Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да натискаме газта Offroad

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Как да натискаме газта Offroad

    Не трябва да имаш много мощен двигател за да ти се окаже предницата във въздуха.На бавни също става.В долния линк има снимка на Сузукито 1.6,100к.с. на бавни и резултата е:

    http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=90078&page=3
    2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

    Коментар


    • #17
      От: Как да натискаме газта Offroad

      Един бивш участник тук навремето разказваше как се работи с газта. Значи тънкоста е да се кара с пълна газ, като не става с пълна газ се дава цЕлата газ.
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #18
        От: Как да натискаме газта Offroad

        Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
        Един бивш участник тук навремето разказваше как се работи с газта. Значи тънкоста е да се кара с пълна газ, като не става с пълна газ се дава цЕлата газ.

        И този ли вече е "бивш"!!!
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • #19
          От: Как да натискаме газта Offroad

          Не е бивш, ама не е и много активен....
          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

          Коментар


          • #20
            От: Как да натискаме газта Offroad

            Първоначално публикуван от stoianovm Преглед на мнение
            Не трябва да имаш много мощен двигател за да ти се окаже предницата във въздуха.На бавни също става.В долния линк има снимка на Сузукито 1.6,100к.с. на бавни и резултата е:

            http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=90078&page=3
            Прочетох пак темата от линка и започна да ми просветва. май ще се окаче, че въпроса не е"Как да натискаме газта" а по-скоро "Кога да я отпускаме"
            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

            Коментар


            • #21
              От: Как да натискаме газта Offroad

              Естествено. Ако не са ти много счупени краката и ръцете, през цялото време ги мърдаш. Ако хептен не се вижда какво има под колелата - слушаш мотора. Както каквото - пак мърдаш. Ако всичко е счупено и нищо не се вижда - тогава - според обстоятелствата Но пак слушаш мотора - най-бързата и полезна информация.
              А виж педала от пода става за замръзнали валенки, или за два дни на магистралата. За скоростно маневрено каране не става. Пък по тукашните чукари това е и проблема.

              Коментар


              • #22
                От: Как да натискаме газта Offroad

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                А то зависи колко ти трепва крака. Еле па ако си гъзар и не ползваш бавни.
                Виж ми аватара! Патрулът беше на бавни ...
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #23
                  От: Как да натискаме газта Offroad

                  Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                  Прочетох пак темата от линка и започна да ми просветва. май ще се окаче, че въпроса не е"Как да натискаме газта" а по-скоро "Кога да я отпускаме"
                  И двете,и двете.То си е цяло изкуство.Дори да изглежда,че за тези тромави машини няма никакво значение.Обаче аз съм го наблюдавал това прецизно дозиране на газта-точно когато трябва и точно колкото трябва само при 2-3ма много опитни и състезатели на траял.Точно там се вижда разликата между тези дето карат на ламарина и тези дето знаят как.Иска ми се и аз да мога така,ама трябва много опит,разум и перфектно познаване на машината.
                  2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                  Коментар


                  • #24
                    От: Как да натискаме газта Offroad

                    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                    Виж ми аватара! Патрулът беше на бавни ...
                    На тези дето не ни пречи педала за газта, главите са ни толкова празни, че едва ли можем да дадем по-разумна препоръка освен - газ ...и практика. Тъй де, мачкай газта и чат-пат връщай...докато посягаш за бира.
                    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X