Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

    Първоначално публикуван от Teodora Veleva Преглед на мнение
    Клас Junior е до 18 години. За останалите класове няма възрастови ограничения.
    Здравейте искам да питам за по малките например 7;8;9; годишните ще имали нещо организирано ако да моля дайте повече инфо.Благодаря.
    [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • #32
      До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

      И аз да запитам: "ENDURO BEACH VARNA 2008" ще се състои ли изобщо на 16-17 Август, ама тази-2008-ма година, че от няколко дена чета и никой не е отговорил нито на моя въпрос за "уйкенд" застраховките нито на Станислав от Габрово.

      А ако няма организация напишете тук едно изречение, че да си знаем.

      Извинете ме ако съм нарушил добрия тон, ама вече датата наближава, а информационното затъмнение е пълно.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #33
        До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

        Пробввай да говориш с организаторите и сподели. В началото на темата има телефони и е-поща
        Живей за всеки дъх!

        Коментар


        • #34
          До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

          Организаторите са много заети с правенето на трасето и нямат време да влизат във форума,състезанието ще се проведе 100%,застраховкитете могат да се правят и там на място,ще има и клас Junior за малките.Ако нещо не ви е ясно,питаите мене,аз ще ви отговоря.

          Коментар


          • #35
            До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

            Аз сега говорих с Теди и тя каза че всичко е точно. Ако Х1 не му излезне нещо и двамата заминаваме. Някой друг от София ще пътува ли?
            Оф дано стане да идеме-&ички-мички,плаж,море,каране...

            Коментар


            • #36
              До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

              Простете за "информационното затъмнение", както го наричате, но за да си свършим добре работата, не трябва да седим само пред компютрите.

              Всичко, което е написано за това състезание, е валидно.

              Относно клас Junior - за всички възрастови групи ще има трасе.

              ИДВАЙТЕ! Не знам какво повече от това да ви кажа. Ако ви трябвам за нещо, търсете ме на телефона, след един час тръгвам за Варна и не знам колко ще имам време да пиша.

              Теодора Велева - 0894 615 215

              Коментар


              • #37
                До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

                Там някъде около този плаж "Паша дере" може ли да се разпънат палатки?

                Коментар


                • #38
                  До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

                  Може.Плажът е доста голям.В близост до трасето (4-5км) има и доста бунгала, ако някой има интерес мога да проверя дали ще има места.
                  Иван Маринов
                  Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                  ЕНДУРО ВАРНА

                  Коментар


                  • #39
                    До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

                    Кажете ми как да се стигне до тоя плаж Паша Дере,че не съм запознат много с пътищата.Моля ако знаете да ми кажете от Варна на къде да хвана,кво да направя и така..Благодаря предварително!
                    sigpic

                    Коментар


                    • #40
                      До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

                      Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
                      Може.Плажът е доста голям.В близост до трасето (4-5км) има и доста бунгала, ако някой има интерес мога да проверя дали ще има места.
                      Ще ти бъда благодарен колега. Става въпрос за 3-4 човека, две нощувки- петък и събота вечер. Какви са условията и цени. Най добре ако имаш техен телефон да ми го дадеш да не те ангажирам

                      Коментар


                      • #41
                        До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

                        firestorm телефони нямам, но мога да проверя имат ли и да ти ги кажа.Живея близо до бунгалата.

                        brake зависи от къде идваш и колко добре познаваш града.Ако идваш от Шуменската магистрала минаваш през цяла Варна и отиваш на Аспарухов мост, от там през Аспарухово и караш по пътя за кв.Галата.Ако идваш от Бургас преди да стигнеш Аспарухов мост ще свиеш в дясно за да влезеш в Аспарухово и от там пак по пътя за кв.Галата.От където и да дойдеш в Аспарухово пътя става един.Караш по него, ще видиш в ляво на едно кръстовище ще ти остане един Лукойл, там има лек десен и после веднага завиваш в ляво (може и направо, но ти карай в ляво).В дясно ще има едни ниски блокчета, а в ляво е канала корабите дето минават през него.Караш все по този път направо, ще стигнеш един байр - караш си по него.Завойте са лек ляв, следва десен с леко пропаднал асфалт, после е почти обратен ляв и дълга права след която следва почти обратен десен и излизаш пак на една права.В дясно ще видиш има чешма (Иванова чешма) има и заведение.Малко след тях има разклонения на ляво (за самия кв.Галата) и на дясно за Фичоза,Черноморец и .. Паша дере.Караш в дясно и все направо.Подминаваш една бензиностанция в дясно, след това има и в ляво и има пак кръстовище - ти си караш направо.И все по асфалта направо.Около 4-5км караш и ще видиш табела Ракитника.Продължаваш по пътя (следва байр надолу).После ще стигнеш едно уширение и пътя се стеснява и влиза в гората, но пак си е асфалт.Ще видиш на едно място има отбивка в ляво, те е за Черноморец, там има бунгала.Ти продължаваш направо.После ще видиш пак разклонения на право и на дясно.Ти караш в дясно и след още ... незнам може би 500м преди един десен завой на асфалта ще видиш пише с черевно "П Паша Дере" или нещо такова.Пресечката е по чакъл в ляво се пада.Там си караш надолу все и ще видиш плажа.То ще има хора сигурно.
                        Надявам се да съм обяснил разбираемо.


                        П.П.За всички - бунгала има и където е табелата Ракитника се свива в ляво по един път пак надолу със завой.И там се стига най-долу едно Т образно кръстовище и на където и да хванете все има почивни бази с бунгала.
                        Иван Маринов
                        Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                        ЕНДУРО ВАРНА

                        Коментар


                        • #42
                          До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

                          Благодаря за подробното обяснение!

                          В петък вечер идваме, а ако е леко трасето и ще покараме.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #43
                            До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

                            Повече от разбираемо! Мерси много!
                            sigpic

                            Коментар


                            • #44
                              До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

                              Паша дере е местност в България. Намира се във Варненска област, в близост до варненския квартал "Галата". Известна е с дивата си природа, незасегната от туризма, чистите си и широки плажове и липсата на урбанизация. Познат е като място, което се посещава от млади хора, които лагеруват и нощуват там през лятото, както и с нудисткия си плаж, какъвто на север от Стара планина има само на Иракли, Кара дере и на Златни пясъци.

                              Местоположение
                              Паша дере е последният плаж на юг от Варна преди магистралата за Бургас, до който води шосе. Пътят е много тесен, а в последния си километър е "черен", но до плажа се стига и с обикновена кола. Преди него се намират плажовете на кв. Аспарухово, кв. Галата, местността Фичоза и хижа "Черноморец". Отстои на 15 км от центъра на града.

                              Коментар


                              • #45
                                До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

                                След разклона на Галата ще има табели ендуро беач Варна

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X