Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

    http://www.belogradchik-bg.net/index...d=31&Itemid=38 като начало-малко полезно инфо

    Коментар


    • #17
      До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

      http://www.hoteliinfo.com/hotels-belogradchik

      Коментар


      • #18
        До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

        И аз се пиша. Казвайте ако има нещо да действаме. И поздрави на г-н Цанков с него сме гасили пожар в района на "Струин дол".

        Коментар


        • #19
          До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

          Винаги готов...!!!!

          Коментар


          • #20
            До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

            Мен не ме бива много по разните неща да организирвам,
            ама може да ме пишете за почистването на боклука.
            Там съм вече спец.
            О899 2б2 1З2

            Коментар


            • #21
              До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

              Бих искал да попитам с какво може да се помогне най-ефективно - не съм супер организатор, а и не съм сигурен дали ще мога да дойда, но тази информация ще бъде полезна за всички,

              поздрави!

              Коментар


              • #22
                До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                Колеги, вече има конкретна нужда от помощници при специфични задачи по организацията.
                За екипа по Настаняване и регистрация са необходими 6-ма доброволци, които ще се грижат за упътване и организация на настаняването в палатковия лагер. Ще са заети в петък, 5 септември през целия дени на 6 септември, събота, до обяд.
                За екипа по Организация на Изложението с ръководител Злати Златев ще са необходими 3 доброволци, които да помагат при организацията и настаняването на Изложителите по определените им места. Ще са заети на 5 септември, в петък, през целия ден.
                За екипа за Концерта ще са необходими 6 доброволци, които да помагат при организацията и за пропусквателния режим на концерта. Ще са заети на 6 септември, събота, следобяда и цялата вечер.
                Моля всеки от заявилите желание за помощ при организацията да посочи в кой от екипите може да се включи, като има впредвид времето, в което ще е зает. Работата ще е важна, напрегната и отговорна и Организационния комитете ще разчита на вашата подкрепа и труд за перфектното провеждане на Събора.
                Последно редактирано от Веско; 18-08-08, 23:20.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #23
                  До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                  Ще се радвам да помогна с упътване и организация на настаняването в палатковия лагер или организацията и настаняването на изложителите по определените им места.
                  Причината "да се предложа" за тези дейности е в това, че ще бъда със семейстото си и предпочитам на концертите да съм зрител.
                  Поздрави!
                  VARADERO SD2

                  Коментар


                  • #24
                    До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                    Аз мога да се вкл в организацията на концерта.През деня ще съм с децата от домовете за сираци, които ще гостуват.Мога да помагам и на някоя от групите още в петъка при необходимост от повече доброволци.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                      Като отговорник на групата за Изложението давам малко повече подробности.
                      Изложителите ще се настаняват на определените им места още на 5 септември. Рано сутринта ние трябва да оградим с колчета и шарени ленти отделните "парцели" за всяка фирма и през деня да ги посрещаме и насочваме кой къде да спира и са опъва шатрите. На 6 септември работата ще е доста по-малко. Трябва да се организират участниците в Конкурса за най-добър джип и да се организира състезанието по теглене на джип. Общо работа за 2-3 часа. Това е.
                      Засега в екипа сме Злати и Росслан( ако е съгласен да е в този екип), трябват ни още 2-ма.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • #26
                        До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                        Аз съм си заявил желанието да помагам. Претенции с какво точно да е нямам . В която група има нужда там ще съм.

                        П.П.: Имам радиостанция. Предполагам и това е от значение за някои постове, за да може да се подържа връзка с останалите.
                        Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                          Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
                          Аз съм си заявил желанието да помагам. Претенции с какво точно да е нямам . В която група има нужда там ще съм.

                          П.П.: Имам радиостанция. Предполагам и това е от значение за някои постове, за да може да се подържа връзка с останалите.
                          Ти имаш опит в организацията на лагери и биваци. А и с радиостанцията ще си много полезен към групата за настаняване. Готов ли си да я ръководиш?
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • #28
                            До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                            Ти имаш опит в организацията на лагери и биваци. А и с радиостанцията ще си много полезен към групата за настаняване. Готов ли си да я ръководиш?
                            Абе, по принцип не си падам много по ръководните позиции , ама вече обещах, че няма да проявявам претенции. Друг път да внимавам какво говоря . За да поема такава отговорност обаче ще ми трябва доста информация, с която все още не разполагам. Предвижда ли се някаква работна среща в София скоро?
                            Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                              Много ангажименти се събраха, затова предлагам да се самопредложат доброволци за:

                              - ръководител на групата за концерта, екип за концерта - осигуряващи оперативната координация с изпълнтелите, рекламодателите (банери, реклами и др.) както и контрол реда за влизане зрителите на концерта вечерта

                              - ръководител на групата за състезанието с игри Плейстейшън - записване, класиране на участници, награждаване

                              Аз ще помагам на тези групи, но натовареността предполага отделни екипи.
                              Show must go on!
                              LZ1VES

                              Коментар


                              • #30
                                До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                                Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
                                Абе, по принцип не си падам много по ръководните позиции , ама вече обещах, че няма да проявявам претенции. Друг път да внимавам какво говоря . За да поема такава отговорност обаче ще ми трябва доста информация, с която все още не разполагам. Предвижда ли се някаква работна среща в София скоро?
                                Добре е да се видим края на тази седмица или началото на другата, за да знаят хората за организацията и си поемат конкретните задачи.
                                Надявам се дотогава да имаме и чертежа на събора.
                                Show must go on!
                                LZ1VES

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X