Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на ризница ???

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Избор на ризница ???

    Първоначално публикуван от Offroader_ Преглед на мнение
    Аз като карам ендуро 600 и не карам по състезания, а само по гората и ако взема ризница FOX добре ли ще е? Да ме пази от леки наранявания?
    Добре ще е. Моята е на 3 години и не се е скъсала, а карам и градско с нея лятото. Всъщност има два ципа на гръбнака, които се скапаха, но са подсигурени с ремъци, така че не е болка за умиране.

    Става идеално за търкаляне по камъните. Моята я тествах с полу-предно салто по гръб от 2 м. през кормилото върху камъните на пресъхнала река и останки от дървен мост. Направо си спаси положението. Друг път съм се търкалял по пътя и установих, че е добре да си затегнал ластиците на налакътниците.

    Коментар


    • #17
      До: Избор на ризница ???

      Първоначално публикуван от Offroader_ Преглед на мнение
      Аз като карам ендуро 600 и не карам по състезания, а само по гората и ако взема ризница FOX добре ли ще е? Да ме пази от леки наранявания?
      Аз имам излишна FOX , ako имаш интерес мога да ти я дам за 80лв/купих я лятото за 140 но ми е малка и като я закопчея ми стиска/Дори етикетът не съм махнал.
      Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
      0894328706

      Коментар


      • #18
        До: Избор на ризница ???

        Аз докато нямеря подходяща ризница смених доста.Проблема беше,че това което пази е неудобно и ограничава движенията.Сега си мисля че намерих подходяща.Acerbis Koerta Naked


        Комбинирам с налакътници на Аксербис.Предимство е и липсата на мрежа която спарва и се къса.Като карам с нея почти не я усещам.Предната част е добре направена и липсва зип.Лесно се облича и съблича.Като цяло е успешна комбинация между ризница и нагръдник.Който е карал стакава ще го потвърди.
        Последно редактирано от VESO4AR; 04-12-09, 14:20.

        Коментар


        • #19
          До: Избор на ризница ???

          а мене ако (а и да не ме )питате ,ще отговоря така
          влизаш в магазина
          почваш да пробваш
          после гледаш цената (колкото по скъпа толкова по добре пази)
          и която ти се стори най удобна и по джоба , си я взимаш.
          няма такова нещо като тази за мен е най добрата ,купи си нея .всеки човек е индивидуален за себе си и на всеки са му удобни различни марки.
          другото което искам да ти кажа е че щом ще караш крос си вземи кросов нагръдник.100%ще се чувстваш по свободен в движенията си
          изхождам от това че баш професионалистите карат само с нагръдници. аз поне в кроса не съм виждал някой да кара с ризница.
          айде големи УСПЕХИ в спорта и умната(ако не,то русата ).
          Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

          Коментар


          • #20
            До: Избор на ризница ???

            Няма и такова нещо "колкото по-скъпа толкова по-доре пази".

            Има "ако е скъпа в 15 магазина, значи вероятно си е скъпа по принцип. И с малко късмет ще пази добре"
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • #21
              До: Избор на ризница ???

              Ами щом в 15 магазина е скъпа, значи има защо да е скъпа. Ако беше скъпа в 2 или 3 от тези 15, тогава ще се замисляме дали е добра . Нали така ,все пак цената е определящия фактор за марка и качество
              Последно редактирано от viki terzieva; 12-03-10, 15:50. Причина: Неизползване на главни букви
              Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

              Коментар


              • #22
                До: Избор на ризница ???

                Точно така "никой не е толкова богат за да си позволи евтино" особенно ако става въпрос за вашето здраве.

                Коментар


                • #23
                  До: Избор на ризница ???

                  Първоначално публикуван от dragorip Преглед на мнение
                  все пак цената е определящия фактор за марка и качество
                  Точно тук си в голяма грешка
                  Еле пък в България това в повечето случаи е подвеждащо, за всяко едно нещо.

                  А и като цяло цената е определящ фактор за известна марка, а не за качествена такава

                  Конкретно пък за ризниците правилото цена/качество НЕ съществува!

