Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kawasaki KLX 650 R и С

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Kawasaki KLX 650 R и С

    Информацията, която добих за този мотор е, че е 4Т, 57 коня и тежък около 140 кг..
    Моля дайте някакви коментари като впечатления за тази машина, защото днес с Петър Манолев видяхме една такава на едно място продава се за 3000 лв. 93-4-та година направо се влюбих в него
    Та...дайте малко подробности относно машината..
    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

  • #2
    Влизаш в контакт с т.нар. Родригез (ICQ 111995109) и питаш. Той бая време мореше един KLR, а сега се "ъпгрейдна" на KLX и е доста запознат с тези машини.

    Коментар


    • #3
      140 килограма!?
      тРЯБВА ДОСТА ДА Е ОТСЛАБНАЛ , ЗА ДА СТАНЕ ТОЛКОВА
      Живей за всеки дъх!

      Коментар


      • #4
        Добре де, 153 айде, колкото и да е няма да стигне моя МЗ така че да мислим над другите подробности сега
        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
        [/FONT]________________________________________
        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
        [/CENTER]
        [/CENTER]

        Коментар


        • #5
          Re: Kawasaki KLX 650

          Първоначално публикуван от Different_Soul
          ...защото днес с Петър Манолев видяхме една такава на едно място продава се за 3000 лв.
          Не си разбрал, дават я за 3500 лв, но аз лично не бих си взел такъв мотор, нали знаеш защо - килограмите. Моето лично мнение, че мотор над 110 кг за нищо не става...но разбира се, това е лично мое мнение

          Коментар


          • #6
            Re: Kawasaki KLX 650

            много бил хубабав КЛХ-а! Аз не съм карал,но пък един мои приятел е гледал как един друг кара и много му харесъл ! В мобилето има един КЛХ със дребни липси изглежда добре за 2600 знае ли някои нещо за него че съм се прицелил
            Уморените коне не ги убиват , нали ??

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от roumen5
              140 килограма!?
              тРЯБВА ДОСТА ДА Е ОТСЛАБНАЛ , ЗА ДА СТАНЕ ТОЛКОВА
              зависи какъв е модела R или C.

              R-a е по-спортен модел без акумулатор и е-стартер така че е доста по-лек.
              [Metal Mulisha]
              KTM: Ready to Race

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от offroad.hit.bg
                Първоначално публикуван от roumen5
                140 килограма!?
                тРЯБВА ДОСТА ДА Е ОТСЛАБНАЛ , ЗА ДА СТАНЕ ТОЛКОВА
                зависи какъв е модела R или C.

                R-a е по-спортен модел без акумулатор и стартер така че е доста по-лек.
                Р е модела, защото наистина нямаше стартер и изглеждашееее... доста спортно ако питаш мен
                [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                [/FONT]________________________________________
                [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                [/CENTER]
                [/CENTER]

                Коментар


                • #9
                  Re: Kawasaki KLX 650

                  Моето лично мнение, че мотор над 110 кг за нищо не става...но разбира се, това е лично мое мнение
                  как така за нищо да не става... става за града, за черни селски пътища, за туризъм...
                  моето кавазаки като е 260 кг. знаеш ли колко е гот с 200 км/ч. по магистралата... всеки един мотор си има предназначение важното е да го спазваме.
                  LZ1RED

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Kawasaki KLX 650

                    Първоначално публикуван от "redair
                    как така за нищо да не става... става за града, за черни селски пътища, за туризъм...
                    моето кавазаки като е 260 кг. знаеш ли колко е гот с 200 км/ч. по магистралата... всеки един мотор си има предназначение важното е да го спазваме.
                    Redair, говорим за съвременния ендуро спорт! Аз лично карам мотор около 115 кг (да не е и повече) ДР 250 РС и се чувствам ужасно! Обичам леки и поврътливи мотори, вече смених 4 мотора и всичките бяха бангии, но и сегашния ми е такъв! Какво да се прави, всичко става с търпение, мога да чакам, колкото е нужно!

                    Коментар


                    • #11
                      Петре искренно ти пожлеавам да си вземеш този мотор, за който си мечтаеш.
                      но както казва един съфорумец пълно щастие няма
                      поне с мен е така, като се кача на това за което съм мечтал точно след 2 сезона почвам да се оглеждам в някой друг...
                      LZ1RED

                      Коментар


                      • #12
                        Абе Пешо, ДР-а не е толкова тежък, само центърът на тежестта е малко вискочко. Аз през сукаци не съм имал проблем да минавам, доста е повратлив, НО като се наложи малко бутане по някой стръмен баир ми се струва че е 200кг....ужас е!
                        No bike - no fun!

                        Коментар


                        • #13
                          ха интересна темичка и преди да почнете да давате негативни мнения за машината,спомнете си шампиона в най големия клас за миналата година с какъв мотор спечели титлата..........

                          Коментар


                          • #14
                            Kawasaki KLX 650

                            Някои може ли да ми каже колко е хлабината на клапаните на Kawasaki KLX 650 .Email milko_andreev@abv.bg

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Kawasaki KLX 650

                              Може
                              Студени:
                              всмук.-0.10-0.19мм.
                              изп.-0.15-0.24мм.
                              0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                              Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                              Суперскан България www.decbg.com
                              Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X