Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha YFZ 450

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Yamaha YFZ 450

    Аз ако съм на твое място зимам КФХ450 , веднаха му махам фаровете и съм готов...

    Коментар


    • #32
      До: Yamaha YFZ 450

      Първоначално публикуван от man1a Преглед на мнение
      Аз ако съм на твое място зимам КФХ450 , веднаха му махам фаровете и съм готов...

      Ами той е лико по-скъпичък, както съм написал по-горе и не съм виждал 2ра ръка да се продава в България и за какво да му махам фаровете като ще искам да карам и през ноща, аз няма да го карам на писта за крос, а за разходки и преходи.Но нали вече си избрах КФХ700 така че няма за какво да говорим вече за други АТВта.
      KTM 300 2T '96 :twisted:
      KAWASAKI KFX 700 '08

      Коментар


      • #33
        До: Yamaha YFZ 450

        Добре де GreeDy. Ще дадеш 8-9 хиляди за АТВ, пък ще се страхуваш, че частите му били скъпи.
        '05 Suzuki RM 250

        Коментар


        • #34
          До: Yamaha YFZ 450

          Първоначално публикуван от naughty_boy Преглед на мнение
          Добре де GreeDy. Ще дадеш 8-9 хиляди за АТВ, пък ще се страхуваш, че частите му били скъпи.

          Дам Защото майка ми вика "каквото си счупи, ти го плащаш" на 15 години съм, но не съм си намерил някаква добра и доходна работа че да мога да си плащам частите.
          KTM 300 2T '96 :twisted:
          KAWASAKI KFX 700 '08

          Коментар


          • #35
            До: Yamaha YFZ 450

            Както виждам на снимките май си се сдобил с Кавазакито, а? Ако наистина го имаш да ти е честито и да го караш с здраве!

            Коментар


            • #36
              До: Yamaha YFZ 450

              Първоначално публикуван от baxds Преглед на мнение
              Както виждам на снимките май си се сдобил с Кавазакито, а? Ако наистина го имаш да ти е честито и да го караш с здраве!

              Мерси.
              KTM 300 2T '96 :twisted:
              KAWASAKI KFX 700 '08

              Коментар


              • #37
                До: Yamaha YFZ 450

                честито ако си го купил

                Коментар


                • #38
                  До: Yamaha YFZ 450

                  Поздравления за покупката и да я караш със здраве, и умната.

                  За да неотварям нова тема искам да попитам колко струва YFZ450 2007г и 2008г ЧИСТО НОВА, каква е разликата в цената?
                  Има ли задна предавка?
                  Има ли разлика в модела между 2007 и 2008?
                  Последно редактирано от Златко_1991; 23-09-08, 17:03.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Yamaha YFZ 450

                    Първоначално публикуван от Златко_1991 Преглед на мнение
                    Поздравления за покупката и да я караш със здраве, и умната.

                    За да неотварям нова тема искам да попитам колко струва YFZ450 2007г и 2008г ЧИСТО НОВА, каква е разликата в цената?
                    Има ли задна предавка?
                    Има ли разлика в модела между 2007 и 2008?
                    Благодаря.

                    Мога да ти отговоря само за задната-няма.Гадно, ама.
                    KTM 300 2T '96 :twisted:
                    KAWASAKI KFX 700 '08

                    Коментар


                    • #40
                      От: Yamaha YFZ 450

                      Колеги Ако Например Yfz-та Няма Ел.Стартер на какво Пали на Манивела Ли???

                      Коментар


                      • #41
                        От: Yamaha YFZ 450

                        Да изтупаме праха на темата малко Един приятел ми предлага Yamaha YFZ 450 2006-година и мисля че има задна скорост по лоста.. Внос от Канада е и мисля, че е на 15300 моточаса-което ме пристеснява, какво ме посъветвате като първо АТВ, не съм запален фен, но като се кача ще видим. Няма да се кара кой знае колко, малко по асфалт малко по гората и т.н.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Yamaha YFZ 450

                          Първоначално публикуван от fero_1991 Преглед на мнение
                          Да изтупаме праха на темата малко Един приятел ми предлага Yamaha YFZ 450 2006-година и мисля че има задна скорост по лоста.. Внос от Канада е и мисля, че е на 15300 моточаса-което ме пристеснява, какво ме посъветвате като първо АТВ, не съм запален фен, но като се кача ще видим. Няма да се кара кой знае колко, малко по асфалт малко по гората и т.н.
                          Yamaha не правят 450-тки със задна скорост. Ако има най - вероятно е раптор.
                          Non scholae sed vitae discimus.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Yamaha YFZ 450

                            Нищо чудно, не ги разбирам още.. просто видях, че на скоростния лост имаше R, а относно моточасовете да се притеснявам ли

                            Коментар


                            • #44
                              От: Yamaha YFZ 450

                              Да не би да си сложил една нула в повече,часовниците са до 9999м/ч
                              0888 074 049

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X