Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Land Rover Discovery2 промяна/смяна на окачването от въздух на пружини

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Land Rover Discovery2 промяна/смяна на окачването от въздух на пружини

    Имам и аз един въпрос относно окачването. Вече е сменене от въздух на пружина махнал съм компресора бушоните които трябва но има един малък проблем след като вдигна 30 км. Започва да бипка все едно неси сложил колан някой знаели какво трябва да се направи. Дискавъри 2 тд5 7 местен 2002г.

    Коментар


    • От: Land Rover Discovery2 промяна/смяна на окачването от въздух на пружини

      Такъв сигнал се чува при Д2 на въздух, когато колата е била повдигната и скоростта мине 30 км/час, започва да пада до нормален клиренс.
      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

      Коментар


      • От: Land Rover Discovery2 промяна/смяна на окачването от въздух на пружини

        Така да обясня смених окачването отпред и одзад махнах и компресора и всички маркучи защото неискам да имам нищо от старото окачване поради ред причини,та всичко оправих извадих двата бушона който са за компресора и когата тръгнах да го изпробвам да видя какво съм направил дойде следващия проблем.Въпроса ми е как мога да го оправя и това бипкане?

        Коментар


        • От: Land Rover Discovery2 промяна/смяна на окачването от въздух на пружини

          До акумулатора има черна кутия с бушони. От там се маха един бушон и едно реле. Отделно прекодираш с диагностика че си на пружини.

          Коментар


          • От: Land Rover Discovery2 промяна/смяна на окачването от въздух на пружини

            Ок мерси много, аз бушоните съм ги магнал значи ми остава само диагностиката.

            Коментар


            • От: Land Rover Discovery2 промяна/смяна на окачването от въздух на пружини

              Някой да знае кой може да аправи проблема в бипкането говоря за региона Монтана или Враца? Или да си търся направо по София някой?

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X