Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От офроуд към супермото

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: от офроуд към супермото

    Първоначално публикуван от ceco.g Преглед на мнение
    Дайте да го видя тоя CRF по някакъв начин ако може.
    Колега сигурно защото си все още младши участник и затова не можеш да виждаш подфорума със снимките...
    Не знам дали някой от модераторите няма да може да ти помогне защото не искам да копирам цялата тема и тук, ще стане много претрупано.
    Ако пък нищо не стане тогава не знам, може аз да измисля нещо

    Коментар


    • #32
      До: от офроуд към супермото

      Да именно защото съм младши учасник не ми дава достъп до много места.Тъкмо разглеждах снимките на които слагате денпфер на един CRF и други екстри-това ли е въпросният мотор,защото ако е той много ми хареса,личи си че твоите машини се потдържат добре.Срадост бих приел още инфо за мотора и най вече цена.

      Коментар


      • #33
        До: от офроуд към супермото

        Точно този мотор е най-добре гледаната машина тук - поне аз така мисля! Нямам представа каква е цената му но със сигурност ще си заслужава!

        Коментар


        • #34
          До: от офроуд към супермото

          Първоначално публикуван от ceco.g Преглед на мнение
          Да именно защото съм младши учасник не ми дава достъп до много места.Тъкмо разглеждах снимките на които слагате денпфер на един CRF и други екстри-това ли е въпросният мотор,защото ако е той много ми хареса,личи си че твоите машини се потдържат добре.Срадост бих приел още инфо за мотора и най вече цена.
          ETO и ПАК и ЦЪК

          Коментар


          • #35
            До: от офроуд към супермото

            Изумен съм,мотора е супер,рядкост са хората които потдържат така машините си,БРАВО,сега ако ми дадеш и цена може скоро и аз да почна да спя с хонда.Сега сериозно-ако ти е за продаване мотора аз съм заинтересован но до момента не си казал със сигурност продаваш ли го и най вече колко парички ще ми струва това удоволствие.Телефонът ми е- 0897849590.Ако дадеш твой ще ти се обадя аз.А и не разбрах от каде точно си май някаде около Дупница?

            Коментар


            • #36
              До: от офроуд към супермото

              Някакви мнения за ямахите WR-и ако може някой да поясни от коя до коя година е моделът 400-и от коя до коя година 426 същото и за 450

              Коментар


              • #37
                До: от офроуд към супермото

                Първоначално публикуван от ceco.g Преглед на мнение
                Някакви мнения за ямахите WR-и ако може някой да поясни от коя до коя година е моделът 400-и от коя до коя година 426 същото и за 450
                Ето - http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=30125

                И давай с търсачката, има много инфо

                Коментар


                • #38
                  До: от офроуд към супермото

                  Колеги предложете някоя добра WR450 за продаване?Предлагат ми една 2003 за 6800-това добра цена ли е ако е читав мотора?

                  Коментар


                  • #39
                    До: от офроуд към супермото

                    Някой може ли да сродели мнение като цяло за кавазаки KLX 650-1996г. и дали ще е добър мотор като супермото,и става ли за по продължително каране на нисни обороти?

                    Коментар


                    • #40
                      До: от офроуд към супермото

                      Първоначално публикуван от ceco.g Преглед на мнение
                      Някой може ли да сродели мнение като цяло за кавазаки KLX 650-1996г. и дали ще е добър мотор като супермото,и става ли за по продължително каране на нисни обороти?
                      КЛХа го има в две версии L и R.
                      Р-а е по-спортният. Но колкото и да е спортен окачването си му е доста меко. Стават и за леко каране и за разходки и за ръчка. Но ако обичаш да ръчкаш по завойте(то там е кефа на супермотото) с това меко окачване ще се почувстваш като стара баба. Отвратително е с меко окачване в завой на шосе. Гумите изпускат, машината се люлее, няма никаква стабилност при голямото натоварване от бързата скорост в завой.
                      Това е мойто мнение. Но каквото и да ти приказваме, най-добре е да опиташ ти сам, може пък да ти хареса. Всичко зависи от твойте вкусове и желания.

                      Коментар


                      • #41
                        До: от офроуд към супермото

                        Аз мисля да си купя ттр 250 (96г.) , ако не е в супермото - ще стане , но след време. Притеснява ме това , че е с въздушно , мотора ще се ползва градско (без глупости не може) , тежа 75 кг или да не го мисля толкова много това въздушно

                        ceco , извинявай че ти ползвам темата , но не ми се правеше нова само за това ми питане , а и на теб може да ти помогне с нещо

                        Коментар


                        • #42
                          До: от офроуд към супермото

                          Няколко пъти съм срещал внос от Япония на KXL250 супермото версия, но според мен е слабо ако става въпрос за кеф, ако е за визия не е зле

                          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                          Коментар


                          • #43
                            До: от офроуд към супермото

                            Първоначално публикуван от ceco.g Преглед на мнение
                            Колеги предложете някоя добра WR450 за продаване?Предлагат ми една 2003 за 6800-това добра цена ли е ако е читав мотора?
                            Точно 2003 има доста проблеми.От 2004 натам са изчистени
                            offroad фен
                            1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                            TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                            Коментар


                            • #44
                              До: от офроуд към супермото

                              Първоначално публикуван от ceco.g Преглед на мнение
                              Да е максимално мощен,четиритактов,по възможност с обратна предница-450куб.и нагоре.Май кросовите са най подходящи но трябва да може да се регистрира също.


                              Ямаха и КТМ имат перфектни заводски супермото от 450 нагоре. 650-ките са трепач. Новият КТМ се води 690 и е перфектен.

                              Коментар


                              • #45
                                До: от офроуд към супермото

                                Задомих се с Kawasaki KLX650C .След 12 години вярност само на пистовите мотори усещам че ще имам много нови изживявания с този съвсем нов и различен за мен мотор-ХАРЕСВА МИ.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X