Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kawasaki KLX 650 R и С

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Масло за Kawasaki KLX650

    Купих го преди няколко дена,смених му маслото на двигателя на капака до пропката пише че сабира 2,1л аз му налях 2,0л,прозорчетоза нивото на маслото се напълни до горе,Когато мотора е на пачи крак маслото е малко над средата,Ако някой знае до каде трябва да е нивото ще му бъда много благодарен,Или ако някой знае някой саит в който мога да видя нещо повече за този мотор KLX650

    Коментар


    • #17
      До: kawasaki KLX

      ми шом пише толкова толкова му слагаш кво се чудиш незнам
      KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

      Коментар


      • #18
        До: kawasaki KLX

        Доколкото знам трябва да е до средата на прозорчето
        Hristo Draganov
        http://htftp.domainbg.com/HD/

        И аз искам България чиста ! ! !

        Коментар


        • #19
          До: kawasaki KLX

          Не знам кви са тия 2.1 литра , на моя си пише 1.7 литра в мануала .KLX 650 R-98г.
          0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
          Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
          Суперскан България www.decbg.com
          Машинно почистване на DPF/FAP филтър

          Коментар


          • #20
            До: kawasaki KLX

            Здравейте,
            и аз имам Kawasaki KLX 650 95г. на моя също пише 2.1 литра.Знам,че като е изправен мотора вертикално,маслото трябва да се държи около средата на прозореца,за да си пазиш двигателя.
            [URL="http://slackpack.net/?q=node/388"]
            [/URL]

            Коментар


            • #21
              До: kawasaki KLX

              а старото масло дали го източи добре?
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #22
                До: kawasaki KLX

                Отстрани на прозорчето има две черти (горна и долна граница)
                Маслото би следвало да е между тях.
                Ако не си сменил филтъра има вероятност маслото да е в повече
                Тези мотори харчат леко масъце, така че споко
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • #23
                  До: kawasaki KLX

                  така и така има тема за кавазаки клх,някой може ли да даде инфо за ръководство от къде мога да си набавя?

                  благодаря
                  [URL="http://slackpack.net/?q=node/388"]
                  [/URL]

                  Коментар


                  • #24
                    До: kawasaki KLX

                    По принцип като се сменя маслото на 4т трябва малко повече масло ако сменяш и масления филтър. Предполагам, че дозата която я пише включва и малко количество, което се абсорбира от масления филтър.
                    No bike - no fun!

                    Коментар


                    • #25
                      Kawasaki KLX 650 C

                      Мотора не иска да запали със стартера дори и като му подам допълнително ток от друг акомулатор.Лошото е че няма манивела .А като го бутна пали моментално.След като позагрее си пали нормално със стартера.Ако някой има някаква идея какъв му е проблема МОЛЯ за информация и помощ.
                      Имеил:milko_andreev@abv.bg

                      Коментар


                      • #26
                        До: Kawasaki KLX 650 C

                        Провери разстоянието между електродите на свеща.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Kawasaki KLX 650 C

                          Здравей колега,мисля че имаше тема за това кавазаки,хубаво е беше там да пишеш,надявам се да съм прав
                          Иначе,моето кавазаки,което е същото и аз имах подобен проблем в началото на зимата,която ми беше първата с него и въртях докато ми падне акумолатора със смукач и не иска да запали.Та виж какво правя аз и няма отказ: Дърпаш смукача,завърташ един два пъти и спираш.Пак завърташ един два пъти и му подаваш газ(до половината) и спираш.При следващото завъртане трябва да ти запали от раз без никаква газ и после леко да му подадеш да си поеме обороти.Всичко това го правя на смукач.

                          Ако имаш проблеми или други въпроси ме потърси на скайпа,в профила ми го има.
                          [URL="http://slackpack.net/?q=node/388"]
                          [/URL]

                          Коментар


                          • #28
                            До: Kawasaki KLX 650 C

                            Не иска да запали и това е.Не знам къде да търся проблема в карбуратора или е някъде другаде.Бяхме на хижа Фенера заваля сняг след това замръзна и от тогава като каза че няма да пали та до сега.Иначе бутна ли го си пали .Върви перфектно ама това палене ме побърква.Някаква друга идея???Интересно защо като загрее пали със стартера.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Kawasaki KLX 650 C

                              Първоначално публикуван от milkando Преглед на мнение
                              Не иска да запали и това е.Не знам къде да търся проблема в карбуратора или е някъде другаде.Бяхме на хижа Фенера заваля сняг след това замръзна и от тогава като каза че няма да пали та до сега.Иначе бутна ли го си пали .Върви перфектно ама това палене ме побърква.Някаква друга идея???Интересно защо като загрее пали със стартера.
                              Здравей колега,аз мисля че проблема ти е в смукача,но моето мнение е да закараш мотора си на майстор!!!
                              Живей сега, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде!!!

                              Коментар


                              • #30
                                До: Kawasaki KLX 650 C

                                Провери добре всички контакти и връзки. Контактен ключ, engine stop, съединенията на проводниците и куплунгите. Трябва да са идеално чисти и стегнати.
                                Иначе запалването при КЛХ е напълно независимо от акумулатора. т.е. пали и без акумулатор при бутане. Използва се едната фаза от алтернатора. Имал съм същия проблем с КЛР - оказа се лош контакт на engine stop прекъсвача.
                                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X