Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Документ за техническа годност

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Документ за техническа годност

    за подновяване на разрешителното ми трябва Документ за техническа годност на оръжието. (Пистолет)

    къде в София издават тази бумажка.... ако е близо до центъра, още по-добре, че до утре трябва да я извадя
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

  • #2
    До: Документ за техническа годност

    Всеки оръжейник. Ето телефона на Илия, оръжейник. 0898/718-986. Намира се близо до румънското посолство

    Коментар


    • #3
      До: Документ за техническа годност

      В стрелбището на Герена и на ВИПа таксата до скоро беше пет лева.
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #4
        До: Документ за техническа годност

        Към повечето от по-големите оръжейни магазини има лицензирани работилници, които извършват тази дейност. Най-точна информация могат да дадат служителите от "КОС" към съответното районно полицейско управление, от където е издадено разрешението за съхранение и носене на оръжието. Самите работилници подлежат на контрол от "КОС", така че там ще имат списък с адресите им. Който те устройва като местоположение - иди в него.

        ПП. Такава услуга се извършва и от оръжейни техници в някои от самите служби на полицията. Услугата се заплаща по ценоразпис и е с ДДС. Доколкото ми е известно, в София това е приоритет на стрелбищния център към Академията на МВР.

        ППП. Може би по това време вече е късно за такава информация, ама пък тя може да послужи на други колеги, с предстояща същата процедура.
        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

        Коментар


        • #5
          До: Документ за техническа годност

          не е късно, щото днес нямах време да обикалям...... вече посъбрах инфо, благодарение на колегите тук и утре ще действам.

          а от служителите на КОС в София можеш да добиеш само високо кръвно, нищо друго
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • #6
            До: Документ за техническа годност

            Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
            ........ а от служителите на КОС в София можеш да добиеш само високо кръвно, нищо друго
            Както се казва - София е "друга България".
            При нас (в Плевен, пък като се позамисля - и в областта) младши инспекторите (КОС) в районните полицейски управления "са в час" с материята, вършат си прилично работата (с някои от тях се познавам лично, така че ги знам и що за хора са ) и когато всичко е редовно - процедурата не се забавя.

            А за утре не знам, освен да ти пожелая като на рибарите "на слука".

            ПП. Все пак, като "преминеш изпитанието с късането на нерви", кажи как е преминала процедурата.
            Последно редактирано от nickbochev; 24-06-08, 21:31. Причина: добавка на послепис
            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

            Коментар


            • #7
              До: Документ за техническа годност

              докладвам:

              намерих оръжейника, даде ми човека документчето и от там бегом в 6-то.

              нямаше опашка, взеха ми документите и казаха: дайте копие на лична карта и на разрешителното и то при положение че ми прибират оригинала за 1 месец /няма ги в списъка в закона/, ама бай ви Иван си помни от миналия пък, га обикаля като глуа кучка да търси ксерокс из целия Бъкстон и си е направил за всеки случай копийца на всички бумажки....... после ми дават протоколче за районния, да ми обследвал /ама че дума/ касата...... работно време с пациенти 16-17.30 хващам едно такси и в 5 без 5 съм отпред...... чукам, взлизам........гледам заключено. пуших нервно 2 цигари докъм 5 и петнайсе........ после гледам отсреща отворили Кауфланд и ми стана ясно, че и инспекторите са там, няма да пропуснат промоциите в първия ден зарад мен, я................ отидох и аз да разгледам уж.......... даже влязох без количка, па си излязох с две червени торби..........


              с 3 думи тва, сега ще трябва редовно да бягам 1 час по-рано от работа, докато го сваря уважаемия районен инспектор на работното му място в работното му време
              ________________________________________________
              Subaru OUTBACK 2,5
              Hyundai TUCSON 2.0

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X