Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на ризница ???

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Избор на ризница ???

    Ще ти трябват още много неща
    SUZUKI DRZ SuperMoto

    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

    Коментар


    • #92
      От: Избор на ризница ???

      ми ризницата нали си има наколенки и протектори а аз вече каска и ботуши съм си намерил верче

      Коментар


      • #93
        От: Избор на ризница ???

        Да колегата е прав като се почне ботуши,каска,ръкавици,очила,наколенки,ризница или нагръдник,дебел панталон защото ожулванията понякога болят повече от натъртванията, също така и яка за врат ако искаш да си по осигурен, но и да си екипираш целия няма гаранция да нямаш травми, според мен най-добрата екипировка е разумът да се научиш да контролираш адреналина и така да се предпазиш от тежки падания.
        Дано съм бил полезен.

        Коментар


        • #94
          От: Въпрос за ризница.

          Първоначално публикуван от Иво Томов Преглед на мнение
          Здравеите колеги,коя от тези две ризници е по добра ,и коя за какво и как се използва,без значение производителя.
          Благодаря предварително


          [ATTACH=CONFIG]393900[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]393901[/ATTACH]
          Иво, за твоето каране си купи една ризница от тия китайските по 90 лв., или онова менте на Фокс, или другия вариант - Драгомир май беше. Не ти трябва ризница за 300-350 лв., просто няма да ти влезе в употреба.
          Аз карах с китайската, докато не ми я откраднаха барабар с буса, а сега си купих същата. Върши работа, не е като да не съм падал, напротив, даже и две-три падания по-сериозни има в актива ризницата. Лошото при по-евтините е, че е трудно да я нагласиш така, че да е плътно по тялото и да не се размества. Примерно, при мен се получава така, че протектора на рамото и лактите малко се измества и не осигурява толкова добра защита, както примерно някоя ризница Koerta, но засега не съм пострадал от това. Разбира се, по-скъпите ризници са за предпочитане, ако не са ти проблем 200 лв. отгоре се купи от някоя от по-хубавите марки.

          Коментар


          • #95
            От: Въпрос за ризница.

            Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
            Иво, за твоето каране си купи една ризница от тия китайските по 90 лв., или онова менте на Фокс, или другия вариант - Драгомир май беше. Не ти трябва ризница за 300-350 лв., просто няма да ти влезе в употреба.
            Аз карах с китайската, докато не ми я откраднаха барабар с буса, а сега си купих същата. Върши работа, не е като да не съм падал, напротив, даже и две-три падания по-сериозни има в актива ризницата. Лошото при по-евтините е, че е трудно да я нагласиш така, че да е плътно по тялото и да не се размества. Примерно, при мен се получава така, че протектора на рамото и лактите малко се измества и не осигурява толкова добра защита, както примерно някоя ризница Koerta, но засега не съм пострадал от това. Разбира се, по-скъпите ризници са за предпочитане, ако не са ти проблем 200 лв. отгоре се купи от някоя от по-хубавите марки.
            -1
            Няма при твоето каране и при моето каране, евтината жилетка за нищо не става А да не говорим за разните му фоксове от 80 лв, това е най-лошата жилетка на пазара и се съмнявам да отговаря на някакви изисквания Истината е в утвърдените марки, като Acerbis koerta и Ufo Scorpion, а при мен за шосето Vanucci и Super Shield, струват по около 200-300 лева и заслужават парите си Весели празници
            SUZUKI DRZ SuperMoto

            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

            Коментар


            • #96
              От: Избор на ризница ???

              Добре, де. Връщам си думите назад Вярно, че стила на каране не е критерият, по който да си избираме екипировка. И мен ме увещаваха колегите да си купя Коерта и да не се излагам. Обаче, чак пък за нищо да не стават евтините... не оспорвам, че се по-калпави от скъпите и на са равностойни, но аз откакто купих мотора - 3 години почти само с такава съм карал /китайска/ и няколко месеца с Драгомир, която си е същата като ментето на Фокс. Досега не се е случило нещо, за което да обвинявам ризницата, а паданията ми са най-разнообразни. Разбира се, не съм пробвал Цунами или Супермен, примерно.
              Пък, хайде на пролет ще видим Иво с какво си е подсигурил здравето, че нещо тази година не стана срещата. Поздрави.

