Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Ботуши за мотокрос! Откъде?

    Някой може ли да каже какви и на каква цена ботуши има в магазина в Ст.Загора.
    КТМ 400 EXC

    Коментар


    • #32
      До: Ботуши за мотокрос! Откъде?

      Ботушите на снимката са Gaerne Cypher и са доста добри, а за цената си са страхотни. Малко са меки за мотокрос, а цената им е добра понеже са модел до 2007 година. За 2008 ги замениха с модел GX1
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #33
        До: Ботуши за мотокрос! Откъде?

        Мойте ботуши ги поръчах от САЩ,ето линк да разгледаш какво предлагат - http://www.denniskirk.com/jsp/common/Frontpage.jsp
        Поздрави!!!
        [I]Радослав Димчовски[/I]

        Коментар


        • #34
          До: Ботуши за мотокрос! Откъде?

          Първоначално публикуван от Ради_DR Преглед на мнение
          Мойте ботуши ги поръчах от САЩ,ето линк да разгледаш какво предлагат - http://www.denniskirk.com/jsp/common/Frontpage.jsp
          Поздрави!!!
          А как става плащането и изпращането на разни работи от този сайт?
          И колко излиза пратката, защото си харесах това-онова ?
          Също така колко време минава докато дойде в Б-Я?
          Последно редактирано от Chaveto; 26-08-08, 19:07.
          Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

          Коментар


          • #35
            До: Ботуши за мотокрос! Откъде?

            Първоначално публикуван от Chaveto Преглед на мнение
            А как става плащането и изпращането на разни работи от този сайт?
            И колко излиза пратката, защото си харесах това-онова ?
            Също така колко време минава докато дойде в Б-Я?
            Ами зависи преди това от този сайт си бях поръчал ботуши Thor,но не ми станаха,те дойдоха за около месец,няма и толкос!Бяха-35$ а в България дойдоха 175лв.
            Сегашните ботуши са ми O'NEAL,тези които си поръчах от същия този сайт,но те дойдоха малко по-късно близо 2-месеца ги чаках,те бяха 110$ а в България дойдоха за 300лв.
            Цената зависи и от превоза разходите и т.н...
            Направи си сам изводите..
            Последно редактирано от Chinela; 28-08-08, 08:39.
            [I]Радослав Димчовски[/I]

            Коментар


            • #36
              До: Ботуши за мотокрос! Откъде?

              Първоначално публикуван от Ради_DR 350 Преглед на мнение
              Сегашните ботуши са ми O'NEAL,тези които си поръчах от същия този сайт,но те дойдоха малко по-късно близо 2-месеца ги чаках,те бяха 110$ а в България дойдоха за 300лв.
              Цената зависи и от превоза разходите и т.н...
              Направи си сам изводите..
              И аз си купих O'neill и като цяло са ок, имат метални щраймери и са твърди при ходилото, ама ми пропускат вода през шевовете. МАй не са подлепени. Иначе бридж, фланелка и ботуши ми излязоха 550 лв. в магазина Хулиган на Самоковско шосе.

              Е тези много ми харесват: http://scottusa.com/gb_en/category/280/genius_mx_boot

              Коментар


              • #37
                До: Ботуши за мотокрос! Откъде?

                Първоначално публикуван от iassen Преглед на мнение
                И аз си купих O'neill и като цяло са ок, имат метални щраймери и са твърди при ходилото, ама ми пропускат вода през шевовете. МАй не са подлепени. Иначе бридж, фланелка и ботуши ми излязоха 550 лв. в магазина Хулиган на Самоковско шосе.

                Е тези много ми харесват: http://scottusa.com/gb_en/category/280/genius_mx_boot
                Мойте ги взех от САЩ,отначало мибеше терсене да карам с тях ама вече свикнах.Иначе и мойте имат метални щраймери.И тези на sccot си ги бива.
                [I]Радослав Димчовски[/I]

                Коментар


                • #38
                  До: Ботуши за мотокрос! Откъде?

                  Да ви кажа миналата Неделя паднах много лошо, бях си с ботуши със всичко. Но съм в болница в момента . Просто...каквито и да са ботушите, никога няма гаранция...моите както бя писал по-горе са Гаерне, ако на някой му е интересно, може да прочете в тази тема:

                  http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=42120

                  Там съм обяснил подробно как точно стана работата...какво да се прави, станало дано да се оправям по-бързо.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Ботуши за мотокрос! Откъде?

                    Първоначално публикуван от naskoradew Преглед на мнение
                    Да ви кажа миналата Неделя паднах много лошо, бях си с ботуши със всичко. Но съм в болница в момента . Просто...каквито и да са ботушите, никога няма гаранция...моите както бя писал по-горе са Гаерне, ако на някой му е интересно, може да прочете в тази тема:

                    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=42120

                    Там съм обяснил подробно как точно стана работата...какво да се прави, станало дано да се оправям по-бързо.
                    Успех,дано се оправиш!
                    [I]Радослав Димчовски[/I]

                    Коментар


                    • #40
                      До: Ботуши за мотокрос! Откъде?

                      ..имам едни чисто нови алпинестар ботуши които реших да ги продам..
                      ..само съм обикалял пеш с тях около блока и вътре в къщи за да поомекват модела е алпинестар тек3 бели цена 250лв на мен ми излязоха над 300 до колкото помня

                      Коментар


                      • #41
                        Питане за ботуши.

                        Реших да си купувам нови ботуши.
                        Един приятел ще ми докара от вънка ботуши BOXER. Колебая се между два модела, които на външен вид и цена са еднакви. Имат разлика в характеристиките, но не мога да си го преведа от английски. Моля някой да помогне. Ето описанието на двата модела:

                        Ботуши BOXER
                        - Leather upper, waterproof treated
                        - Comfortable padding
                        - Antishock PU buckles feature rapid adjustment
                        - Off-road rubber outsole

                        Ботуши BOXER ENDURO
                        - Leather upper, waterproof treated
                        - Comfortable padding
                        - Antishock PU buckles feature rapid adjustment
                        - Enduro rubber outsole

                        Всички характеристики са еднакви, освен последната и точно тя ме озадачи. Точно заради това не знам кои да си поръчам. Явно има някакво значение. Какво мислите по въпроса?
                        "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

                        Коментар


                        • #42
                          До: Питане за ботуши.

                          Единия вариант сигурно са с равна подметка за мотокрос а другите които са ендуро сигурно имат и грайфери и по-голям ток.
                          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                          Коментар


                          • #43
                            До: Питане за ботуши.

                            Добре де, ама тогава вместо "Off-road rubber outsole" нямаше ли да пише "motocross rubber outsole" Ей тая думичка офроуд ме обърква. Аз лично предполагам, че трябва да си поръчам другия модел с " Enduro rubber outsole" но не съм сигурен.

                            И още нещо. Разпространено е мнението, че трябва да си поръчаш един номер по-големи ботуши от колкото носиш, обаче аз не съм убеден в това. Предните ми ботуши ги купих с един номер по-големи и сякаш ми халтавеха. Все ми се струваше, че сгреших. Мисля сега да си поръчам точния номер. Какво мислите по въпроса?
                            "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

                            Коментар


                            • #44
                              До: Питане за ботуши.

                              И мене ме интересуват тези ботуши, що за марка са Боксер?? Какви впечатления имате(ако някой е карал с такиваде) ?? ..
                              2 stroke power

                              Коментар


                              • #45
                                До: Питане за ботуши.

                                Ох къв съм смотльо. Марката е AXO, а модела е BOXER. Главата ми е куха като на ендурист. ХАХАХА
                                "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X