Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откриване 2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Откриване 2008

    От хората с които ходим заедно на лов чувам, че ще открият лова на 02.08.08г. Това е информация на ухо, която не е сигурна. Някой ако знае нещо със сигурност нека да сподели, та човек да знае как да планира годишната си почивка и да не пропусне откриването. Нямам търпение да "очадя" цевите.
    Поздрави

  • #2
    До: Откриване 2008

    Колега, здравей.
    От пет години съм ловец и всяка година има подобни информаций на ухо. Откриването винаги е около 15 август. Ден или два преди това, или следващата събота и неделя.
    Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

    Коментар


    • #3
      До: Откриване 2008

      И на мен ми се искаше да е на 02.08, но информацията от НУГ е за 16.08.
      sigpic

      Коментар


      • #4
        До: Откриване 2008

        аз знам дае на 09.08
        Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

        Коментар


        • #5
          До: Откриване 2008

          Ще видим
          Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

          Коментар


          • #6
            До: Откриване 2008

            Първоначално публикуван от pelivano Преглед на мнение
            аз знам дае на 09.08
            На 09.08.08. е НАЦИОНАЛНИЯ събор на УЗАНА над ГАБРОВО, така, че надали ще разрешат точно тогава да се открие ловния сезон. мисля, че това ще бъде на 16. 08. 08. и пожелавам на всички колеги НА СЛУКА.
            Цветан Петров
            "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
            0888865583

            Коментар


            • #7
              До: Откриване 2008

              На 9-ти и нашето сдружение има събор и май откриването наистина ще си е на 16-ти
              Поздрави

              Коментар


              • #8
                До: Откриване 2008

                колеги незнам но дочух че от нашта дружинка се събират хора да ходят на този сабор но и открисването се говореше че штее на 09.08
                Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                Коментар


                • #9
                  До: Откриване 2008

                  Откриването трябва да е на 16.08.,обаче в новия закон който е в пленарна зала е предвидено лова да започва втората събота на август,а това е 09.08.2008 год.Ако закона не мине до тогова и не влезе в сила си остава 15 в случая 16.08.2008 год.
                  Все пак трябва да излизе и заповедта на откриването на сезона,там ще пише.Но на всички колеги наслука и се пазете ,да не правим глупости за които после да съжаляваме.
                  Поздрави.
                  Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                  "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                  "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                  Коментар


                  • #10
                    До: Откриване 2008

                    Попаднах на тая информация дано да съм полезна

                    http://dryanovo.net/new/modules.php?...ticle&sid=2693

                    Коментар


                    • #11
                      До: Откриване 2008

                      на слука
                      Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                      Коментар


                      • #12
                        До: Откриване 2008

                        Първоначално публикуван от misho22 Преглед на мнение
                        От хората с които ходим заедно на лов чувам, че ще открият лова на 02.08.08г. Това е информация на ухо, която не е сигурна. Някой ако знае нещо със сигурност нека да сподели, та човек да знае как да планира годишната си почивка и да не пропусне откриването. Нямам търпение да "очадя" цевите.
                        Поздрави
                        Ама защо закривате сезона,бе колеги?!Аз съм ловец от 1994г.и такова нещо като закриване при нас няма!Нали има лов на хищници/чакали,лисици и т.н/.Взема се бележка от горското и ловното и готово.Само,че трябва наистина да се стреля само по хищници иначе.....жална ви майка!
                        Чавдар Владимиров
                        0887/912075
                        Ленд Ровър Диско 1
                        Самуад в проект

                        Коментар


                        • #13
                          До: Откриване 2008

                          Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                          Ама защо закривате сезона,бе колеги?!Аз съм ловец от 1994г.и такова нещо като закриване при нас няма!Нали има лов на хищници/чакали,лисици и т.н/.Взема се бележка от горското и ловното и готово.Само,че трябва наистина да се стреля само по хищници иначе.....жална ви майка!
                          Колега сам говориш за законния лов. Ние в момента коментираме от кога можем да ходим на законния лов за дребен дивеч. Иначе и аз лично имам всички възможни тапии и ловувам цяла година само по това което е разрешено да се ловува. Някой може да не ми повярва но това е моя личен принос за запазване на дивеча във всичките му форми.
                          Поздрави

                          Коментар


                          • #14
                            До: Откриване 2008

                            Първоначално публикуван от rova Преглед на мнение
                            Откриването трябва да е на 16.08.,обаче в новия закон който е в пленарна зала е предвидено лова да започва втората събота на август,а това е 09.08.2008 год.Ако закона не мине до тогова и не влезе в сила си остава 15 в случая 16.08.2008 год.
                            Все пак трябва да излизе и заповедта на откриването на сезона,там ще пише.Но на всички колеги наслука и се пазете ,да не правим глупости за които после да съжаляваме.
                            Поздрави.
                            Не са ми много ясни тези работи със пленарни зали и т.н. но май всеки закон който се приеме от Народното събрание, Президента има 15 дневен срок през който може да наложи вето и да го върне за преразглеждане. Ако съм прав значи можем да ходим по-рано на лов но от догодина.
                            Последна информация от моите приятели е 16.08.08г. един час преди изгрев слънце.
                            Поздрави

                            Коментар


                            • #15
                              До: Откриване 2008

                              За сега е 16-ти, пристигне ли заповедта на ДАГ, обещавам да ви уведомя.
                              Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X