Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CAMEL TROPHY

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    лебетките

    за 2000 год. мойе но на снимките кадето се вижда червен квадратен корпус е супер уинч в момента на Паджерото си имам такава 8500 либри с червячен редуктор )))
    Другото Варн нямат лебетка с квадратен корпус
    Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

    Коментар


    • #17
      diavol koleda

      Наистина много ама много добър матерял моите поздравления yaro ги заслужава това е може би най-култовото оффроуд преживяване като цяло за всеки занимаващ се с този спорт,а чесно казано в България малко хора знаят неговта история въпреки че преди време даваха филми за Camel trophy това приключение е може би първата среща с офроуда за повето от нас така че четеики този матерял отново изйивях тази първа среща браво
      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
      тел.088четири 9едно9 4нула4
      -------------------------------------------------------

      Коментар


      • #18
        сигурни ли сте, че снимката със заснежения път и ТИР-а е от Кемъл Трофи? Да не е от Владая миналата зима?
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #19
          Re: Клуб..

          Мойте поздравления за материяла.Страшен е!
          Имам един въпрос!
          На някой от снимките исползват нещо като малки платформи за да преминават някой малки пропасти!Те ли си носят въпросните плоскости или си седят там?
          https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

          Коментар


          • #20
            diavol koleda

            Тези пътеки си ги носят в повечето случеи самите състезатели погледни от страни на експедиционните багажници и ще ги видиш изглеждак като ламарина с дупки по нея
            ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
            тел.088четири 9едно9 4нула4
            -------------------------------------------------------

            Коментар


            • #21
              Re: diavol koleda

              Първоначално публикуван от diavol koleda
              Тези пътеки си ги носят в повечето случеи самите състезатели погледни от страни на експедиционните багажници и ще ги видиш изглеждак като ламарина с дупки по нея
              Допуснал съм грешка.На мястото кадето са сложени си мислех че е една голяма а не много малки както е найстина!Значи знам какви са!
              https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

              Коментар


              • #22
                Re: CAMEL TROPHY

                Колекция филми за Camel Trophy - тук.

                Коментар


                • #23
                  До: CAMEL TROPHY

                  Домързя ме да прочета цялата статия, и ако съм го пропуснал се извинявам, но ми се струва че карат със сравнително тесни гуми. На какво се дължи.

                  Коментар


                  • #24
                    До: CAMEL TROPHY

                    Първоначално публикуван от koi4a Преглед на мнение
                    Домързя ме да прочета цялата статия, и ако съм го пропуснал се извинявам, но ми се струва че карат със сравнително тесни гуми. На какво се дължи.
                    Дискавъри-тата карат с 6.50/16.

                    Коментар


                    • #25
                      До: CAMEL TROPHY

                      Тоест това е така заради джипа а не заради терена?

                      Коментар


                      • #26
                        До: CAMEL TROPHY

                        Не точно.

                        Идеята е била колите да са в заводска комплектация или с минимални разлики (не подобрения). Диското си излиза с малки гуми от завода - 29".

                        Коментар


                        • #27
                          До: CAMEL TROPHY

                          Яро, поздравления за филмите, и за хубавия материал за "CAMEL TROPHY" !
                          Р.П.(RFF) 0898677590
                          Пътна помощ
                          ДЕНОНОЩНО

                          Коментар


                          • #28
                            До: CAMEL TROPHY

                            Първоначално публикуван от RFF Преглед на мнение
                            Яро, поздравления за филмите, и за хубавия материал за "CAMEL TROPHY" !
                            Благодаря за поздравленията за материала, а за филмите трябва да благодарим на Дявол Коледа и Другаря Бездрум, заслугата е тяхна.

                            Коментар


                            • #29
                              До: CAMEL TROPHY

                              Прегледах филмите и видах че няма за 1989г. и 1991г.В момента ги свалям и при интерес ще ги кача.
                              LZ1NBN

                              Коментар


                              • #30
                                До: CAMEL TROPHY

                                Първоначално публикуван от Нейчо Наков Преглед на мнение
                                Прегледах филмите и видах че няма за 1989г. и 1991г.В момента ги свалям и при интерес ще ги кача.
                                Разбира се качвай нека колекцията е пълна аз не успях да ги сваля
                                ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                                тел.088четири 9едно9 4нула4
                                -------------------------------------------------------

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X