Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Работи като вършачка и няма мощност (Хюндай)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Бахти неизправността
    От какво така се счупи бре
    УжОс....за пръв път чувам за подобна неизправност...
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от quadra
      Бахти неизправността
      От какво така се счупи бре
      УжОс....за пръв път чувам за подобна неизправност...
      Не че си имам хабер от понятие, ама хич не е изключено да е следствие от действията на някой с 2 леви ръчички, който е пипал там в предишния живот на жипката :x
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #18
        Ами някой е ровил вътре преди това и най-вероятно е оставил незатегнат един от болтовете държащи въпросната ос
        Счупването е на две места - между втори и трети и между трети и четвърти цилиндър ...

        Коментар


        • #19
          и на мене на паджеро 2.5 тди ми се беше счупил преди години вала на кобилиците, точно по средата, с голди го заварихме и готово.
          Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
          http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
          http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

          Коментар


          • #20
            Чел съм(да не дава господ да се убеждавам) че на нашия двигател остта на кобилиците имала нарочно отслабени места така че да се троши при контакт на бутало с клапан при прескачане или скъсване на ремъка. Да не би да е такава работата?! Пишете какво установихте, че и мен ме интересува!

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от Паджеровод
              Чел съм(да не дава господ да се убеждавам) че на нашия двигател остта на кобилиците имала нарочно отслабени места така че да се троши при контакт на бутало с клапан при прескачане или скъсване на ремъка. Да не би да е такава работата?! Пишете какво установихте, че и мен ме интересува!
              Ами не би трябвало да е това, щото баш ангренажният ремък си е направо чисто нов. Сменен е заедно с ролката след като купих Галопер-а. Не ми се ще да мисля, че нещо не е било затегнато като хората и е прескочил някой зъб.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #22
                Когато отворих пластмасовата капачка за да проверя ангренажния ремък и на мен ми се видя чисто нов. И двата бяха нови! Но когато го пипнах беше ужасно хлабав. А натягането му е много просто - охлабваш и натягаш две гайки. Но пък може да спести големи неприятности.
                Друго интересно за 4D56 e хлабината на клапаните. На студено дават по документи 0.15, а на горещо 0.25! А аз си мислех че при нагряване хлабината се намалява заради топлинното разширение..

                Коментар


                • #23
                  Първоначално публикуван от Паджеровод
                  Когато отворих пластмасовата капачка за да проверя ангренажния ремък и на мен ми се видя чисто нов. И двата бяха нови!
                  Ами аз не съм проверявал дали изглеждат като нови, а просто дадох да ги сменят с нови без значение от състоянието им.

                  П.П. Ей сега намерих ей това на руския паджеровски форум
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #24
                    Проблема ми напомня когато изгорих джигателя на линколна. Точноа така направи и след 20 мили го спрях.
                    Когато го взеха ми казаха за двигателя че е изгорял.....продадох го за $100.
                    Дано това да не ти е проблема.
                    Провери как са цилиндрите, работят ли всички, каква е кпмпресиата в тях и това би трябвало да ти даде идея дали е в двигателя или при горивото.
                    Има ли някякви кодове в компютера?????
                    CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
                    http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
                    http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

                    Коментар


                    • #25
                      Дайте да залагаме.Според мен е горивото Иначе толкова проблеми наведнъж?
                      B+

                      Коментар


                      • #26
                        Не искам да залагам !!

                        Ама проблема ..... е в марката .....
                        Нека не съм лош пророк ..... ама другото слабо място е коляновия вал ..

                        Предполагам Митко(Фулдата) може да сподели ... опит с Хюндай ??
                        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                        Коментар


                        • #27
                          Първоначално публикуван от CarTest™
                          Не искам да залагам !!
                          Ама проблема ..... е в марката .....
                          Нека не съм лош пророк ..... ама другото слабо място е коляновия вал ..
                          Марката сигурно има проблеми. Ама в случая е много вероятно баш проблемът да се казва: български "майстор" с 2 леви ръчички. :x
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • #28
                            Ремъка си е на мястото и е перфектно на белезите . Това е резултат от предишна и некадърна интервенция

                            Коментар


                            • #29
                              Първоначално публикуван от CarTest™
                              Не искам да залагам !!

                              Ама проблема ..... е в марката .....
                              Нека не съм лош пророк ..... ама другото слабо място е коляновия вал ..

                              Предполагам Митко(Фулдата) може да сподели ... опит с Хюндай ??
                              да не се урочасваме, ама не мисля, че тоя точно проблем е от емблемата...

                              може да имат кусури Х-ите, ама не са по двигателя...
                              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                              Коментар


                              • #30
                                V93, какво стана?! Руснаците казват че ги лъжеш?! Не вярват братушките?!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X