Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
    Заарин определено има недостиг на хора в групата по Настаняване.

    Това ме подсеща, че наистина има нужда от организационна среща, за каквато вече неведнъж стана дума. Занимава ме въпросът какво трябва да носим. Мисля да взема картонени парчета А4 и нещо за писане по тях, 50-ина метра тънко въже и още това онова...

    Но повече глави ще го измислят по-добре. А тук става дума и за обща схема на лагера за настаняване, която после може да се доуточни на място.

    Нека да не правим като в държавната власт - първо от всички бликат добри пожелания, второ всички си мълчат интелигентно, трето - дайте да бием Zaarin или който друг се е случил на мястото "а ние толкова му вервахме".

    Нали правим нещо сериозно и доброволно.

    Поздрави!

    (Отсега казвам - във вторник съм дежурен и не мога да участвам. В понеделник или сряда съм там.)
    Искам България чиста!

    Коментар


    • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
      Заарин определено има недостиг на хора в групата по Настаняване.
      Снощи говорих със Zaarin, и му предложих да се включа в групата по настаняване, но не съм писал, правя го сега (ако има нужда ) той да каже. Или в друга група при необходимост.

      Междевременно фланелките и шапките са в процес на изработка, ще станат..шик. Има и малки размери за дамите.
      Ако има от нещо друго нужда, казвайте.
      LZ1HRD

      Коментар


      • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

        Здравейте, ако има нужда от доброволци в някой от екипите - на разположение сме на 5-ти, след 19 часа, аз и съпруга.

        Коментар


        • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

          До тук групата по настаняването сме:
          1. Аз
          2. и 3. Spas55 и приятелката му
          4. bochopz
          5. Nana
          6. hilllti
          7. Макавеев

          Което е близо до първоначално предвидената бройка.

          Освен това готовност за помощ изявява и petyo_68. Не е конкретиирал какво предпочит. Хора предполагам навсякъде няма да достигат, така че кой има най-голяма нужда от помощ?

          Повечето от изброените сме казали, че ще можем да бъдем там още на 5ти сутринта или по обяд. Би трябвало да стигнем за първоначалната организация. Вечерта след пристигането на свежите подкрепления може да се направи някакво преразпределение за 6ти, когато ще е многото работа.

          Предварителна среща наистина ще е необходима. Какво ще кажете за последно за понеделник от 20:00 часа?
          Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

          Коментар


          • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

            Няма проблем за деня и часа - само някой да обясни къде и каква е тази кула в Лозенец!?
            Aut inveniam viam, aut faciam.

            Коментар


            • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

              Става въпрос за бирария "При Кулата", пресечна точка на улиците Галичица, Теодоси Търновски и Плачковица. Намира се до старата водна кула на Лозенец.

              Входа е с координати N42.67243 E23.32615
              Show must go on!
              LZ1VES

              Коментар


              • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                Разбирам, че имаме офицално потвърдена среща за понеделник, 1 септември, в бирария При Кулата в Лозенец. На линия съм. Предлагам да е от 19 часа, 20 е малко късно, че ще имаме бая да обсъждаме. Ако някой има контакти с бирарията, нека запази маса.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                  При Кулата тел: 9625333
                  Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                  A2 (+)

                  Коментар


                  • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                    ОК, ще запазя маси, ама колко хора ще се съберем? Май ще сме към 15 човека!
                    Show must go on!
                    LZ1VES

                    Коментар


                    • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                      Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
                      ОК, ще запазя маси, ама колко хора ще се съберем? Май ще сме към 15 човека!
                      Нека да потвърдим присъствие.
                      Аз, от групата на Zarrin потвърждавам.
                      П.П
                      Жалко, че няма да са готови до тогава "аксесоарите"(фланелка +шапка) за да ви покажа мостри.
                      LZ1HRD

                      Коментар


                      • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                        Ще бъда там към 20ч.
                        LZ1NBN

                        Коментар


                        • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                          И аз, може би малко по-късно.
                          Искам България чиста!

                          Коментар


                          • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                            Масите 6 и 7 са запазени в бирария "При кулата".

                            Само да напомня, че ни трябва някой, който да познава игрите за Плейстейшън, и да организира провеждането на състезанието. Никой ли не иска да си признае, че играе игрички !!!!

                            Ще има технически екип, който ще монтира игрите, ама веселата част ще трябва ние да си организираме!
                            Show must go on!
                            LZ1VES

                            Коментар


                            • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                              Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
                              Масите 6 и 7 са запазени в бирария "При кулата".

                              Само да напомня, че ни трябва някой, който да познава игрите за Плейстейшън, и да организира провеждането на състезанието. Никой ли не иска да си признае, че играе игрички !!!!

                              Ще има технически екип, който ще монтира игрите, ама веселата част ще трябва ние да си организираме!
                              Потвърждавам присъствие. Вероятно ще успея да дойда към 7 и малко .

                              За Плейстейшъна, ако няма кой да се жертва за такова нещо от форума , предполагам, че няма да ми е трудно да намеря външен "консултант" . Казвайте, ако има нужда .
                              Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                              Коментар


                              • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                                До 19,30 съм на работа - около 20,00 ще съм там.
                                Aut inveniam viam, aut faciam.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X