Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Маркетингово проучване - блокировки за УАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Маркетингово проучване - блокировки за УАЗ

    Неотклоняваите темата, смятам, че за блокировки за гражданските мостове ще им пазар на разумна цена.
    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

    Коментар


    • #32
      До: Маркетингово проучване - блокировки за УАЗ

      Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
      Неотклоняваите темата, смятам, че за блокировки за гражданските мостове ще им пазар на разумна цена.

      Да де, ама - оказва се - в темата не става въпрос за блокировки за "граждански" мостове, а за "редки екзотики", които не могат да са основание за нормална търговия, камо ли за някакво производство!

      П. П. Въпроса за дисковите спирачки бе внесен като допълнение от автора на темата и по него наистина има досто повече материал за разсъждения!
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • #33
        До: Маркетингово проучване - блокировки за УАЗ

        [quote=Tsvetan;431302]Друг е въпроса защо ти е?
        [quote]

        Защото ми писна да я регулирам! Или не лови добре или грее.
        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

        Коментар


        • #34
          До: Маркетингово проучване - блокировки за УАЗ

          Ние не сме Русия, и тук няма редуктори на всеки км.та чак и производство да се организира.
          Колко са порталните Уазки, които ще подлежат изобщо на тунинг??????
          А аз понеже съм с колхозни мостове, свикнах да нямам блокажи,не ми харесва, но няма алтернатива

          А и БТР-те не са 100%ви, от години се чудя що така им казвате
          sigpic УАЗ-452

          Коментар


          • #35
            До: Маркетингово проучване - блокировки за УАЗ

            Аз мисля че ще има бизнес в тази работа на много хора им трябват блокажи дори и на мен ми трябват два
            0885 297985,мтел-Радо
            0876 556870,виваком като домашен

            Коментар


            • #36
              До: Маркетингово проучване - блокировки за УАЗ

              Първоначално публикуван от godech Преглед на мнение
              Аз мисля че ще има бизнес в тази работа на много хора им трябват блокажи дори и на мен ми трябват два
              Колега, какви по-точно ти трябват-редукторни ли?
              sigpic УАЗ-452

              Коментар


              • #37
                До: Маркетингово проучване - блокировки за УАЗ

                Не бетерови касети
                0885 297985,мтел-Радо
                0876 556870,виваком като домашен

                Коментар


                • #38
                  До: Маркетингово проучване - блокировки за УАЗ

                  Първоначално публикуван от godech Преглед на мнение
                  Не бетерови касети
                  Не става въпрос за тях,а за онези които са на всяка улица, редукторните
                  sigpic УАЗ-452

                  Коментар


                  • #39
                    До: Маркетингово проучване - блокировки за УАЗ

                    Колеги обещаха ми бтр ски блокажи на 270лв, момчето каза че при интерс може да достави 5 10 комплекта

                    Коментар


                    • #40
                      До: Маркетингово проучване - блокировки за УАЗ

                      Здравейте, на всички
                      Колега мурселин какво става с тези блокажи?? Ще има ли ?

                      Коментар


                      • #41
                        До: Маркетингово проучване - блокировки за УАЗ

                        ми каза че събира пари ,150 комплекта е намерил ма са си сериозно вложения за другата седмица ми е обещал па да видим.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Маркетингово проучване - блокировки за УАЗ

                          Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                          То всичко това хубаво обаче докато е в калта... Че на мен Слави лично ми обясни как нямат проблем по асфалта... аз пък му обясних че има и точно след 15-на километра след това проблемът се появи... С БТР-овски блокажи джипа не трябва да стъпва на асфалт... Стъпи ли дотам е...
                          админ на мен лично Слави ми е монтирал бтр-ски блокажи на волгови мостове на 469-ка след това джипа трябваше да се предвижи до Априлци стигна до там и от тогава съм направил долу горе асвалтови над 18000км.Невиждам какво му е станало от асвалта сдвигател на газ21 съм с шлайфана глава по хубав път спокойно върви с 90-100км.с отворени хъбове не виждам къде е проблема който може да възникне единственното неудобство /ако изобщо е неудобнство/е че при излизане на отчерен път на асвалтов спирам и отварям хъбовете това е.Поздрави

                          Коментар


                          • #43
                            До: Маркетингово проучване - блокировки за УАЗ

                            По принцип не трябва да има проблем на асфалта.Вътре в касетата има едни щифтове,които при рязко,превъртане,изкачат и блокират в корпуса на касетата ,която не е кръгла,и при по-голямо усилие превъртат./разблокирват се/Ако ъгъла на палците е по-голям ,това превъртане се осъществява трудно и има опасност да чупиш короната .Но да не забравя ме че повечето касети бяха втора употреба,и са малко непредсказуеми.На моя джип също вече много време няма проблем,но при руските работи е така:на теория едно а на практика друго.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X