Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ето защо никога не бих купил toyota

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    И аз съм виждал едно Исузо със счупено шаси отпред, от дясно, но като го гледаш отстрани/отпред/отзад не му личи, само като се загледаш и се изплашваш ...

    Иначе за тойотите ... имаше едно предаване "Fifth gear" или на БГ "Пета скорост", тъ в него един хи-лукс какво ли не му правиха и пак си вървеше накрая ... ще го потърся и ще дам линк ... прост не вярвах че тая кола ще я подкарад след всички тези изпитания (оставиха я приливът да я залее, сложиха я на една зграда, която я срутиха, палиха я ! и какво ли още не което вече не помня понеже съм го гледал отдавна клипчето)
    [img]http://prikachi.com/files/1482881I.jpg[/img]

    Коментар


    • #17
      Клипчето го имам, но няма как да го кача, нещо имам проблем с ФТП-то (почва да качва, обаче много бавно и в един момент ми дава "Time out"), иначе ще видите Toyota - Unbreakable
      [img]http://prikachi.com/files/1482881I.jpg[/img]

      Коментар


      • #18
        A ето я и темата с клипчето за което ставаше дума
        http://forum1.offroad-bulgaria.com/v...ghlight=toyota
        За съжаление несе отваря нещо клипа ама може да се оправи!
        4ао
        Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

        Коментар


        • #19
          Ето го клипчето за което ви говорех (не е с много добро качество, но си заслужава да се види)
          http://htftp.offroad-bulgaria.com/tZ...nbreakable.wmv


          А ето и още клипчета за Тойоти !
          http://htftp.offroad-bulgaria.com/tZ...oyota%20Clips/
          [img]http://prikachi.com/files/1482881I.jpg[/img]

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от go go go
            има много талантливи хора, успяват да строшат всякаква кола за много кратко, това е талант, не се знае кой е карал тази. иначе наблюденията ми над тойота са, че е доста надеждна кола, но както всички японски след 10г. гние

            иначе мой приятел успя да изкриви всички компоненти по окачването, да изкриви всичките амортисьори, счупи четирите спирачни диска и апарати, спука гумите и изкриви джантите на една тойота авенсис само с една маневра и при това колата отвън си изглеждаше здрава с изключение на гумите ... талант
            Щото окачването на Авенсиса е с такива "дебели" железа, каквито на някои малолитражки са накрайниците на кормилната рейка... Когато я видях на подемник се уплаших...И това са го направили за нащите пътища? Да бе...
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от quadra
              Щото окачването на Авенсиса е с такива "дебели" железа, каквито на някои малолитражки са накрайниците на кормилната рейка... Когато я видях на подемник се уплаших...И това са го направили за нащите пътища? Да бе...
              няма кола за нашите "пътища" - как може някой да направи кола за нещо дето го няма и на всичкото отгоре такава кола би се купувала чак 10 години след като е произведена, защото в БГ сме ценители на "отлежалите" коли

              авензис е произведена в Англия и проектирана за Западноевропейските ПЪТИЩА!
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #22
                Хубаво бре Тедо, съгласен съм, ама те са прекалили с икономиите и минимализма...НЕ МОЖЕ елементи на окачването да са с дебелината на малкия ми пръст...мама му стара, това да не е Лотус 7?
                Виж едно BMW - не е еталон на здраво окачване, особенно новите, обаче виж какви сериозни (нищо че са алуминиеви) носачи и втулки има. Просто се чуства запаса от здравина. Май наистина трябва да караме само джипки.
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #23
                  Тези последните теми направо незнам кво ме карат... да плача ли да се смея ли....
                  Сравнение на окачване на БМВ с такова на тойота и обеждаването, че то е повече... Оф защо ли се ядосвам по добре да непиша щото пак ще кажете, че се карам...
                  4ао
                  Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                  Коментар


                  • #24
                    Чакай сега, недей да се нервираш, и аз се ядосвам като видя такава очевидна простоия. Ясно е че окачването на някои по-ранни модели е практически неубиваемо, но не и това на последния Авенсис. Там просто няма окачване бре човек! То е нещо като ходов макет, като образец, как трябва да се направи, но от по-сериозни материали...На това немците му викат "ерзац"... Това че джиповете и пикапите на Тойота имат сериозно окачване никой не го отрича, ама това на Авенсиса не е окачване, пак ще го повторя, и никой не може да ме убеди в обратното - то ти стига веднъж да го видиш и ще паднеш от смях.
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • #25
                      Аз не мога да разбера каде е връзката м/у т'ва китайското пикапчемце дет се е скършило и Toyota? За колите се тая ама не ми се вярва, коя да е произвдена в япония тойота /джип или пикап/ да се скърши така...

                      Коментар


                      • #26
                        добре аз лично ще се постарая да снимам окачването на авенсиса и да коментирам спрямо снимано от БМВ или там от който и да е немски автомобил! Аз съм имал тойота корола 86 година 4а мотор... всеки видял задните носачи, та дори и предния е реагирал по такъв начин... Фкат обаче е, че когато я режех да я хвърла на вторични оригиналното окачване просто беше като ново..., а беше на 20 години...
                        Все пак тенденцията за намаляне на ресурса влаган в колите го има при всички марки! Аз съм казвал и ще кажа пак, че неможе да купиш за 20-25000 лева нов автомобил с всичките тези нови екстри и той да бъде като тези от преди деведесетте дето са стрували много повече и неса имали нищо... Но това е просто съвременния начин за да нефалира даден автомобилен завод... както знаем всичките сериозни фалираха и бяха купени от други такива имитационни!
                        4ао
                        Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                        Коментар


                        • #27
                          колежката в офиса кара 320д 2001г - преди 10 дена счупи преден носач в една дупка... а гумата и джантата /17" / са невредими... може да си представиш за какво говориме...
                          аз на "турското" си рено изкривих 2 джанти и скъсах едната гума, минавайки през яма от канавка /10см под нивото на асфалта/, а окачването /да чукна на дърво/ още си е добре 1 година по-късно!

                          *****
                          и аз ахнах като видях на едно АТВ Ямаха колко му е тънък носача, но тия неща се изчисляват, а не се правят "на око"
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • #28
                            много неща са се променили в автомобилостроенето в периода от 1984г до 2001г.

                            Коментар


                            • #29
                              Първоначално публикуван от DINI
                              добре аз лично ще се постарая да снимам окачването на авенсиса и да коментирам спрямо снимано от БМВ или там от който и да е немски автомобил! Аз съм имал тойота корола 86 година 4а мотор... всеки видял задните носачи, та дори и предния е реагирал по такъв начин... Фкат обаче е, че когато я режех да я хвърла на вторични оригиналното окачване просто беше като ново..., а беше на 20 години...
                              Все пак тенденцията за намаляне на ресурса влаган в колите го има при всички марки! Аз съм казвал и ще кажа пак, че неможе да купиш за 20-25000 лева нов автомобил с всичките тези нови екстри и той да бъде като тези от преди деведесетте дето са стрували много повече и неса имали нищо... Но това е просто съвременния начин за да нефалира даден автомобилен завод... както знаем всичките сериозни фалираха и бяха купени от други такива имитационни!
                              4ао
                              Абсолютно правилно, старите са абсолютно неубиваеми като окачване. Обаче новите определено не са за нашите условия. Ама к`во ги дъвчеме, те са за стрийтсракерските форуми
                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар


                              • #30
                                забравяте "тънката" подробност, че колите се проктират за хубави пътища и 99% се бракуват на 10 години...

                                тенденцията е към необслужваемост... т.е. караш х-километра и продаваш на някой българин /албанец и т.н./
                                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X