Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инсталация на карти за начинаещи

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инсталация на карти за начинаещи

    Новите първо четат, после пишат. Тук има толкова за четене, че и тези въпроси не би задал. И безплатна карта за България има - вярно, не води по пътища, но зависи какво ти трябва.

    Коментар


    • От: Инсталация на карти за начинаещи

      някой знае ли как мога да си кача две навигационни карти на една SD карта, сега имам SD карта с българската OFRM, обаче като запиша на същата SD и гръцката карта с това име gmapsupp.img, навигацията не ми я разпознава, като изтрия българската и запиша само файла gmapsupp.img на гръцката, навигацията я разпознава, обаче с двете заедно нестава, благодаря предварително

      Коментар


      • От: Инсталация на карти за начинаещи

        Първоначално публикуван от broker111 Преглед на мнение
        някой знае ли как мога да си кача две навигационни карти на една SD карта, сега имам SD карта с българската OFRM, обаче като запиша на същата SD и гръцката карта с това име gmapsupp.img, навигацията не ми я разпознава, като изтрия българската и запиша само файла gmapsupp.img на гръцката, навигацията я разпознава, обаче с двете заедно нестава, благодаря предварително
        Във вътрешната памет на уреда:
        gmapprom
        gmapprom1
        gmapsupp
        gmapoem
        На SD картата:

        gmapsupp
        Или ако искаш на СД картата две карти : http://www.offroad-bulgaria.com/show...EA%E0%F0%F2%E8
        Дарин 0897042636
        ВАЗ 2105

        Коментар


        • От: Инсталация на карти за начинаещи

          мерси много, сега ще пробвам

          Коментар


          • От: Инсталация на карти за начинаещи

            като абсолиутен новак във форума искам да попита.всех си гармин нуви 205w от англия и във вторник ще се прибирам към бг,но имам само ук карта.ако може да ми кажете и дадете линк как да си сложа карта на европа и българия и искам да си направя менюто на бг и гласово да ми е бг.не правя спам по темата просто лаптопа ми е с windows 7 и немога да си подкарам програмите благодаря ви от все сарце.

            Коментар


            • От: Инсталация на карти за начинаещи

              хайде бе хора помогнете пратете линкове на кей гена.истеглих си това
              http://thepiratebay.org/torrent/5515...ope_2011.10_NT
              по същия начин се инсталира,нали?офф нищо не разбирам

              Коментар


              • От: Инсталация на карти за начинаещи

                Първоначално публикуван от petricha86 Преглед на мнение
                хайде бе хора помогнете пратете линкове на кей гена.истеглих си това
                http://thepiratebay.org/torrent/5515...ope_2011.10_NT
                по същия начин се инсталира,нали?офф нищо не разбирам
                17 страници тема и нищо не разбрахте? Почнете отначало. Да, по същия начин се инсталира и тази карта.

                Коментар


                • От: Инсталация на карти за начинаещи

                  да но линка който е даден в началото за кея е невалиден можели да ми дадете линк,и никаде не прочетох как да си направя да ми е менюто да ми е на български и да ми говори на бг.благодаря

                  Коментар


                  • От: Инсталация на карти за начинаещи

                    Колеги, опитвам се да намаля като размер новата City Nav Europe NT 2011.20, тъй като е над 2 гб и не се чете от nuvi. Стигнах до там, че сега имам разбита европейската карта на множество img файлове. Изхвърлих няколко финландски града и общият размер падна под 2 гб. Как обаче сега с GMapTool да обединя останалите в един файл. Като му дам Split All уж ги обединява, но никъде в компа не намирам новия файл.

                    Коментар


                    • От: Инсталация на карти за начинаещи

                      По-горе колегите са казали - инсталираш си версия за MapSource, и маркираш само необходимите области.
                      След това ги пращаш в устройството.
                      В торента публикуван в темата http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=100833 има инсталация за MapSource (стартира се файлът CNEUNT2011_20Update.msi).
                      За отключване на картата е писано достатъчно в темата.
                      Успех!
                      Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
                      GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

                      Коментар


                      • От: Инсталация на карти за начинаещи

                        Това е новия GMapTool - оправили са:
                        4.10.2010- v0.5.6
                        corrected creation of install/uninstall batches for 64 bit systems
                        corrected error when displaying img copyright text
                        ignored some FAT errors in img
                        Ще се опитам да прикача направо инсталационния файл, за да не блъскаме из нета. Ако модераторите преценят, че не е редно - да го изтрият - ще сложа линк.
                        Прикачени файлове
                        Nothing comes from nothing...

                        Коментар


                        • От: Инсталация на карти за начинаещи

                          Здравейте колеги,имам проблем и се нуждая от компетентен отговор.Проблема е следния:При подмяна на оригиналната карта на Европа в Нуви 3790 ми излиза следното съобщение:Картите не могат да се удостоверят.Направил съм следните неща:
                          1.От Мапсорса директно към устроиството и същото съсбщение
                          2.Готов суб фаил с унл,пак това съобщение
                          3.Слагане на суб фаила в папка Maps,пак това съобщение
                          Затрих си 2011.10 и сега без Европеиска
                          Моля за отговор каде греша.

                          Коментар


                          • От: Инсталация на карти за начинаещи

                            Първо не е било нужно да пишеш и в двете теми. Второ: тези уреди имат допълнителна защита (проверка) за карти с PID по-голям от 2200. В твоя случай трябва да използваш тази карта с понижен FID:
                            http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3120343

                            И трето : с този уред нямаш ли право на официален безплатен ъпдейт?

                            П.П. Първо може да пробваш в този файл , който си изтеглил вече да премахнеш всички ключове с програмката Gmatool и с нея да добавиш само своя , без да използваш след това файл *UNL. Макар че с MapSource на практика става същото (ключа се забива в самия файл) , но за всеки случай с Gmatool провери в получения файл дали няма и други ключове. Ако така не се получи остава само горния вариант с понижения FID.
                            Последно редактирано от milstan; 18-10-10, 08:27.

                            Коментар


                            • От: Инсталация на карти за начинаещи

                              Извинявам се за двата поста.Пуснах го първо на другото място,но си викам,ако не го прочетеш кво ли ша прааа и за това в последствие директно кам теб беше въпроса :-)Благодаря ти от сърце и почвам да дерзая.

                              Коментар


                              • От: Инсталация на карти за начинаещи

                                Kолеги, аз се мъчих 3 дена да кача карта в вътрешната памет на моя NUVI 1200 и не успях._Купих си 4GB карта памет и с GMAPtool залепих 3 карти ( свалих си ги незаключени), които ми трябваха.азмера на файла стана над 2.5ГБ и никакъв проблем._Гармина си ги разпозна и всичко работи!_Та ако някой е с подобен модел да не се плаши, разпознават се и карти и файлове над 2ГБ.


                                щевибъделиприятноаконякойпишепотозиначин
                                Модератор
                                Последно редактирано от Pacific; 09-11-10, 10:18.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X