          Omnia vincit amor !

          Коментар


          • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

            На човека с тениска "Организатор". С други думи няма начин да не ни намериш.

            Поздрави!
            Искам България чиста!

            Коментар


            • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

              Темата е доста стара, след няколко месеца ще отворим нова за събор 2010!
              LZ1PER

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X