Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Аз си поръчах ботушки от Пловдив. Човека е оставил обява ТУК Доставката се чака към 21-ви- 22-ри, цената мисля, че е добра. Има всички размери. Като дойдат ще пиша какви са впечатленията ми
    Ето и няколко сайта от щатите, където доставят до България и приемат всякакъв вид плащания:
    http://slyfoxmx.com/ - от тук вече сме поръчвали, доставката дойде за 5 работни дни. Много са коректни. Има въсможност и за чат с продавачите, ако имате някакви въпроси.
    http://www.motocrossgiant.com/Default.asp?Redirected=Y - тук има невероятно разнообразие от марки и модели, имат размери, цените са едни от най добрите, има възможност да се поръчва и за България. Аз смятам да взема екип и каска от тук.
    http://mxdirtrider.com/h-service/s-s...nformation.htm - ето и още един сайт, там не съм разглеждала обстойно, но пак има доста неща. Общо взето като питаш чичко Гугъл за "motocross store" излизат толкова много магазини, че свят да ти се завие.След голямо ровене реших да пазарувам от някои от горепосочените заради ниските цени на доставките ( с USPS - държавната им поща) и плащането. Проблем се оказа това плащане, защото с кредитна карта, регистрирана в България, независимо дали е международна или не, не можеш да се регистрираш в PayPаl или друга система за интернет разплащания. А повечето магазини предпочитат имено такова разплащане, което гарантира сигурност на продавача и купувача, не се налага да давате номера на кредитната си кара на неизвестни лица. Горепосочените приемат и банков превод ( не е препоръчителен поради високите такси) и плащане директно с кредитна карта (както споменах рискован, но евтин начин за плащане).
    DCRT®

    Коментар


    • #17
      както го е описала ивчето изглежда просто като фасул...
      но всъщтност има доста подводни камъни и рифове
      последно изгорях със 100 долара в тези експерименти

      Коментар


      • #18
        Питай патило, както се казва.
        Той митков вече знае как е работата
        No bike - no fun!

        Коментар


        • #19
          Koлега,ако си от София направо си поръчаи от Сабин,аз вече втора поръчка чакам и съм много доволен И няма да трепериш дали ще ти пристигне поръчката
          EXTREME

          Коментар


          • #20
            Натам отиват работите)))
            [img]http://ftp.domainbg.com/stanislav_7140/cooltext88212992.jpg[/img]

            Коментар


            • #21
              До: Ботуши за мотокрос! Откъде?

              tarsq 43 nomer as sam na 0887 79 39 50

              Коментар


              • #22
                До: Ботуши за мотокрос! Откъде?

                Първоначално публикуван от martinov Преглед на мнение
                tarsq 43 nomer as sam na 0887 79 39 50
                аз продавам едни чисто нови MSR MXT черно-бели цена 250лв.,от София,0888524693,https://htftp.offroad-bulgaria.com/p...maniak/botu6i/

                Коментар


                • #23
                  До: Ботуши за мотокрос! Откъде?

                  Можеш да се обадиш на Жоро, 0885 165 050. Gaerne Cypher, нови, мисля че бяха по 300лв.
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • #24
                    До: Ботуши за мотокрос! Откъде?

                    Аз си харесах едни, но за съжаление не в магазин а на краката на един колега ендурджия. Та молбата ми е еако някой знае от каде мога да се здобия и аз с такива, нека да помогне. Давам и снимка на ботушите, а и шапката на колегата е оригинална няква на хонда и за нея ако има нещо.
                    Прикачени файлове
                    888131021

                    Коментар


                    • #25
                      До: Ботуши за мотокрос! Откъде?

                      Първоначално публикуван от GITS Преглед на мнение
                      Аз си харесах едни, но за съжаление не в магазин а на краката на един колега ендурджия. Та молбата ми е еако някой знае от каде мога да се здобия и аз с такива, нека да помогне. Давам и снимка на ботушите, а и шапката на колегата е оригинална няква на хонда и за нея ако има нещо.
                      кои квото има колега
                      crf450 supermoto

                      Коментар


                      • #26
                        До: Ботуши за мотокрос! Откъде?

                        Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                        Ако си харесаш нещо от http://www.rockymountainatv.com

                        мога да ти го доставя до бг за +20% +$5.5 на кг.
                        Здравей мога ли и аз да се възползвам от това предложение, че си харесах едни ботуши. Поздрави
                        [SIZE=4][COLOR=#ff0000]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/COLOR][/SIZE]

                        Коментар


                        • #27
                          До: Ботуши за мотокрос! Откъде?

                          Нещо против имаш мойте ботуши ли те са само за професиналисти

                          Коментар


                          • #28
                            До: Ботуши за мотокрос! Откъде?

                            Тези дни ще получа ботуши DIADORA , ако някой иска може да ми драсне едно лично ...

                            Коментар


                            • #29
                              До: Ботуши за мотокрос! Откъде?

                              Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
                              Ако 45-ти номер ти върши работа мога да ти продам . имам 2 чифта 1 едните са Диадора МХ 2 про -нови, а другите са обувани няколко пъти и са почти нови

                              ПРИВЕТ...А КАКВА Е ЦЕНАТА НА НОВИТЕ И КАДЕ МОГА ДА ГИ ВИДЯ- МХ2

                              Коментар


                              • #30
                                До: Ботуши за мотокрос! Откъде?

                                здравеите. днес ходих до магазин Ендуро/ст. загора/ и останах очарован магазина е страхотно зареден. снимах и едни ботуши на гарние незнам кои модел но са хубави и цената е страхотна Данчо каза че ще ги даде на 270лв. сажалявам за качеството но съм снимал с тел.
                                Прикачени файлове
                                crf450 supermoto

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X