                  Коментар


                  • #24
                    До: Избор на ризница ???

                    Има един модел раници с метален гръб супер яки са

                    Коментар


                    • #25
                      До: Избор на ризница ???

                      Първоначално публикуван от VESO4AR Преглед на мнение
                      Аз докато нямеря подходяща ризница смених доста.Проблема беше,че това което пази е неудобно и ограничава движенията.Сега си мисля че намерих подходяща.Acerbis Koerta Naked


                      Комбинирам с налакътници на Аксербис.Предимство е и липсата на мрежа която спарва и се къса.Като карам с нея почти не я усещам.Предната част е добре направена и липсва зип.Лесно се облича и съблича.Като цяло е успешна комбинация между ризница и нагръдник.Който е карал стакава ще го потвърди.
                      За мен тази ризница е на първо място в личният ми ТОП10, преди имах дугия модел с мрежата, но след като сложих тази не искам да чуя за друга
                      Иво Георгиев
                      Gworkshop

                      Коментар


                      • #26
                        До: Избор на ризница ???

                        Сто човека - сто мнения. След като изчетох темата съм по-объркан от преди .
                        И да си лаик не е лесно, ей ... !
                        Honda XR600
                        Kawasaki KLX650
                        Honda XL600V Transalp
                        +359 888 6З5 9З4

                        Коментар


                        • #27
                          До: Избор на ризница ???

                          За мен тази ризница е на първо място в личният ми ТОП10, преди имах дугия модел с мрежата, но след като сложих тази не искам да чуя за друга
                          Тази ризница или нагръдник(според мен е хибрид) ми е трета поред само на Ацербис.От другите марки съм опитвал с Драгомир,661 и съм пробвал с други марки назаем за проба от приятели.От моделите на Асербис имах с мрежите но не ми беше много удобна после опитах олекотената версия която няма гардове за раменете също не ми допадна.Бях решил да си взема кросов нагръдник.Благодарение на Стефан-БОБИ МХ пробвах този модел който ми допадна на 100%.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Избор на ризница ???

                            Първоначално публикуван от Offroader_ Преглед на мнение
                            Здравейте, според вас коя ризница е по добра ? FOX или DRAGOMIR
                            И двете знам че са горе-доло на една цена. Мерси предварително
                            Всички ти казват Драгомир, но аз искам да споделя, че за мен ФОХ са по-добри ама не този Фох от 100лв. а онзи от 400лв. по евтина от 300лв. ризница е просто смешна цена по отношение на качеството, което двете марки предлагат. По-точно и двете марки са добри, но аз бих си взел Фох от 300лв.

                            Забележка: Колега обърни внимание малко как се пише тук и спазвай правилата за писане. Пускането на постове във всички теми няма да продължи ако не започнеш да пишеш правилно.
                            Последно редактирано от boiko73; 19-01-10, 14:02. Причина: Правопис

                            Коментар


                            • #29
                              До: Избор на ризница ???

                              Колеги и аз съм в процес на търсене на ризница. Имах ФОКС от евтиния и го продадох, че нещо си поударих ребрата и доста време ме боляха.
                              Какво ще кажете за UFO SCORPION казват, че не са лоши.??
                              Прикачени файлове
                              Последно редактирано от Chinela; 19-01-10, 18:32. Причина: Правопис.
                              Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Избор на ризница ???

                                Първоначално публикуван от krik4e Преглед на мнение
                                Колеги и аз съм в процес на търсене на ризница. Имах ФОКС от евтиния и го продадох, че нещо си поударих ребрата и доста време ме боляха.
                                Какво ще кажете за UFO SCORPION казват, че не са лоши.??
                                Аз карам с такава, досега съм имал 4 различни марки и модела,
                                но тази ми е най-удобна и с нея се чувствам най-подвижен.
                                За нивото на протекция не бих могъл да коментирам,
                                за мен всички ризници от този тип са почти близки по този показател.
                                Може би само твърдостта на пластмасата е меродавна и тази е с добра такава.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X