Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Класиране "Смолян Офроуд Рали 2008"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Класиране "Смолян Офроуд Рали 2008"

    Привет на всички.
    Това са официалните резултати от "Смолян Офроуд Рали 2008"

    Живо предаване по ББТ нямаше, грозното беше, че този факт го скриха дори и от мен, до момента на награждаването.
    Не ме питайте колко глупаво се почуствах, когато майка ми звънна да ми каже, че давали някакви подводници вместо нас , а аз говоря по микрофона, че шоуто се предава директно по телевизията

    На фона на перфектното трасе, съдийстване, GPS-контрол и уникалното шоу, което спретнахме в центъра на Смолян, провала на ББТ си беше подигравка.

    Доцов в случая няма пряко отношение, поне така си мисля, защото проблема е в транслиране на сигнала и черно-бялата картина без звук от половината камери на ПТС-а.

    Не гледах предаването снощи, но разбрах, че било пълна трагедия, сега чакам да видя какво ще се излъчи по Виктори-Екстрийм, защото парите които платих за телевизия и ПР -отразяване са повече от 50% от целия бюджет на състезанието
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от S.Doychinov; 28-07-08, 14:20.

  • #2
    До: Класиране "Смолян Офроуд Рали 2008"

    Първоначално публикуван от S.Doychinov Преглед на мнение
    Не гледах предаването снощи, но разбрах, че било пълна трагедия, сега чакам да видя какво ще се излъчи по Виктори-Екстрийм, защото парите които платих за телевизия и ПР -отразяване са повече от 50% от целия бюджет на състезанието
    Трагедия е меко казано,направо ще трябва да ви върнат парите

    Коментар


    • #3
      До: Класиране "Смолян Офроуд Рали 2008"

      Сега е момента да благодаря на всички ангажирани в организацията на състезанието.
      Ако трябва да изброявам имена, няма да ми стигне деня, но персонално искам да благодаря на Минчо Симов от Смолян, баща му Малин Симов и брат му Светослав.

      Момчетата от Ред-Спот - GPS проследяването и екипа на форума Офроуд България, направиха състезанието "On-line" в истинския смисъл на думата. Поднасям изцяло адмирациите си.

      Ицо от списание Офроуд БГ и целият му екип свършиха също страхотна работа. Те ми показаха супер снимки, които ще ги помоля да ги покажат по най-бързия начин. Киро Панайотов и Булфото също снимаха и предполагам, че ще покажат яки неща. Румен преследваше състезателите с мотора и камерата, беше като "Летящия Холандец". Доцов също се стара много по трасето.

      Колкото до състезанието, отдавна не бях виждал състезателите толкова сплотени и кефещи се след финал.
      За мен беше, най-важно, че всички финишираха живи и здрави и нямаше сериозни инциденти. Колкото до разни дреболии ...., в една толкова мащабна дейност, винаги има място за пукнатини .

      Коментар


      • #4
        До: Класиране "Смолян Офроуд Рали 2008"

        Първоначално публикуван от buldog Преглед на мнение
        Трагедия е меко казано,направо ще трябва да ви върнат парите
        Това се каня и да направя, ако си върна парите от ББТ, ще направя яка почерпка в "мазето" на Орфей 17

        Коментар


        • #5
          До: Класиране "Смолян Офроуд Рали 2008"

          Първоначално публикуван от S.Doychinov Преглед на мнение
          Това се каня и да направя, ако си върна парите от ББТ, ще направя яка почерпка в "мазето" на Орфей 17
          Тук във форума го има качен въпросният репортаж на ВВТ така очакван от всички който нямаха възможност да бъдат в Смолян, може да го изгледаш и да видиш за какво са похарчени парите
          Банкета ще бъде голям с 50% от бюджета на едно състезание.

          Коментар


          • #6
            До: Класиране "Смолян Офроуд Рали 2008"

            Вече са качени резултатите от всички дни на състезанието на страницата на БФАС - http://sportinfo-bg.com/

            Коментар


            • #7
              До: Класиране "Смолян Офроуд Рали 2008"

              Получих обаждане от ББТ, в което ми казаха, че утре двама с Доцов сме поканени при шефовете на телевизията, да ни поднесат извиненията си за случая и май да връщат кинти.

              Реално Доцов не е замесен в провала на излъчването, защото той си снима неговото предаване и няма нищо общо с екипа който снимаше на площада.
              Утре ще лъсне истината, защото чух и други версии за целенасочен съботаж, но не искам да повярвам в тях.

              Колкото до купона, винаги съм правел, това което казвам!

              Коментар


              • #8
                До: Класиране "Смолян Офроуд Рали 2008"

                Първоначално публикуван от Ernest Преглед на мнение
                Вече са качени резултатите от всички дни на състезанието на страницата на БФАС - http://sportinfo-bg.com/
                Също така видях, че е качено и временното класиране след 5-ти кръг на Шампионата.
                [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                Коментар


                • #9
                  До: Класиране "Смолян Офроуд Рали 2008"

                  Малко снимки от "Смолян офроуд рали"
                  http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...d=1#post434916

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X