Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инфо за Смолян 2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Инфо за Смолян 2008

    Първоначално публикуван от s_s1
    ... Всички са с кавички, само не разбрах защо публиката, която е логично да е многоуважавана, тъй като е и потребител, и попивателна на рекламата, и в политиката е гласоподавател и т.н.т. е сложена в поста, който цитирам в кавички.
    И "многоуважаваната публика" ли е измислена???
    Може би отговорът е тук:

    Кавички се употребяват в следните главни случаи:
    1. За означаване на чужди думи, цитирани дословно ...

    Правописен речник на българския книжовен език, Шесто преработено издание, София 1965 г.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • До: Инфо за Смолян 2008

      Има промяна в излъчването на репортажа от "Смолян" по Ринг ТВ. Утре вечер ще има директно лека атлетика и предаването е преместено в сряда от 9,30 и в четвъртък от 12 часа. Нещо такова + някакви повторения, за които не знам точно. Съжалявам , за което...След излъчването ще се постарая да го кача тук за компенсация.
      Живей за всеки дъх!

      Коментар


      • До: Инфо за Смолян 2008

        Ето още малко отразяване в медиите, в този случай местни:

        Новина пусната в агенция Фокус в 7:10
        http://radio-focus.net/?s=2&do=n1660...a8baq4flahiml4

        Пак Фокус 9:34
        http://www.focus-news.net/?id=n1007120

        Фокус 11:34
        http://www.focus-news.net/index.php?id=n1007247

        Коментар


        • До: Инфо за Смолян 2008

          Първоначално публикуван от Зорница Богданова Преглед на мнение
          "Директното" предаване се "осъществи" от екип на ББТ, към която телевизия ние се явяваме Външни продуценти.
          Искам да заявя, че екипът на Аркаим Студио носи отговорност само и единствено за телевизионното предаване "Виктори Екстрийм", чиито продуценти сме.
          За "нещата", които се излъчват в ефира на Телевизия ББТ не носим отговорност, както и нямаме вина за нещата, които "не се излъчват". Екипът, който "осъществи" прякото излъчване беше на предаването "Арена" а Светослав Дойчинов и Емил Доцов се явяват поръчители и са най-вече ощетени от стеклите се обстоятелства - при това са си платили за това.
          За "прякото" излъчване и безобразното предаване, телевизията поема отговорност и ще заплати съответните неустойки - на Поръчителите (Светослав Дойчинов и Емил Доцов) и на спонсорите.
          Аз също съм възмутена от това, което видях снощи.
          Искам да попитам, кой писа текста на коментататорката
          Съмнявам се да познава А.Ковачев и Вицешампионите ?!? Инфото е дадено от някой от поръчителите, а девойката си чете, каквото й е написано
          Това, че не се излъчи директно, не е фатално, случва се, въпреки, че щеше да е добър пробив за спорта и спонсорите !
          Не мисля, че ВВТ са проучвали историята на Оффроуд Шампионата от 2002 година и са си написали текста

          Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
          Ами то писателте във форума са за това,да търсят недостатъци на състезанията които се организират и да хвалят колко добре било организирано едно състезание на база информацията за него и отразяването му,без да се иска мнението на състезателите взели участие в него.
          Русев, уцелил си без да искаш Читателите, писателите, публиката и спонсорите оценяват състезанието по отразяването му, а Мончев или БФАС го оценяват като организация и изпълнение Ако ги интересува мнението на състезателите ( малко вероятно) ще пуснат анкета до състезателите, но това само ще им отчете дейност, защото така или иначе правят каквото са решили или им казали да решат
          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 28-07-08, 22:18.

          Коментар


          • До: Инфо за Смолян 2008

            Със сигурност не е този,който пише текстовете за в."Монитор".
            "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
            „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

            Коментар


            • До: Инфо за Смолян 2008

              Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
              Със сигурност не е този,който пише текстовете за в."Монитор".
              Имаш впредвид, че не аз съм писал текста на коментаторката в репортажа предполагам...
              Защото, аз ВИНАГИ си пиша името и си нося отговорноста за написаното И не само в "Монитор", а и в още десетки списания и вестници и се гордея с това, което правя за популяризирането на спорта

              Коментар


              • До: Инфо за Смолян 2008

                Най-накрая гледах излъчването по ББТ.
                Едно ще ви кажа, тези които плюят, нека първо направят нещо подобно, пък после да говорят глупости.

                Да, предаването е постно и орязано, лично аз коментирах в една кабинка всички състезатели и не пропуснах да кажа за титлите на Долфи и за другите организатори - Малин и Минчо Симови. Е, орязали са ми коментара, но голяма работа.
                Вярно, ако предаването беше на живо, тогава недостатъците се преглъщат, но това не е края на света. Състезанието беше супер, потвърждават го участниците, останалото е допълнение.

                Понеже, не можете да се хванете за нищо друго, подкарахте отразяването. Тодоре, на теб, освен отразяването, нищо друго не ти е както трябва. Ще наблюдавам с интерес какво ще стане по копието ти на Ком-Емине. Желая ти успех

                Ясно защо се дразните от Сашовия коментар, каза истини! Бих го поправил само, че Ком-Емине е първия офроуд маратон с 1200 км, но Сашо е пич и говори верни неща. Това, че не са удобни за някои хора, потвърждава, че казва истина. Нали занете, истината боли

