Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От офроуд към супермото

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От офроуд към супермото

    Някой може ли да сподели в тази тема кои са най добрите ендура подходящи за модификация във супермото.

  • #2
    До: от офроуд към супермото

    Към каква кубатура си се насочил ? Ако е към 125,то тогава мисля че Honda CRM е доста добър избор Имам такава,доста я използват за супермото,както и за гората



    Този модел е '96 г.

    Коментар


    • #3
      До: от офроуд към супермото

      Да е максимално мощен,четиритактов,по възможност с обратна предница-450куб.и нагоре.Май кросовите са най подходящи но трябва да може да се регистрира също.

      Коментар


      • #4
        До: от офроуд към супермото

        Бих взел двутактов ако е нещо като Хонда CR500.

        Коментар


        • #5
          До: от офроуд към супермото

          Първоначално публикуван от ceco.g Преглед на мнение
          Бих взел двутактов ако е нещо като Хонда CR500.
          Само че ще трябва да го караш само на задна гума,че то това чудо маи на две неможе.А в интерес на истината скоро в Пловдив в един салон гледах един Хусаберг 125 направен на супермото и ми се видя много готина машинка.

          Коментар


          • #6
            До: от офроуд към супермото

            Аве аз да си призная точно за задни гуми и подобни простотий искам да си намеря или зглобя такъв мотор,вече близо 17 години карам пистови,даже в момента имам YAMAHA R1-2005,която се продава и съм минал през почти всичко от пистовите и вече каточели ми поомръзнаха а и тези супермота взеха нещо да ме кефят много,но като не разбирам от крос и ендуро затова питам кои са най добрите машини над 400 кубика ,пък като ми писне един ден и от супермото поже да мина и на крос ако не съм мнооого дърт вече

            Коментар


            • #7
              До: от офроуд към супермото

              По-горе има и траила като алтернатива за това - струва си да се замислиш и за това като възможност!

              Хускварна от години се изявяват в супермотото - имат доста готини мотори, само дето искат доста гледане и внимателската!
              Последно редактирано от господин никой; 07-07-08, 15:25. Причина: Добавка...

              Коментар


              • #8
                До: от офроуд към супермото

                Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение
                Само че ще трябва да го караш само на задна гума,че то това чудо маи на две неможе.А в интерес на истината скоро в Пловдив в един салон гледах един Хусаберг 125 направен на супермото и ми се видя много готина машинка.
                Няма Хусаберг 125
                Иво Георгиев
                Gworkshop

                Коментар


                • #9
                  До: от офроуд към супермото

                  Honda CRF 450 или KTM 450exc/525exc
                  [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                  Коментар


                  • #10
                    До: от офроуд към супермото

                    В гаража ми от 6 месеца седи "една" Husqvarna 510 SM - 2005г. На един приятел е и се продава. Проблема е , че от нея няма много части. Така я докара от щатите човека. Ако обаче искаш да сътворяваш нещо сам става за донор. Мотора си е с документи и си е супермото , но възстановяването му до оригинал е икономически безмислено и много трудно. Няма части 2ра ръка. Ако те интересува ще ти го наснимам.
                    0888932647

                    Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                    Коментар


                    • #11
                      До: от офроуд към супермото

                      Да след дълго ровене и четене по моят вкус са HondaCRF450,KTM450-525EXC,YamahaWR-Но с тея ямахи нещо немога да се ориентирам коя каква е 400-426-450?Честно казано най ме кефи CRF450,представям си го какво чудо ще е като супермото.Ако някой има такъв читав мотор и исна да се задоми с YAMAHA R12005 да се обади е естествено ще трябва да извади някой лев,но лошото е че май този модел е крос и неможе да се регистрира.Приемам още идеи.

                      Коментар


                      • #12
                        До: от офроуд към супермото

                        Ами дай снимки на хъскито и ако може някакви подробности за липсите.

                        Коментар


                        • #13
                          До: от офроуд към супермото

                          Първоначално публикуван от Ivo Georgiev Преглед на мнение
                          Няма Хусаберг 125
                          Щом казваш.Може и аз нещо да съм недоогледал както трябва иначе му се качих и на пласмасите му пишеше Хусаберг оня агент каза че моторетката е от Италия и е 125.Не го огледах внимателно може и прав да си.

                          Коментар


                          • #14
                            До: от офроуд към супермото

                            Я виж еи това чудо.Гледам че го продават в мобиле.Отделен е въпроса дали наистина е точно този.
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • #15
                              До: от офроуд към супермото

                              Има заводско сузики DRZ400 което си излиза супермото версия с фар стоп регистрация. На КТМ има също, моделите SMC.
                              Другото е купуваш си крос или хард ендуро мотор, след това супермото джанти и гуми и си 6.
                              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X