Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инфо за Смолян 2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Инфо за Смолян 2008

    Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
    Благодаря за отговора. Както се казва аз утре тръгвам натам а не знам дали, от къде, какво може да се види...
    Дето се вика, що не припалиш Керакса и с него да дойдеш...

    Коментар


    • #32
      До: Инфо за Смолян 2008

      Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
      Дето се вика, що не припалиш Керакса и с него да дойдеш...
      С голяма радост бих го направил. Проблема е че е ограничен на 160км/ч а полицейските опели "вдигат повече"

      Май ще си дойда с Тераното "да ми е мирна главата"... Все пак не знам дали рекламата - "6 часа полицаи преследват камион през ниви, езерца и малки къщички след намесата на хеликоптер и бронетранспортьори престъпника заловен" е добре за фирмата

      Коментар


      • #33
        До: Инфо за Смолян 2008

        Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
        Проблема е че е ограничен на 160км/ч а полицейските опели "вдигат повече"
        За тях е лесно - биеш спирачка и връщаш на задна през опелите...
        Айде да не спамя повече темата...

        Коментар


        • #34
          До: Инфо за Смолян 2008

          Последните новини са че състезанието върви прекрасно. До момента само С. Ковачев има проблеми. Бил е лошо засечен по трасето от външни хора и за да не причини щети се е превъртял два пъти през таван. Няма обаче големи проблеми по колата само компютъра е намокрен и в момента го подсушават...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #35
            До: Инфо за Смолян 2008

            Уважаеми колеги, В Смолян работи системата за наблюдение в реално време на някои от автомобилите. Можете да си инсталирате програмата и да видите как се движат първите:

            http://red-spots.com/offroad/smartoffroadlite.exe

            Ето ви линк как се прави инсталацията на приложението... (линка е за ендуро състезанието МОЛЯ ПОДМЕНЕТЕ НЕОБХОДИМОТО С ЦИТИРАНОТО ПО-ГОРЕ)
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #36
              До: Инфо за Смолян 2008

              Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
              Последните новини са че състезанието върви прекрасно...
              А стартов списък има ли?
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #37
                До: Инфо за Смолян 2008

                Чакаме включване от София... (от списанието)... тя пък търси достъп до интернет в момента...
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #38
                  До: Инфо за Смолян 2008

                  Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                  Уважаеми колеги, В Смолян работи системата за наблюдение в реално време на някои от автомобилите. Можете да си инсталирате програмата и да видите как се движат първите:

                  http://red-spots.com/offroad/smartoffroadlite.exe

                  Ето ви линк как се прави инсталацията на приложението... (линка е за ендуро състезанието МОЛЯ ПОДМЕНЕТЕ НЕОБХОДИМОТО С ЦИТИРАНОТО ПО-ГОРЕ)
                  Нещо не мога да се оправя с името и паролата. Кои се използват?
                  Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                  NULLA TENACI INVIA EST VIA

                  Коментар


                  • #39
                    До: Инфо за Смолян 2008

                    Аз също, в момента обаче съм затруднен да остана за по-дълго пред компютъра и моля някой да се заеме с проблемът като се чуе с Мартин: 0878133014 (човекът който прави системата) и да пусне тук точно описание... Пърси май на теб ти се пада... Моля...
                    VPetrov.photography

                    Коментар


                    • #40
                      До: Инфо за Смолян 2008

                      Уви и двата телефона на Мартин са на гласова поща. Ще пробвам по късно пак.
                      Проблема е, че след малко ставам от компютъра и ще се върна чак след 2 часа.
                      Тогава пак ще пробвам.
                      Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                      NULLA TENACI INVIA EST VIA

                      Коментар


                      • #41
                        До: Инфо за Смолян 2008

                        В момента ми липсва един кабел и малко по-късно ще имам възможност да кача малко снимки. Засега знам, че Сашо Ковачев отдавна разреши проблема и отново се върна на трасето. На 3 км след старта проблем имаше и Руслан Трифонов, който трябваше да замени бобина, но също се справи. Само № 25 от хоби клас не стартира днес, не зная още по какви причини. Мисля, че вече трябва да започват да финишират най-бързите. Ицо е по трасето с Доктора, но са извън обхват и когато се свържа с него, ще ви докладвам какви са новините. Надявам се също и момчетата от Ред Спотс скоро да се появят в бивака и да ни насочат какво да правим със софтуера за проследяването.
                        Сега ще опитам да се свържа с някого по точките и веднага пак ще пиша как вървят нещата.
                        [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                        Коментар


                        • #42
                          До: Инфо за Смолян 2008

                          Говорих със Зори, която е в сервизния парк - всички са минали от там, сега последна е била Ива Стайнова. Десо и спирал да помага на Сашо при преобръщането. Май за днес борбата за първото място е между Десо и Руси Русев. До 2 часа мисля, че ще имам вече резултатите.
                          [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                          Коментар


                          • #43
                            До: Инфо за Смолян 2008

                            Малко информация, получена чрез Пламен Петров: Сашо Ковачев се е обърнал за да избегне удар в трактор. Но вече всичко било наред и отново е по трасето.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #44
                              До: Инфо за Смолян 2008

                              Системата не е спирала до момента да работи.
                              Това са

                              USER: offroad
                              PASWORD: offroad

                              за наблюдението.

                              след стартирането трябва да отбележите и trak за да излезе и трасето.
                              Трябва само да се закачи във форума правилния файл.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Инфо за Смолян 2008

                                Първоначално публикуван от Pursie Преглед на мнение
                                Уви и двата телефона на Мартин са на гласова поща. Ще пробвам по късно пак.
                                Проблема е, че след малко ставам от компютъра и ще се върна чак след 2 часа.
                                Тогава пак ще пробвам.
                                Вече не е на гласова поща, но не отговаря на позвъняванията.
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X