Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Днес какво ми се случи.....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Днес какво ми се случи.....

    Взел си един приятел АТВ - Поларис някакъв,не разбирам , ама много спортен , нов.Идва и решихмее да покараме. Качваме се двамата на неговото атв -по ринцип не може двама , ама се наместихме-за 1 км , колкото да взема мойто.След като спряхме от карбуратора течеше бензин от една тръбичка.Ама направо на струйка.Завъртяхме кранчето на бензина , повъртя той малко свърши бензина в карбуратора,атв то спря. Пуснахме наново бензина и нямаше спомен от теча.Тръгваме от Горубляне към Плана и вече сме навътре в гората и на колегата ми се отскубнаха двете гуми задни.Колелата паднаха -бяха се изскубали от двете главини. Толкова не бях мъкнал през целия си живот.Направо Щях да почина. Явно не си беше стегнал болтовете на гумата човекът.Странен ми беше този теч -от какво така мнимо дойде и си отиде?

  • #2
    До: Днес какво ми се случи.....

    Може да е заседнал шибъра на поплавъка и да тече бензин.И на мен беше ми се случвало обаче на мотор
    Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
    Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

    Коментар


    • #3
      До: Днес какво ми се случи.....

      Полариса е по битер и от китайските смисъл едно време некой като си вземеше некоя соц. кола и се почваше тотално притегане и разработване от всякъде щото братушките набиваха болтовете с чук примерно, но сега братята американци им следват примера все некой требва да остане в занаята.

      п.п.ИСТИНСКИ случай вземаме Поларис 800 чисто нов преди две години и се почва;
      1. Разменени и обърнати предни накладки.
      2. Всички скоби на водните съеденения все едно съм си ги купил от ОМВ-то протече от всякъде още при първото палене.
      3. Много странна спирачна помпа един път хване два пъти не, иначе няма въздух течност как си требва 2-3 седмици игра и айде подмяна с друга по адекватна.
      4. Един бюлюк недозатегнати болтчета и гайки.
      5. Направо им се чудя на американците как са стигнали до Луната, сигурно на авто-стоп при некоя братушка.
      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

      Коментар


      • #4
        До: Днес какво ми се случи.....

        Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
        Полариса е по битер и от китайските смисъл едно време некой като си вземеше некоя соц. кола и се почваше тотално притегане и разработване от всякъде щото братушките набиваха болтовете с чук примерно, но сега братята американци им следват примера все некой требва да остане в занаята.

        п.п.ИСТИНСКИ случай вземаме Поларис 800 чисто нов преди две години и се почва;
        1. Разменени и обърнати предни накладки.
        2. Всички скоби на водните съеденения все едно съм си ги купил от ОМВ-то протече от всякъде още при първото палене.
        3. Много странна спирачна помпа един път хване два пъти не, иначе няма въздух течност как си требва 2-3 седмици игра и айде подмяна с друга по адекватна.
        4. Един бюлюк недозатегнати болтчета и гайки.
        5. Направо им се чудя на американците как са стигнали до Луната, сигурно на авто-стоп при некоя братушка.
        ХАХА, жалко че си прав. Аз мога да дам за пример не един истински случай. Аз и преди съм си казвал мнението за качеството на поларис.
        Преди като ходих на преходи с Еди на поларис Спортсман 800 винаги му се скапваше ремъка на трансмисиата или нешто не беше в ред. Да не говорим че се лашкаше като некаф параход. А за спортните и дума неща да продумвам. 4ма познати има дето са минали през Предатор 500. Единиа даже ми казвал че му се е доревавало от това че се нещо е счупено. Постоянно само чакат части някакви ходат по стругари клапаните не са в ред гарнитури нови също.
        Но както вика Трипер кво да очакваш от хора дет си мислят че Египетските пирамиди са в Тексас и по цял ден гледат Приятели и ядат Макдоналдс. А това за луната сигурно са го снимали в някоя пустиня. Иначе имат и те добри попадения. Винаги съм им давал състезателите за пример и това колко добре са развити офф-роуд спортовете при тях.
        It's not the Ride, It's the RIDER

        Коментар


        • #5
          До: Днес какво ми се случи.....

          Значи не бъркам новото със нов внос ,купено е от БГ, по това време Парушев беше един от вносителите на тази марка, минали са ми доста чисто нови машини през ръцете за да мога да различа убийственната разликата, но отсега нататък или добро или нищо за Поларис.


