Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да представим нашите Нисани (снимки)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Да представим нашите Нисани

    Оф-топик:

    Първоначално публикуван от gena
    Колега разликата е че този си го правих,а не че го купих готов.
    Ето я и пълната метаморфоза на Нисан-а на колегата: Нисан 4.2 Бензин "Да го направим"
    Всеки път като гледам темата, му се кефя.
    Уф, стига с толкова спам.
    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

    Коментар


    • #17
      До: Да представим нашите Нисани

      Здравейте, колеги. И аз искам да се похваля с новата си придобивка Нисан Патрол ГР, 2,8 ТД, 1992 г. Много добре върви, но е много ръждясъл. Съжалявам, че не мога да пусна снимки, защото съм още новобранец тук.
      Милен Милков
      Offroad-Русе

      Коментар


      • #18
        До: Да представим нашите Нисани

        Ето малко снимки и от мен. Y260, 92 год., RD28T, LSD- заден диф., гуми МТ-31-10.5-15. Бил е на служба в Германия. Ремонт двигател, ремонт скорости и все пак сам щаслив че го притежавам....
        LJ73, 2L-T, BFG-MT 32-11.5-15, Superwinch OX-24V,фланци 30 мм, ЕТ-10,Окачване без произход.
        E23,E36,E46,E39,E61.

        Коментар


        • #19
          До: Да представим нашите Нисани

          Е... само аз ли имам нисани в Пловдив? Навара 2.5 двойна кабина и патрол GR 3.0 DI дълга база. Снимки като се науча. Наварката вече е на 200 000км. патрола на 150 к км. Сега гледам и за един за оффроуд ама имам много въпроси.
          Последно редактирано от drukman; 05-10-08, 13:14.
          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
          Към модераторите-А изтрийте го сега.
          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

          Коментар


          • #20
            До: Да представим нашите Нисани

            Ми казва се Дорчо. 89 набор - тинейджър. Бензиногазов 2.4. Имам си го от 2003 и не смятам да си го сменям. Скоро ще му сложа нов съединител и ще сменя гумички на клапани. За доправяне имам да му сложа и парктроник с камера - жената поломи сума ти коли по паркинга като и дам да паркира - намерих такова за тристатина лева.
            Черно, мирише и разваля характера!

            Коментар


            • #21
              До: Да представим нашите Нисани

              Ето го и моят "ТАНК" Y60 2.8TD 1993г.
              Гуми 32", TJM 3" и др. подобни необходимости









              Повече инфо ще има в специална тема (за която все не ми остава време)
              [B][U]NISSAN PATROL Y61 II 3.0TD[/U][/B]

              Коментар


              • #22
                До: Да представим нашите Нисани

                Първоначално публикуван от GECATA Преглед на мнение
                Ето го и моят "ТАНК" Y60 2.8TD 1993г.
                Гуми 32", TJM 3" и др. подобни необходимости

                Приятно изглежда. Дано по-дълго го запазиш така!
                Като гледам си още с оригиналните пластмасови разширители. Моите тръгнаха да си ходят още на първата по-голяма разходка миналата година - при по-бързо каране на неравен път гумите ги изпердашиха няколко пъти и единият направо се изкърти. Та си имай 1 наум ...
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #23
                  До: Да представим нашите Нисани

                  Първоначално публикуван от GECATA Преглед на мнение
                  Ето го и моят "ТАНК" Y60 2.8TD 1993г.
                  Гуми 32", TJM 3" и др. подобни необходимости...Повече инфо ще има в специална тема (за която все не ми остава време)
                  Браво Геца!
                  Нисаня изглежда много приятно... Тук там се забелязва малко Churov style...

                  Супер!

                  Коментар


                  • #24
                    До: Да представим нашите Нисани

                    Свикнал съм да виждам Патрулките с резервна гума отзад и така ми изглежда малко странно,но иначе е станал 6-ти номер.БРАВО

                    Коментар


                    • #25
                      До: Да представим нашите Нисани

                      offtopic:

                      Първоначално публикуван от kiril georgiev Преглед на мнение
                      Свикнал съм да виждам Патрулките с резервна гума отзад и така ми изглежда малко странно,но иначе е станал 6-ти номер.БРАВО
                      Не знам как е при Патрула (късия), все пак е най-голямата къса база, но при късите бази, например ТЛК70, Дифендър 90, поведението на джипа (по-скоро окачването) се променя драстично с качена задна гума отзад на вратата.Много по-добър вариант (за мен) е гумата прибрана вътре, за отгоре нямам представа.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Да представим нашите Нисани

                        Nissan patrol y61 td6 intercooler,1999г.Купих го вчера,а днес успях да го регистрирам и застраховам.Смених му масла и филтри при Джамбазов,на който благодаря за съдействието!!

                        Снимките са от автокъщата в Монтана.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Да представим нашите Нисани

                          Честито и от мен.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Да представим нашите Нисани

                            С гуми 265/70/16 ,които мисля са оригинален размер,си върви като лек автомобил.Нищо чудно 120000-те километра да са реални.Не знам обаче как ще е с две железни брони и мин.33'"гуми.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Да представим нашите Нисани

                              С риск да продължа оф-топика на колегата:

                              Първоначално публикуван от sparow
                              Днеска в Плевен над хотел Балкан видях един Патрул дълга база черен на цвят,имаше две форумни лепенки и номера му е Ен3966 да си каже,който му е собственика..
                              Нисан-ът всъщност е с къса база (две врати). Ако собственикът се е регистрирал тук, може и да се представи, но не съм сигурен в това. Може просто някой колега да му е дал лепенки.
                              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                              Коментар


                              • #30
                                До: Да представим нашите Нисани

                                Здравейте и от мен аз май съм първия с Нисан Х-Трайл,взех го миналата седмица и още нямам снимки.Повече подробности: 2002 година,2200 кубика дизелче,шест скорости,блокаж,пълен ел пакет,климатроник,общо взето това е. Снимки ще кача по късно.За сега съм много доволен,но още не съм го пробвал по трудни терени

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X