Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нужда от помощ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нужда от помощ

    При посещението в Бесарабия на група от форума, което посещение е описано във Другата България - Бесарабия
    се запознах покрай контактите с българите и с група местни, казашки (липовански) изпълнители, хор с художествен ръководител и придружаващи ги музиканти... Поканих ги за празника на нашето село Казашко (линка от подписа ми), където също имаме такъв казашки хор да гостуват в дните на празника и да пеят заедно. Та всичко е Ок, но се обадиха тия дни че ще идват с корабчето Измаил - Силистра, защото нямат възможност да си наемат микробус .... И понеже поканата освен от кметството на нашето село е и от мое име, предполага се че аз трябва да поема транспортирането им на българска територия...
    Молбата ми е: ако някой може да помогне с микробус за 12 човека на 14 Август - Силистра - Варна и на 17 Август Варна - Силистра .... Идеята е да си платя горивото и някой лев на шофьора, без да ме удрят с цялата тежест на официалната тарифа на транспортните фирми. Из Варна и околностите ще измисля с какво да ги развеждам, но дългата дестинация ми е проблем..... Ако някои има идея - ще се радвам да измислим нещо.. Ако не - ще ходя по транспортните фирми да ги врънкам...

    Използвам случая и да поканя всички желаещи да посетят селото в деня на празника - 16 Август, ще има програма, разбрахте - смесена с руски песни и танци.....

  • #2
    До: Нужда от помощ

    Е това сега, защо е в "кошчето"?!
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • #3
      До: Нужда от помощ

      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
      Е това сега, защо е в "кошчето"?!
      ами.... не е толкова важно за да е в другите форуми и не се сетих за друго място.....

      Коментар


      • #4
        До: Нужда от помощ

        Или някой да знае пътнически микробуси под наем из варненско да има....?

        Коментар


        • #5
          До: Нужда от помощ

          Търся. Вероято ще намеря. Да видим само ква цена ще измислят.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #6
            До: Нужда от помощ

            targa:

            в краен случай ще отида с три леки коли... Малко ще е дискомфортно за жените, но е вариант.....

            Коментар


            • #7
              До: Нужда от помощ

              Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
              targa:

              в краен случай ще отида с три леки коли... Малко ще е дискомфортно за жените, но е вариант.....
              Чакай бре, ще уредим нещо.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X