Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да представим нашите Нисани (снимки)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Да представим нашите Нисани (снимки)

    Ако е три месеца от тази зима-да. Носача е ламаринен и има грунд, хебелът е отливка и е плътен- спестили са грундиране. Аз ползвам Вюрт за ръждата, страхотен е, и после обикновенна боя за метал-държи 1-2 зими, все пак окачването е подложено и на удари от пясък и камъчета.
    В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
    В. Иванов

    Коментар


    • От: Да представим нашите Нисани (снимки)

      Точно на шенкела (аз хебел на снимката не виждам), както ще да го боядисват, пак ще избие. А няма и особен смисъл - там значимо гниене не може да се случи, защото не се задържа гняс даже зимата. Това са детайли, които още ще са си напълно работоспособни много след като останалото по джипката е станало на купчина ръжда.

      Напълно нормално е. Смисъла от вюрт точно там е нулев. Пак ще избие, и ще си стои горе-долу на нивото, на което е на снимката. Ако си купиш шенкела като резервна част дори изобщо няма боя.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Да представим нашите Нисани (снимки)

        С малко закъснение(1 година) и моето бензиново Терано внос от Германия
        Прикачени файлове

        Коментар


        • От: Да представим нашите Нисани (снимки)

          Честито колега. Да те радва много Тераното.

          Коментар


          • От: Да представим нашите Нисани (снимки)

            И аз да се включа в групата, малко е лилав но пак си е Патрол [emoji12]

            ЗНатиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1493367017888.jpg
Прегледи:2
Размер:319.9 КБ
ID:5751670

            SUZUKI "VITARA" , 1.6 ,къса база,BF Goodrich MUD, 31x10,5 R15
            Nissan Patrol Y60

            Коментар


            • От: Да представим нашите Нисани (снимки)

              [QUOTE=penev_dch;3147843]И аз да се включа в групата, малко е лилав но пак си е Патрол [emoji12]


              Мнооого Арен, браво!

              Перфектен, като за моите нужди по лов, недостижим обаче, поради една-единствена причина ........, дай Боже да се променят нещата

              Коментар


              • От: До: Да представим нашите Нисани

                Здравейте колеги, дойде и моят ред да се похваля. И така наскоро се сдобих с новата играчка Нисан Терано II 2.7 TDI 2000г. Купих я на търг от бреговата охрана в Саутхямптън (затова капакът и покрива са жълти) на 12000 мили (20000км). Но въпреки малкият пробег не се разминах с някой дребни проблеми (ако разглабянето на таблото е малък проблем)- изгоряла резисторна платка на парното, дефектирал датчик за температурата, повредено реле на климатика и две химикалки в разпределителната кутия на парното, о да не забравя и вода в моторчето на прозореца на шофьорската врата. Тук е момента да благодаря сърдечно на sparkybg, благодарение на качените от него технически ръководства отстранихме проблемите(аз и брат ми). Сега ми остава само едно дълго пътешествие до бг.
                Nissan Terrano II 2.7tdi SWB
                Suzuki Jimny JLX Special

                Коментар


                • От: Да представим нашите Нисани (снимки)

                  Нисан терано 2000г автоматик от Италия внос, втори собственик за България.
                  Това ми е второто терано.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0009.jpg
Прегледи:2
Размер:194.9 КБ
ID:5755957
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0012.jpg
Прегледи:2
Размер:171.3 КБ
ID:5755958
                  А тази снимка е по магистрала Тракия посока Пловдив преди тунела.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0037.jpg
Прегледи:1
Размер:132.4 КБ
ID:5755960
                  Това ми е първата кола автоматик, дали е нормални или не който е карал ще каже.

                  Коментар


                  • От: Да представим нашите Нисани (снимки)

                    Браво,честито,много добре изглежда.Ако ще махаш булбара свиркай.Страхотни машини,аз след дългото 2,7 минах на 3.0,третото ми под ред
                    "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                    0878739299

                    Коментар


                    • От: Да представим нашите Нисани (снимки)

                      Първоначално публикуван от dvdimov Преглед на мнение
                      Браво,честито,много добре изглежда.Ако ще махаш булбара свиркай.Страхотни машини,аз след дългото 2,7 минах на 3.0,третото ми под ред
                      Мерси колега. Булбар или ролбар? Няма да го махам.на вид е добре дано и мотора излезе добре.

                      Коментар


                      • От: Да представим нашите Нисани (снимки)

                        На това,което имаш тук му казват булбар.Ролбар е когато е вътрешна или външна клетка.Поздрави на Кърджали и на Студен кладенец
                        "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                        0878739299

                        Коментар


                        • От: До: Да представим нашите Нисани

                          Ето и малко снимкиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:B2E10967-7D5B-4C71-8E6B-66E315C61AEA.JPG
Прегледи:2
Размер:421.7 КБ
ID:5756039Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0200.JPG
Прегледи:1
Размер:181.0 КБ
ID:5756040Натиснете снимката за да я уголемите

Име:EBE5ECD4-CA70-4CF9-8F42-97FE1AEF16DA.JPG
Прегледи:2
Размер:164.5 КБ
ID:5756041Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0202.JPG
Прегледи:1
Размер:222.3 КБ
ID:5756042Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4EDAA12D-11D4-47F6-90A4-F93254EBB983.JPG
Прегледи:2
Размер:246.3 КБ
ID:5756043Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BD3F5545-14F9-4304-83E1-D0B24E362BE0.JPG
Прегледи:2
Размер:307.9 КБ
ID:5756044Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4CCA8C2B-9533-4CA8-94A2-9239FE2B411F.JPG
Прегледи:2
Размер:149.9 КБ
ID:5756045Натиснете снимката за да я уголемите

Име:E2280C71-2065-4F72-B87E-7F0C1C256294.JPG
Прегледи:2
Размер:256.3 КБ
ID:5756046
                          Nissan Terrano II 2.7tdi SWB
                          Suzuki Jimny JLX Special

                          Коментар


                          • От: Да представим нашите Нисани (снимки)

                            ма никой ли не си купува нисан бе направо темата замря
                            Офроудът е най-безмисления, труден и скъп начин да достигнеш до място, на което...нямаш никаква работа!...Но пък е забавно!

                            Коментар


                            • От: Да представим нашите Нисани (снимки)

                              Първоначално публикуван от nenireklama Преглед на мнение
                              ма никой ли не си купува нисан бе направо темата замря
                              Купуват хората, но явно не се хвалят. Следя обявите от известно време. Последния месец поне 10-тина дълги Терано-та се продадоха в рамките на 1-2 дена от пускането на обявата. Последното добро беше във Варна, обуто с 31-ци Дуратрак. В Четвъртък пуснаха обявата, в Петък я свалиха.

                              Днес в карс-а излезе обява в гр. Етрополе. Тъмносиньо, с черни фарове и черни стоманени джанти. Бях готов да тръгна още днес да го гледам, но продавачката каза да се обадя утре. Притеснява ме, че е от Словения и не знам дали няма да е ръждиво ... Някой дали случайно не го е оглеждал?
                              Nissan Terrano 2,7 TDI

                              Коментар


                              • От: Да представим нашите Нисани (снимки)

                                Ето го моя купен преди 2-3 месеца,но до сега все нещо се ремонтираше
                                2.7 tdi
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0423.JPG
Прегледи:1
Размер:237.0 КБ
ID:5764445

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X