          демек нищо
          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

          Коментар


          • #6
            До: Днес какво ми се случи.....

            Значи атв то си беше взето чисто ново , даже докарано от щатите. На външен вид-много готино,обаче не мога да повярвам , че нещо чисто ново експлоатирано 4 км на 10% от възможностите си ще се повреди.Хареса ми какво са му казали за главините-имало ги обаче нямало болтове.Обаче после видях че самият болт е специален и се вкопава в главината.А бе гадно-даваш там 10тина 12 бона и кво?

            Коментар


            • #7
              До: Днес какво ми се случи.....

              п.п.ИСТИНСКИ случай вземаме Поларис 800 чисто нов преди две години и се почва;
              1. Разменени и обърнати предни накладки.
              2. Всички скоби на водните съеденения все едно съм си ги купил от ОМВ-то протече от всякъде още при първото палене.
              3. Много странна спирачна помпа един път хване два пъти не, иначе няма въздух течност как си требва 2-3 седмици игра и айде подмяна с друга по адекватна.
              4. Един бюлюк недозатегнати болтчета и гайки.
              5. Направо им се чудя на американците как са стигнали до Луната, сигурно на авто-стоп при некоя братушка.
              допълвам
              6.на 900км. разби всички втулки на окачването отпред и отзад.
              7.на 1000км. скъса тампон на двигателя и той се насука така че предния кардан опря в блока.
              8.изключително смешно направен горен захват на предните амортесьори болкира от прахоляка и кормилото става почти неподвижно за хора с нормална физика.
              9.за късането на ремъка перманентно всички знаят.
              10.скоростите включват с кррррррррр и шут.

              абе POLARIS!
              Николай Гогов 0898676912

              НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

              Коментар


              • #8
                До: Днес какво ми се случи.....

                той собственника отдавна се отърва и е собственик на голф2/КФХ700/
                Николай Гогов 0898676912

                НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

                Коментар


                • #9
                  До: Днес какво ми се случи.....

                  Понеже не съм си купил още АТВ-е това инфо. ще ми е от голяма полза много добре е описано всичко .

                  Коментар


                  • #10
                    До: Днес какво ми се случи.....

                    отчаяхте ме тъкмо ще си купувам ATV STAR200ST

                    Коментар


                    • #11
                      До: Днес какво ми се случи.....

                      Здравейте! Направо ми сринахте мечтите.От 2 год си мисля че Поларис са идеалните АТВ та.И сега прочитам темата и се оказва че трябва да си купя едно Гризли.
                      Honda TRx 700ХХ , Yamaha Raptor 700 SE
                      Audi A6 2.5 TDi , Audi Q7 3.0 TDi

                      Коментар


                      • #12
                        До: Днес какво ми се случи.....

                        Ехее вие направо избихте рибата
                        Те китаиците не се чупят толкова.
                        Един от Търново имаше предатор 500,през две карания в сервиза.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Днес какво ми се случи.....

                          те и колите им са злe

                          Коментар


                          • #14
                            До: Днес какво ми се случи.....

                            Знам че темата е стара, но просто трябва да се включа от чувство за дълг. Поларис са изключително скапана фирма и ATV-тата им са с трагично качество и технология от началото на миналия век. Това са най неизмислените машини които съм виждал. Ако ви се наложи пък да правите сервизно обслужване на това нещо, нямате идея късе трябва да се завирате и какво трябва да разглобявате. Имаше някъде из нета едно видео филмче от един Поларис техник, който с усмивка на уста обяснява поддръжката на Полариса. Ако човек го изгледа с трезва мисъл ще се хване за главата - дори и от рекламните им материали може да се види какъв боклук са направили.

                            А като наскоро влязох в новия им магазин в Дружба в София и видях цените не можах да повярвам на очите си. Българските им представители продават АТВ-тата по-скъпо от всички японски машини

                            Не си купувайте Поларис - дори китайските cfмoto са много по-добри.

                            Също така, нека някой модератор да добави в заглавието на темата, че става въпрос за Поларис, за да могат хората, които търсят информация да я намират по-лесно преди да са си купили някои от тези боклуци.
                            Последно редактирано от geko; 13-11-08, 10:46.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Днес какво ми се случи.....

                              Чак пък по-добри от китаиските.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X