Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

    Благодаря за бързия отговор

    Поздрави.

    Коментар


    • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

      Първоначално публикуван от Преслав Василев - preskata Преглед на мнение
      Не, шарнира се намира скрит в ботуша, ботушите, които го притежават са с по-добра протекция, но за сметка на това са по - тежки и по - неудобни за вървене.
      Някой пробвал ли е новите модели на Fox ? Смея да твърдя, че са ги докарали на външен вид
      Мисля че все още не се продават, но цената ще е около 500$, в Европа разбирайте 500 евро
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

        Новите модели ботуши на Fox за мен имат невероятен дизайн, ама цената си е доста дебела това кажи речи ти е един цял екип.

        Коментар


        • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

          Този ботуш на FOX прекалено много прилича на GAERNE
          2010 CRF 250 R

          Коментар


          • Re: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

            Загледах се в едни ботушки, Yamaha MX Boots. Външно хващат окото, подметката нещо я няма от към грайфер обаче. Та чудя се дали не са предназначени повече за мотокрос отколкото за ендуро? Някакви впечатления за този модел също ще бъдат полезни
            Те такива са:
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Copy of stock photos july 07 006.jpg
Прегледи:1
Размер:70.4 КБ
ID:5350481
            A Lone Rider

            Коментар


            • От: Re: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

              Тези приличат доста на Forma TERRAIN TX BOOTS от към подметка и визия, без шарнира.
              Аз съм с такива, като съм доволен от удобството, и в кал не се пързалям кой знае колко с тях.


              Тези Ямахи според мен си стават и за ендуро

              Коментар


              • От: Re: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                Тия Ямахи са си чисти MSR-ки от преди 3-4 години, които пък от своя страна са не знам какви си тайвано-китайски ширпотреби, т.е. доста нисък клас ботуши за по 100-120$
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • От: Re: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                  Ахам... Подозирах нещо такова, половината пари за ботуша, а останалата за надписа.
                  A Lone Rider

                  Коментар


                  • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                    Колеги и на мен ми предстои да си купя първите ботуши мисля да ги купя нови(сигурно от Еди-то), таман и в магазина ще мога да пробвам +-1 номер, спрял съм се на няколко варианта Forma Terrain TX, FORMA Dominator TX, FORMA Dominator Comp. По-склонен съм за някои от Доминаторите, дават ги най-висок клас защита дайте съвет, и ако може някой да ми каже защо едните са TX a другите Comp, ботушите ми трябват за ендуро (карам по къра и в планината).

                    Коментар


                    • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                      Ще ти се разтъпчат.Просто ги чувстваш като нови обувки.

                      Коментар


                      • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                        Колега чети датите на постовете преди да пишеш! Той човека сигурно вече ги е скъсал тези ботуши, а ти съвети му даваш
                        SUZUKI DRZ SuperMoto

                        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                        Коментар


                        • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                          Някой да има лични впечатления от тези ботуши: http://www.flyracing.com/product/mot...boot/362/black ?Интересува ме дали са по-удобни за ходене от кросовите.

                          Коментар


                          • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                            Първоначално публикуван от w_popov Преглед на мнение
                            Някой да има лични впечатления от тези ботуши: http://www.flyracing.com/product/mot...boot/362/black ?Интересува ме дали са по-удобни за ходене от кросовите.
                            и трябвало да са по - удобни, най - малкото са по - ниски. Имам впечатления от тези - http://www.tcxboots.com/eng/prodotti...hp?categoria=7 - доста по - леки и меки са от кросовите, аз лично мисля да ги ползвам за туризъм.

                            Коментар


                            • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                              Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
                              аз лично мисля да ги ползвам за туризъм.
                              И аз ги оглеждам с такива намерения.Не съм обувал кросови ботуши, но четох някъде, че в подметката имали вградена твърда пластина с цел по-голяма сигурност.Чувал съм, че не са удобни за ходене, а на мен ще ми се налага, макар и не много дълги преходи.В едно представяне видях, че подметката им се различава от тази на кросовите и затова се интересувам доколко ще бъдат удобни за не много дълги преходи (километър - два).

                              Коментар


                              • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                                Първоначално публикуван от w_popov Преглед на мнение
                                И аз ги оглеждам с такива намерения.Не съм обувал кросови ботуши, но четох някъде, че в подметката имали вградена твърда пластина с цел по-голяма сигурност.Чувал съм, че не са удобни за ходене, а на мен ще ми се налага, макар и не много дълги преходи.В едно представяне видях, че подметката им се различава от тази на кросовите и затова се интересувам доколко ще бъдат удобни за не много дълги преходи (километър - два).
                                Всички мотоциклетни обувки са с твърди подметки, дори и най - туристическите /по този начин се постига една от основните им функции - имобилизиране на ходилото/, но в никакъв случай това не ги прави неудобни за ходене. Посочил си местоживеене в Русе - ако искаш да видиш наживо такава обувка, мини през мотомагазина на Дунав мост, там има такива.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X