Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЛуАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    С този от ТАВРИЯ е. А как пълноценно да тествам бавните и блокажа -собсвеника не е от най-компетентните ??????????
    УАЗ - Where I go there are no roads!!!

    Коментар


    • #17
      А как пълноценно да тествам бавните и блокажа
      Мола ви някой да ме упъти по горния въпрос
      УАЗ - Where I go there are no roads!!!

      Коментар


      • #18
        За бавните е проста работа - включваш и няма как да не усетиш промяната. А за блокировките не знам Луаз-а с какви и дали въобще разполага. Но по принцип отивате на кал, най-добре с наклон, даваш отвътре газ а отвън някой гледа колко колела въртят...
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #19
          Здравейте,
          доколкото аз зная ЛуАЗа има ръчен блокаж на задния диференциал.
          Единия вариант да го проверите е в движение на хлъзгав терен, а още по-добре е ако може да вдигнете колата на подемник и да го пробвате с включен и изключен блокаж и задържане на едното колело.

          Успех!

          Коментар


          • #20
            Е как, има си, и е точно такъв какъвто Plamen споменава. Значи ясно-мисълта ми беше дали няма някакви техники на тестване, които да не знам. Мерси за помощта
            УАЗ - Where I go there are no roads!!!

            Коментар


            • #21
              Ако искаш погледни наhttp://www.paul-rpr.nm.ru/HPLuAZ/ има доста инфо за всички модели ЛуАЗ, на немски.
              99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
              It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

              Коментар


              • #22
                http://www.offroad-bulgaria.com/view...t=%CB%F3%C0%C7

                Коментар


                • #23
                  Опссссс не бях видял че го има.
                  99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                  It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                  Коментар


                  • #24
                    Първоначално публикуван от Alexander
                    А как пълноценно да тествам бавните и блокажа
                    Това превозно средство няма "бавни" скорости а има "бавна" скорост. Тя е само една една. А колкото до блокажа на диференцяла трябва да знаеш следното: добре че го има защото без него не можеш да минеш от никъде. Хода на носачите е много малък заради късите полуоски и жалкото подобие на джип непрекъснато губи контакт с повърхността. Ние успяхме да му изкривиме един преден носач. В последствие започна да му излиза карето. После счупихме един редуктор, а на финала и задния диференцял. Искам да подчертая че не сме правили в никакъв случай сериозен оffroad. Колкото до комфорта и удоволствието от карането на това нещо мога да кажа само че, с 300 зора стигнахме до Черни връх и после прекарах около 10 дни на легло с зверски болки в кръста. А беше с рекаро седалки от ауди.
                    Като заключение мога да каже следното: цяла година ремонти 5 дни возене, па който иска нека си го купува. Лично аз мисля че друга подобна грешка в автомобилостроенето не е допускана, но който не го е имал никога няма да ми повярва.
                    http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                    Коментар


                    • #25
                      Е как така е само една????
                      УАЗ - Where I go there are no roads!!!

                      Коментар


                      • #26
                        Абе има и други грешки! Като гледам какво е писал ymk , се сештам за моята ЗАЗка , общо взето същата работа 5 дена караш за 1 година работа, ма добре че ЗАЗката не е 4х4 , и респективно доста неща (потенциално счупващи се) отсъстваха

                        Коментар


                        • #27
                          Ммм ... Това по принцип е проектирано с малък ресурс. Обаче от това което чета, имам чувството че става дума просто за изтървана кола. А това вече изобщо не е въпрос на марка ...

                          Коментар


                          • #28
                            Е не знам вече какво да правя, но тази която аз искам да взема е в отлично състояние-надявам се да не се троши толкова
                            УАЗ - Where I go there are no roads!!!

                            Коментар


                            • #29
                              Бе, винаги ме озадачават тъпизми от рода на "отлично състояние". Дай един нов мерцедес, дай един катаджия преди 15-ти септември или преди Нова година, и глей кво стАна само по техническата изправност. Тва е нещо като "готина мадама". Един харесва Барби, един - Айше ...
                              Всичко може да се счупи, дето викат руснаците, то от глупост може и х... да си счупиш. За кви пари я дават, това е всичкият въпрос за мене поне)

                              Коментар


                              • #30
                                Еми поне на външен вид и по повърхностнопогледнато е добра иначе 3200 искат
                                УАЗ - Where I go there are no roads!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X