                Коментар


                • До: Инфо за Смолян 2008

                  Първоначално публикуван от S.Doychinov Преглед на мнение
                  Най-накрая гледах излъчването по ББТ.
                  Едно ще ви кажа, тези които плюят, нека първо направят нещо подобно, пък после да говорят глупости.
                  Да, предаването е постно и орязано, лично аз коментирах в една кабинка всички състезатели и не пропуснах да кажа за титлите на Долфи и за другите организатори - Малин и Минчо Симови. Е, орязали са ми коментара, но голяма работа.
                  Вярно, ако предаването беше на живо, тогава недостатъците се преглъщат, но това не е края на света. Състезанието беше супер, потвърждават го участниците, останалото е допълнение.
                  Понеже, не можете да се хванете за нищо друго, подкарахте отразяването. Тодоре, на теб, освен отразяването, нищо друго не ти е както трябва. Ще наблюдавам с интерес какво ще стане по копието ти на Ком-Емине. Желая ти успех
                  Ясно защо се дразните от Сашовия коментар, каза истини! Бих го поправил само, че Ком-Емине е първия офроуд маратон с 1200 км, но Сашо е пич и говори верни неща. Това, че не са удобни за някои хора, потвърждава, че казва истина. Нали занете, истината боли
                  Докторе, досега само ти си даваш суперлативи и то в няколко поста, остави хората да те оценят...
                  Поздравления и от мен, ако си се справил с организацията, нямаше ме там и не мога да коментирам !
                  И ми е странно, как разбра, че нищо не ми е наред, като не си идвал на нито едно мое състезание...
                  Аз не правя "копие" на Ком-Емине, а съвсем различно състезание като концепция и маршрут !
                  Не съм копирал нито един етап от старите състезания, а тази година даже не се движим и по Стара Планина
                  Друга основна разлика е, че не си падам по "асфалтовия оффроуд" и няма 750 километра асфалт от 1200 общо ( справка Ком-Емине 2006)
                  Благодаря за ехидното ти пожелание, но явно нещо си уверен в това, което пишеш, че така френетично и параноично търсиш "враг" във всеки пост или коментар
                  Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 29-07-08, 08:55.

                  Коментар


                  • До: Инфо за Смолян 2008

                    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                    Защото, аз ВИНАГИ си нося отговорноста за написаното И се гордея с това, което правя за популяризирането на спорта
                    А влиза ли в това популяризиране на Off Road и раздвоението,за което лично ти допринесе в средите на този спорт.За тенденциозното отсъствие на някой добри екипажи от състезанията организирани под твоята егида,за директната конфронтация която се създава м/у теб и други орагнизатори.Нима не е по-лесно да се работи в една насока,за да се стигне до още по-бързото развитие на този спорт.Или с присъщото за теб "византийско възпитание" ще отговориш,че желаеш именно това,но останалите не са съгласни с твоите виждания и концепции
                    "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                    „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                    Коментар


                    • До: Инфо за Смолян 2008

                      Не ви ли омръзна , а

                      Коментар


                      • До: Инфо за Смолян 2008

                        Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
                        А влиза ли в това популяризиране на Off Road и раздвоението,за което лично ти допринесе в средите на този спорт.За тенденциозното отсъствие на някой добри екипажи от състезанията организирани под твоята егида,за директната конфронтация която се създава м/у теб и други орагнизатори.Нима не е по-лесно да се работи в една насока,за да се стигне до още по-бързото развитие на този спорт.Или с присъщото за теб "византийско възпитание" ще отговориш,че желаеш именно това,но останалите не са съгласни с твоите виждания и концепции
                        За това, че много от "раздвоените" не им харесва да има различни позиции от техните, не е разделение За да има развитие, трябва да има опозиция и коректив, но явно не на всички им харесва Аз съм доволен, защото това допринесе за по-различни състезания, иновации и конкуренция ! Но, явно определени хора не виждат по-напред от носа си

                        П.П. Искаш да кажеш, че екипажите, които участват в състезанията организирани от мен не са добри, така ли
                        Най-добрите екипажи участват във ВСИЧКИ състезания, затова са и най-добри...

                        И нека не спамим темата, това е за "Смолян Оффроуд Рали", нали ?!?

                        Коментар


                        • До: Инфо за Смолян 2008

                          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          П.П. Искаш да кажеш, че екипажите, които участват в състезанията организирани от мен не са добри, така ли
                          ?!?
                          Винаги четеш така,както на теб ти е удобно: казах отсъствието на някой добри екипажи,а не липсата на всички такива на твоите състезания
                          "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                          „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                          Коментар


                          • До: Инфо за Смолян 2008

                            Днес се срещнах с Кирил Благоев - административен мениджър на ББТ, който поднесе извиненията на телевизията за случката с "живото" предаване. Човека беше видимо притеснен. Оказа се мнго готин и ми обясни, че са уволнили вече инжинера, виновен за провала. Сам призна, че излъченото предаване в 11:30 е лошо, както и че Доцов не е виновен за случая.
                            Като резултат от срещата, ще има купон в "мазето" в четвъртък след 20 ч

                            Другото хубаво е, че още от софийските състезания ще започне отразяване на живо. Хората от ББТ искат да изчистят името си, затова са готови да направят много повече, от нормалното. Ако всичко продължи добре, догодина ще предават целия шампионат наживо.
                            Ето така се работи за спорта, а не с обвинения за "френетично и параноично" сочене на врагове

                            А на Тодор му пожелавам безаварийно финиширане на авторското му състезание , той е едно добро момче

                            Коментар


                            • До: Инфо за Смолян 2008

                              Ех, колеги, махнете ги тия спорове, в Смолян беше супер, а съм сигурен, че и на Адвенчър трофи ще е много интересно.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • До: Инфо за Смолян 2008

                                Ето и нашето предаване Виктори Екстрийм от Смолян - част 1

                                http://www.victoryxtreme.com/index.p...d=55&Itemid=34

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X