Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Добър ли е този мотор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Добър ли е този мотор

    Здравейте хора, много се надявам да получа съвет от разбиращи мотористи за един мотор Сузуки дето ми допадна от една обява. Просто не разбирам още много от мотори и ме интересува дали този е хубав за тези пари, които му искат и за качествата, които има?
    Ето го и мотора: http://mobile.bg/pcgi/main.cgi?topme...064&f1=details

    Айде дайте съвет струва ли си парите, че мен поне като марка си ме кефи ама мми тряа и още инфо...

  • #2
    До: Добър ли е този мотор

    Първоначално публикуван от Bobbi Преглед на мнение
    Здравейте хора, много се надявам да получа съвет от разбиращи мотористи за един мотор Сузуки дето ми допадна от една обява. Просто не разбирам още много от мотори и ме интересува дали този е хубав за тези пари, които му искат и за качествата, които има?
    Ето го и мотора: http://mobile.bg/pcgi/main.cgi?topme...064&f1=details

    Айде дайте съвет струва ли си парите, че мен поне като марка си ме кефи ама мми тряа и още инфо...
    Абе ти маи форума бъркаш,то тука маи не се карат такива.Гледаи кво пише Мотори(ЕНДУРО)

    Коментар


    • #3
      До: Добър ли е този мотор

      Мотора пише, че е на 1000 км и е още в гаранция - какво да не му е хубавото?
      Друг е въпроса дали тук някой ще ти признае гаранцията...
      Трети въпрос е дали този мотор е подходящ за теб...

      Както каза колегата обаче - леко си объркал форума. Трубва да идеш в другите форуми, където дискусията ще придобие подобен вид:
      50% казват: "Прексарен - взимай"
      30% казват: "Тоя модел има проблем с карбураторите (тия дори и не знаят, че е инжекцион)"
      20% казват: "Вземи си Хонда - Кавазакито излиза счупено от завода"
      10% казват: "Тоя мотор е неподходяш за начинаещ"
      30% казват: "Как ще е неподходящ - отначало ще караш по-внимателно и т.н."

      Моето лично мнение:
      Мотора е готин - един преглед от разбиращ човек и това е.
      Мотора не е под подходящ за начинаещ и бързо ще си изгуби красотата, като процеса ще е болезнен.
      Път без препятствия обикновено не води до никъде.

      Коментар


      • #4
        До: Добър ли е този мотор

        Първоначално публикуван от Bobbi Преглед на мнение
        Здравейте хора, много се надявам да получа съвет от разбиращи мотористи за един мотор Сузуки дето ми допадна от една обява. Просто не разбирам още много от мотори и ме интересува дали този е хубав за тези пари, които му искат и за качествата, които има?
        Ето го и мотора: http://mobile.bg/pcgi/main.cgi?topme...064&f1=details

        Айде дайте съвет струва ли си парите, че мен поне като марка си ме кефи ама мми тряа и още инфо...
        Ако няма технически проблем и опит за прикриването му, е перфектна оферта.
        Отивай на оглед с някой вещ и действай.
        Слагаш му едни хубави роубари или тапи(но първото е по-добре за мен) и забравяш за драскотини при изпусканията, които са неминуеми

        Коментар


        • #5
          До: Добър ли е този мотор

          Ами много се извинявам ама аз за първи път пиша тука в този сайт и не знам, кои е подходящия форум за темата, също така ме интересува дали си струва парите от гледна точка на технически параметри и качества.
          Благодаря много за мненията до тук. Дано да има още.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X