Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инфо за Смолян 2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Инфо за Смолян 2008

    Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
    Знам ,че не му е тук мястото,
    Прав си много , благодаря ти за разбирането

    Коментар


    • #17
      До: Инфо за Смолян 2008

      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
      Нормално, това не е техен ангажимент, а на Комисия Оффроуд или още както още ги нарича Доктора - БОС

      Понеже си много вещ по въпросите за спорта къде прочете , че комисията прави класирането, и ако трябва да го прави тя ти прати ли и протоколите от кръговете до сега, че да го изготви.Престани да се правиш на луд и да се държиш като баба в климактериум.
      Ако ми пратите класиранията и кои са лицензирани състезатели ще ти го сметна за информация.

      Коментар


      • #18
        До: Инфо за Смолян 2008

        Първоначално публикуван от terziev Преглед на мнение
        Понеже си много вещ по въпросите за спорта къде прочете , че комисията прави класирането, и ако трябва да го прави тя ти прати ли и протоколите от кръговете до сега, че да го изготви.Престани да се правиш на луд и да се държиш като баба в климактериум. Ако ми пратите класиранията и кои са лицензирани състезатели ще ти го сметна за информация.
        А според теб БФАС ли ще прави класирането ? Това досега в историята не се е случвало...и няма да се случи ! Кажи ми тогава, като на баба в климактериум, за какъв к..р служи тая Комисия ?
        Или нейните функции се изразяват в ходене до БФАС по "фундаменталните" въпроси за изваждане на Дамския Шампионат от Календара, да се извадят "другите" състезания от календара и да се пишат писма за изключване на клубове от БФАС...
        Аз ще ти изпратя класирането, но кажи ми кой от ръководството досега се поинтересува от състезанията, кой от тях поиска класирания, за да му бъдат изпратени ?!? Нали миналата година беше изпратен от Комисията като "Комисар" на "Булмикс Трофи", значи имат някакви функции, но явно са избирателни !!! Това, че ти се опитваш да свършиш работата на Комисията, не прави нейната роля значима за организирането и провеждането на Шампионата, но явно Комисията ще се "активизира" в края на годината...при изготвянето на Календара...пак
        В изминалите години Вера Лагадова правеше всички класирания, по-добре пак да си я натоварим с тая задачка, та да знаем, че можем да имаме навреме точните резултати, а не да чакаме на БФАС или Комисията ( след като не е нейн ангажимент, според теб)

        Коментар


        • #19
          До: Инфо за Смолян 2008

          Първоначално публикуван от terziev Преглед на мнение
          ....
          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
          ....
          С риск да се набутам между шамарите - какво е толкова сложно да се сметне едно класиране, та не можете да го разделите? Ако е толкова сложно че никой не иска да се нагърби и да го сметне, аз ще съм доброволец.
          Би трябвало, който организира състезание - да си смята класирането в състезанието. Който организира шампионат - да изчислява класирането в шампионата. Четейки форума, човек остава с впечатлението, че се провеждат поне два-три различни шампионата.
          “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
          Walter Rohrl
          GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

          Коментар


          • #20
            До: Инфо за Смолян 2008

            Нямам намерения да отговарям на болните ти амбиции казах ти ,че щом толкова те интересува генералното класиране в което ти не участваш ще ти го сметна, ако не можеш.Но всъщност това е темата за Смолян а не за Т.Христов.Ако те интересува нещо друго ми званни "форумен герой".

            Коментар


            • #21
              До: Инфо за Смолян 2008

              Първоначално публикуван от terziev Преглед на мнение
              Нямам намерения да отговарям на болните ти амбиции казах ти ,че щом толкова те интересува генералното класиране в което ти не участваш ще ти го сметна, ако не можеш.Но всъщност това е темата за Смолян а не за Т.Христов.Ако те интересува нещо друго ми званни "форумен герой".
              Аз съм организатор и основно ме интересува временното генерално класиране, за да имам правилната стартова решетка
              Благодаря за оценката

              Коментар


              • #22
                До: Инфо за Смолян 2008

                То след Смолян нали временното генерално класиране ще се промени?

                Коментар


                • #23
                  До: Инфо за Смолян 2008

                  Само разводнявате темата, ясно е че "Сашо Томов" на българския офроуд си търси публика, но тази тема е САМО ЗА СМОЛЯН !!!!

