Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за спешен съвет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Моля за спешен съвет

    Първоначално публикуван от zaiko1234 Преглед на мнение
    ами за съжаление днес умряна моменти беше добре,но друг път не можехме да я събудим за хранене.няколко пъти идва ветеринар.надупчи я с инжекции,но уви.това е.направихме всичко възможно,но явно не й е било писано
    Не знам какво точно да кажа, убеден съм, че всички следихме неговата адаптация и съжеляваме за този край. Мисля си, че основната причина за смъртта и, е стреса, той отслабва имунната система и може да отключи много болести. Казват, че от всички живи същества, дивата свина има мозък най-близко до човешкия, не занам как е за нервната система, но да се замислим и за себе си.
    Още един път...съжелявам .
    Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

    Коментар


    • #62
      До: Моля за спешен съвет

      Първоначално публикуван от Christo Преглед на мнение
      Не знам какво точно да кажа, убеден съм, че всички следихме неговата адаптация и съжеляваме за този край. Мисля си, че основната причина за смъртта и, е стреса, той отслабва имунната система и може да отключи много болести. Казват, че от всички живи същества, дивата свина има мозък най-близко до човешкия, не занам как е за нервната система, но да се замислим и за себе си.
      Още един път...съжелявам .
      да.и аз съжалявам.последната версия на ветеринара беше едемна болест ...от нея страдали дори домашните прасета при смяна на климат,храна и начин на живот...
      Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

      Коментар


      • #63
        До: Моля за спешен съвет

        Направил си каквото си могъл и си сметнал за добро. Така е било писано. Стисни зъби, ще я помниш и без това цял живот - с добро.
        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

        Коментар


        • #64
          До: Моля за спешен съвет

          На мен пък кучето ми умря преди известно време и още ми е мноого криво..
          Поне не си имал достатъчно време за да се привържеш окончателно.
          Прикачени файлове
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #65
            До: Моля за спешен съвет

            Тъжно ...
            Много съжелявам ..
            Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

            Коментар


            • #66
              До: Моля за спешен съвет

              Късно се включвам в темата,но ми се струва,че е трябвало да се посъветваш със специалисти от зоологическата градина.Там знаят как се отглеждат диви животни.Жалко за свинчето.Като чета този форум виждам колко добри хора има в него.

              Коментар


              • #67
                До: Моля за спешен съвет

                Първоначално публикуван от zaiko1234 Преглед на мнение
                ами за съжаление днес умряна моменти беше добре,но друг път не можехме да я събудим за хранене.няколко пъти идва ветеринар.надупчи я с инжекции,но уви.това е.направихме всичко възможно,но явно не й е било писано
                ...има задължителни инжекции ,като при питомните,трябвало е веднага при ветеринар!
                ...тоя пич е вече внушителен нерез!
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от Yaro; 04-01-09, 11:00.

                Коментар


                • #68
                  До: Моля за спешен съвет

                  Първоначално публикуван от n960 Преглед на мнение
                  ...тоя пич е вече внушителен нерез!
                  Колега, дай актуални снимки, разкажи повече... къде го гледаш, как се държи и т.н.
                  Последно редактирано от Peppy; 04-01-09, 11:01. Причина: редакция цитат
                  Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                  Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Моля за спешен съвет

                    Жалко,така се трупат отрицателни емоции.Чувал съм,че прасетата стоят много високо в интелектуално отношение.Не,че има връзка,ама имал съм кучета дълги години,боксери и след смъртта на 4-то (на 9 месеца) вече не гледам животни.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Моля за спешен съвет

                      Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                      Колега, дай актуални снимки, разкажи повече... къде го гледаш, как се държи и т.н.
                      ...ето го и Грицко,след...8 месеца...
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #71
                        До: Моля за спешен съвет

                        Първоначално публикуван от n960 Преглед на мнение
                        ...ето го и Грицко,след...8 месеца...
                        Здравей колега. Разкажи ни малко повече за Грицко.Защо се е разделило с обичайното си местообитание, как премина адаптацията,какво е по нрав и трудно ли се отглежда. Как се чувства в тази среда и дали след време ще помислиш за поколение
                        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                        Коментар


                        • #72
                          До: Моля за спешен съвет

                          Първоначално публикуван от zaiko1234 Преглед на мнение
                          Здравей колега. Разкажи ни малко повече за Грицко.Защо се е разделило с обичайното си местообитание, как премина адаптацията,какво е по нрав и трудно ли се отглежда. Как се чувства в тази среда и дали след време ще помислиш за поколение
                          ...при една разходка с териерите-подгониха майката...Единият от тях се върна бързо и залая под мен,на дебело.Тичам и започвам да се оглеждам-няма никой,въпреки бесния лай...Гушнах кучето ,гушнах и прасенцето,иначе оти ваше мърцина...
                          ...и се почна...
                          ...каго питомно е...
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #73
                            До: Моля за спешен съвет

                            Първоначално публикуван от n960 Преглед на мнение
                            ...при една разходка с териерите-подгониха майката...Единият от тях се върна бързо и залая под мен,на дебело.Тичам и започвам да се оглеждам-няма никой,въпреки бесния лай...Гушнах кучето ,гушнах и прасенцето,иначе оти ваше мърцина...
                            ...и се почна...
                            ...каго питомно е...
                            Добре, че майката не е могла да бъде на близо...Радвам се много , че си успял да го отгледаш аз нямах този късмет въпреки незабавната ветеринарна намеса...
                            Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                            Коментар


                            • #74
                              До: Моля за спешен съвет

                              И аз нямах този късмет. Умря на 3 месеца
                              Прикачени файлове
                              Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

                              Коментар


                              • #75
                                До: Моля за спешен съвет

                                мисля,че подхода с биберона е добьр.само повече тьрпение.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X