Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Плажни кърпи с логото на форума!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: До: Плажни кърпи с логото на форума!

    Нали знаеш edoors колко е едър, ми всъщност не е, просто зависи до кой е застанал


    п.п.
    Имаше едни кърпи, които са широки по метър и дълги около 180 см. Мисля, че биха били по-удобни, а и за друго се сещам, че емблемата е кръгла и би стояла добре, и на квадратна кърпа.
    Последно редактирано от kok4o1; 19-04-13, 20:23. Причина: писане на ника на Евгени

    Коментар


    • #32
      От: Плажни кърпи с логото на форума!

      Предлагам едно голямо лого, под него адреса на Форума и адреса на Нюза..

      Коментар


      • #33
        От: До: Плажни кърпи с логото на форума!

        Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
        Нали знаеш edoors колко е едър, ми всъщност не е, просто зависи до кой е застанал


        п.п.
        Имаше едни кърпи, които са широки по метър и дълги около 180 см. Мисля, че биха били по-удобни, а и за друго се сещам, че емблемата е кръгла и би стояла добре, и на квадратна кърпа.
        Е, аз си мислех с тебе да си поръчаме общо една, а ти...
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • #34
          От: Плажни кърпи с логото на форума!

          Адресът на форума го има в логото (ако става дума за www......), Нюза, ако кажат да ги включим. Засега наблюдават отблизо събитията и не взимат отношение по форумните артикули. Шегичка!
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • #35
            От: Плажни кърпи с логото на форума!

            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
            Адресът на форума го има в логото (ако става дума за www......), Нюза, ако кажат да ги включим. Засега наблюдават отблизо събитията и не взимат отношение по форумните артикули. Шегичка!
            Има го ама е много малък шрифт.. Аз говоря за нещо по-масивно.. Нюза са много заети и нямат време да четат сигурно.. Ако искаш утре ще звънна на Владо да го питам?

            Коментар


            • #36
              От: Плажни кърпи с логото на форума!

              Аз си представям и търся за изцяло печатана кърпа, като тази от първия пост на тази тема. Ако ще става дума за кръгче с диаметър 10- 20- 30- 50 см, нещата са съвсем други. Печатът за сега съм го докарал с размери максимум 140 х 140 см. за по- голям ще търся още, белким обхванем божествените тела на някои форумни членове (включая мен).
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • #37
                От: Плажни кърпи с логото на форума!

                Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                Предлагам едно голямо лого, под него адреса на Форума и адреса на Нюза..
                Ако може и моя адрес и телефон да си напиша, да ми звънят мацките по морето

                Коментар


                • #38
                  От: Плажни кърпи с логото на форума!

                  Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                  Аз си представям и търся за изцяло печатана кърпа, като тази от първия пост на тази тема. Ако ще става дума за кръгче с диаметър 10- 20- 30- 50 см, нещата са съвсем други. Печатът за сега съм го докарал с размери максимум 140 х 140 см. за по- голям ще търся още, белким обхванем божествените тела на някои форумни членове (включая мен).
                  Печата не може ли да е по-малък от кърпите?

                  Коментар


                  • #39
                    От: Плажни кърпи с логото на форума!

                    Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                    Печата не може ли да е по-малък от кърпите?
                    Звучи логично. Ще напасваме в движение едното към другото.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Плажни кърпи с логото на форума!

                      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                      Само не каза колко искаш за рекламата, но това- наживо ще го решим. Та, вариантите дотук:
                      1. За т.нар. "цветнотъкани" хавлии (багри се преждата и картинката се получава при самото тъкане...), минималният тираж е 800 бр. Могат да се работят на едно място в България и това е "Яна"- Панагюрище. Тиражът е убийствен за тукашните потребности и предимствата от рода 100 % памук, устойчивост на цветовете, добра цена и т.н. стават безинтересни.
                      2. Полиестерна хавлия с печат. За постилане става, при подсушаване повече маже, отколкото бърше. Ако сте забелязали, повечето халати и шарени хавлии са такива. Да се печата памучна хавлия, си е тегава работа. За сега най- добрия вариант ми се струва сублимационен печат, каквото и да значи това за повечето от вас.
                      3. Нещо като приети "стандартни размери" са 140 х 70 см., но ще продължа да търся и други. Докато го правя, може форумните художници да помислят върху картинката.
                      Ще пиша пак като имам новини.
                      Печат върху памук намери ли някой да прави, или си клюкате за полиестер?

                      Имам 2 печатани хавлиени сигурно на по 20 години, и цветовете си стоят. Явно има чалъм, при това не от вчера. А знам че са печатани, първо щото си личи, и второ щото от другата страна няма никой, та е съвсем очевизвадно.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Плажни кърпи с логото на форума!

                        В момента, клюкаря за печат върху полиестер. Виждам, че темата се раздвижи и ще продължа да търся варианти, включително и памучни. При памука, със сублимация няма да стане по ред причини, да не навлизам в необятни води. Има една разновидност на офсета, но там тиражът е сходен с "цветнотъкания". Имам един жокер, който drukman ми вкара преди два месеца... тогава не сработи, ама сега мога да го проуча пак. Както казах, ще докладвам за всички варианти, но трябва да помислим за картинката. Хавлия с кръгче в средата ли ще бъде или нещо друго?
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Плажни кърпи с логото на форума!

                          То за тая цел трябва да уточним пълноцветен печат ли ще е, или трябва да пестим от цветове. И в двата случая може да се стъкми нещо като за цяла кърпа, примерно отпечатъци от гуми или нещо от сорта, ама ако е пълноцветен ще може и нещо по-шарено.

                          До колкото мога да преценя моите са или офсетов или ситопечат. Ама те са с 3 цвята всичко на всичко.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Плажни кърпи с логото на форума!

                            Това със следите от гуми ми хареса! Веднага си представих и нещо сгазено под следите (нарисувано де...)... Все пак е лято и що да не е шегаджийска картинката..?!!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Плажни кърпи с логото на форума!

                              При сублимацията, броят на цветовете не е ценообразуващ фактор. Там възможностите за момента са ми 140 см. и материалът е полиестер. Цената на ситото определено ще зависи от броя цветове. В Понеделник ще докладвам за вариантите. Да ходя ли да снимам АТ-тата в гумаджийницата до нас, щото мойте гуми са шосейни?
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Плажни кърпи с логото на форума!

                                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                                Да ходя ли да снимам АТ-тата в гумаджийницата до нас, щото мойте гуми са шосейни?
                                Кайманска шарка!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X