              Коментар


              • #97
                От: Избор на ризница ???

                Aз карам с такава , изпробвана много пъти и има протектори навсякъде. Единственият недостатък, който мога да отбележа е, че лятото малко спарва.
                Yamaha WR 200

                Коментар


                • #98
                  От: Избор на ризница ???

                  Първоначално публикуван от speedrifter Преглед на мнение
                  Aз карам с такава , изпробвана много пъти и има протектори навсякъде. Единственият недостатък, който мога да отбележа е, че лятото малко спарва.
                  Единствения недостатък, ако може така да се нарече е, че тази жилекта я препоръчват за велосипеди Иначе изглежда много по-добре от всичките му там фоксове и прочие, а даже в сайта има една за шосейно каране, която е пълно копие на моята Super shield от Louis.de.
                  P.S. За Иво не се притеснявайте, сигурен съм, че на пролет ще ни изненада с нещо хубаво и качествено
                  SUZUKI DRZ SuperMoto

                  Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                  Коментар


                  • #99
                    От: Избор на ризница ???

                    Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                    Единствения недостатък, ако може така да се нарече е, че тази жилекта я препоръчват за велосипеди
                    Това не е фактор. Като съм гледал даунхил байкърите какви салта правят, не мисля че е кой знае колко по-безопасен спорт от ендурото, че качеството на протекторите да е по-занижено. Иначе следващата ми ризница ще е Коерта.
                    Yamaha WR 200

                    Коментар


                    • От: Избор на ризница ???

                      Да разбрах ,че ще ми трябват още много работи,но въпросът ми бе,дали ще ми трябват наколенки за ръцете или нещо друго ако имам ризница

                      Коментар


                      • От: Избор на ризница ???

                        Томи Лий също кара с китайска ризница. Като моята. Ххехеххехех

                        Коментар


                        • От: Избор на ризница ???

                          Някой да е пробвал ризница Troy Lee Designs GILET PROTECTOR
                          Какво ви е мнението за ризницата! Хвалят я, че е лека и е плътна
                          по тялото!
                          http://www.google.bg/imgres?sa=X&biw...tart=0&ndsp=20

                          https://www.google.bg/search?q=Troy+...D1%3B800%3B800

                          Коментар


                          • Въпрос за Ацербис Коерта!

                            Здравейте колеги искам да задам един леко тъп въпрос,та въпросът ми е горе описаната ризница къде се прави защото на повечето такива пише Made in China, това ментета ли са или просто там си се прави?Попринцип си е италиянска марка ацербис?Моля отговаряйте че мисля да купувам такава ризница и не искам да се натреса на китайски ментак ако са някакви дубликати!

                            Коментар


                            • От: Въпрос за Ацербис Коерта!

                              Първоначално публикуван от galin milanov Преглед на мнение
                              Здравейте колеги искам да задам един леко тъп въпрос,та въпросът ми е горе описаната ризница къде се прави защото на повечето такива пише Made in China, това ментета ли са или просто там си се прави?Попринцип си е италиянска марка ацербис?Моля отговаряйте че мисля да купувам такава ризница и не искам да се натреса на китайски ментак ако са някакви дубликати!
                              Просто там им излиза доста по евтинко да ги произвеждат.Иначе си е истинска.
                              0888 074 049

                              Коментар


                              • От: Избор на ризница ???

                                Здравейте колеги, имам въпрос свързан с размера на ризниците, висок съм 170 см гръдната ми обиколка е 103-105 сантиметра, талията ми е около 85 според вас кой размер трябва да взема М или L, избрал съм си един модел и като информация е дадено за М от 38-40 инча, за L 40-42 инча гръдна обиколка, клоня повече към L-ката обаче ме притеснява да не ми дойде дълга на дължина и ръкавите също да ми идват дълги.
                                Derbi Senda 50/70 1997 --> Suzuki RMX 250 1994 --> Suzuki RM 125 1991 --> KTM EXC 125 1998

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X