Обява

Свий
Няма добавени обяви.

24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

    Не знам, развратна или не, обаче мина отвсякъде, и не се счупи (или запали), за разлика от някои други...

    Шапка и свалям на Мария за куража, спокойствието и гъбеното бульонче.... Да са и живи и здрави прекрасните дечица.
    Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

    Коментар


    • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

      Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
      Не знам, развратна или не, обаче мина отвсякъде, и не се счупи (или запали), за разлика от някои други...

      Шапка и свалям на Мария за куража, спокойствието и гъбеното бульонче.... Да са и живи и здрави прекрасните дечица.
      Вярно. Една нищо и никаква кушия в полето доведе до един пожар, една блокирала скорстна кутия и едни изтекли спирачки. През това време сеатчето мина като на парад. Поклон пред испанския дзвер.
      Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
      NULLA TENACI INVIA EST VIA

      Коментар


      • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

        Първоначално публикуван от Pursie Преглед на мнение
        Вярно. Една нищо и никаква кушия в полето доведе до един пожар, една блокирала скорстна кутия и едни изтекли спирачки. През това време сеатчето мина като на парад. Поклон пред испанския дзвер.
        Не стига че се чука отдолу, ами е и поочукана отзад, и е "лека", а на всичкото отгоре е и ИБИСА.... Но ме задоволява отвсякъде за момента
        Гледах да карам внимателно , защото Бемба спеше през половината време...
        Вчера се научих да и притягам съединителя, оказа се , че от офроуда и омеква жилото и скоростите стават по-хард за включване.
        Не би ми хрумнало така смело да препускам из нивата, ако не знаех, че има кой да ме извади ако се окопая ... Иначе ми идеше да крещя от кеф в радиостанцията, но се оглеждах и за дупки и трапове, които в крайна сметка не видях. Добруджата е невероятно място ...
        Благодаря на всички ви!!!
        Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

        Коментар


        • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

          Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
          ...Гледах да карам внимателно , защото Бемба спеше през половината време...
          Това ако беше внимателно, какво ли щеше да е, ако го нямаше бебето...
          Последно редактирано от Peppy; 29-10-08, 16:44.
          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

          Коментар


          • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

            Тази снимка кърти миФки!

            Ти за Сеат-а говориш, виж к'во става с бебешката количка

            Коментар


            • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик


              Ей за тая снимка Горби трябва да почерпи бутилка водка авторката. Вижда се ъгълчето на душата му.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                А Юли май тука се е уплашил и.. "у лево".
                Прикачени файлове
                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                Коментар


                • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                  Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение

                  Ей за тая снимка Горби трябва да почерпи бутилка водка авторката. Вижда се ъгълчето на душата му.
                  Вижда се една грозна мутра само, на фона на красиви джипки. Няма черпим....

                  Коментар


                  • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                    Колеги, мероприятието вече отмина и отлепям темата, че го ударихме на лаф. До следващия път.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                      Колеги, мероприятието вече отмина и отлепям темата, че го ударихме на лаф. До следващия път.
                      Злати, отлепи я, но е добре всеки да си прегледа снимките и където са снимани само видовете гора,
                      фиданки, етапи на развитие да ги сложим в една папка на FTP-то.
                      От тази папка Радо когато има време да спретне една виртуална лекция
                      с нагледни материали, съкратен вариант на семинара.
                      Така колегите, които не можаха да дойдат, а и много други ще се запознаят с темата.

                      Коментар


                      • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                        Едно клипче и от мен, че имам още неоползотворени песни от новия албум на Queen....

                        http://balchik.fotogate.net/balchik.exe

                        файлът е около 20 М, ще може да се тегли след около 20 мин.
                        Ако някой очаква снимки от семинара - ще остане разочарован... Съвсем бегло емоцията съм снимал и някоя друга муцуна, на тези които позираха....
                        Последно редактирано от Георги Иванов (gorbi); 31-10-08, 07:40.

                        Коментар


                        • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                          Който си го може....
                          Браво, Горби.
                          А тая котка накрая направо изби рибата...
                          Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                          Коментар


                          • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                            Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
                            Злати, отлепи я, но е добре всеки да си прегледа снимките и където са снимани само видовете гора,
                            фиданки, етапи на развитие да ги сложим в една папка на FTP-то.
                            От тази папка Радо когато има време да спретне една виртуална лекция
                            с нагледни материали, съкратен вариант на семинара.
                            Така колегите, които не можаха да дойдат, а и много други ще се запознаят с темата.
                            Ще извадим и синтезираме важното в отделна тема и ще я залепя отново, да седи като виртуална лекция.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                              Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
                              Едно клипче и от мен, че имам още неоползотворени песни от новия албум на Queen....

                              http://balchik.fotogate.net/balchik.exe

                              файлът е около 20 М, ще може да се тегли след около 20 мин.
                              Ако някой очаква снимки от семинара - ще остане разочарован... Съвсем бегло емоцията съм снимал и някоя друга муцуна, на тези които позираха....
                              Горби,отново си се справил блестящо,разчувствах се.Благодаря ти

                              Коментар


                              • До: 24-26.10.08-Стопанисване и опазване на горите, семинар в Балчик

                                Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                                А Юли май тука се е уплашил и.. "у лево".

                                Стига бре, магаре такова кадели ме е ЯД че недоидох
                                sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X