                  Коментар


                  • #24
                    До: Инфо за Смолян 2008

                    Тия дни бях по Доспат и Пампорово , бяхме говорили с Доктора ако ми остане време да проверя части от родбука.
                    Няма друга така красива планина като Родопите , невероятни пеизажи , постоянно чустваш величието на природата и колко нищожен си всъщност.Даже ми стана по-добре , че няма да се състезавам а спокойно ще се нагледам на планината.Няма да хваля Доктора за атрактивния маршрут защото в Родопите просто няма неатрактивни пътища.Сомо ме учуди откъде намери толкова пътища без камъни.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Инфо за Смолян 2008

                      И така, заформят се готини нещица на това състезание, доколкото разбрах.

                      Първо - шоуетап в центъра на града, който ще се предава директно по ВВТ в неделя от 13 часа.

                      Второ - на няколко състезателни машини ще бъдат монтирани иновационни системи за наблюдение и чрез Google Earth ще могат да се следят машините в реално време, подобно на това в "Дакар". Повече подробности за това ще получите по-късно тук.

                      Трето - малък, но атрактивен оф-роуд салон, намиращ се в зоната на сервизния парк, където ще видими интересни машини като Hummer, Land Rover, Mahindra, Toyota и Nissan.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Инфо за Смолян 2008

                        [quote=izo4x4;431271]И

                        "Второ - на няколко състезателни машини ще бъдат монтирани иновационни системи за наблюдение и чрез Google Earth ще могат да се следят машините в реално време, подобно на това в "Дакар". Повече подробности за това ще получите по-късно тук."

                        Това не е ли същото каквото анонсира Тодор Христов за "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ-2008",защото със сигорност ще бъде супер.
                        Последно редактирано от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ); 23-07-08, 13:21.
                        Цветан Петров
                        "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                        0888865583

                        Коментар


                        • #27
                          До: Инфо за Смолян 2008

                          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                          Докторе, дай малко инфо за зрителите. От къде ще е старта, къде ще минава трасето, къде ще е интересно за гледане, от колко до колко часа горе-долу. Мисля да дойда с големия фотоапарт и искам хубави снимки. Мерси предварително.
                          Та?

                          Коментар


                          • #28
                            До: Инфо за Смолян 2008

                            Най-удобно и интересно за зрителите ще бъде в неделя от 13 ч. в самия център на Смолян (пред общината). Там ще има демонстрационно трасе след последния етап за състезателите - 600 м с изкуствени препятствия - гърбици, атрактивни рампи за скокове, напречни талпи. Там ще се гледа отстрани, от една алея отгоре и от пешеходния мост. Иначе стартовете и финалите всеки ден ще са също в града, но това няма да е интересно. По трасето, доколкото разбрах днес, няма да има места за гледане - все пак и това е рали.
                            Утре не попитах къде ще е прологът (който е по желание), но Доктора ще каже.
                            [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                            Коментар


                            • #29
                              До: Инфо за Смолян 2008

                              Първоначално публикуван от Sofia Преглед на мнение
                              Най-удобно и интересно за зрителите ще бъде в неделя от 13 ч. в самия център на Смолян (пред общината). Там ще има демонстрационно трасе след последния етап за състезателите - 600 м с изкуствени препятствия - гърбици, атрактивни рампи за скокове, напречни талпи. Там ще се гледа отстрани, от една алея отгоре и от пешеходния мост. Иначе стартовете и финалите всеки ден ще са също в града, но това няма да е интересно. По трасето, доколкото разбрах днес, няма да има места за гледане - все пак и това е рали.
                              Утре не попитах къде ще е прологът (който е по желание), но Доктора ще каже.
                              Благодаря за отговора. Както се казва аз утре тръгвам натам а не знам дали, от къде, какво може да се види...

                              Коментар


                              • #30
                                До: Инфо за Смолян 2008

                                [quote=OSLAR;431309]
                                Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                                И
                                Това не е ли същото каквото анонсира Тодор Христов за "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ-2008",защото със сигорност ще бъде супер.
                                Не е същото. На "Адвенчър България 2008" ще се пуска видеоклип вечер след етапа, засега няма да е в реално време.
                                “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                                Walter Rohrl
                                GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X