Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ресьори за самурай

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: До: Ресьори за самурай

    Ресьорите на москвич също стават за предни и задни. Само трябва да ти направят ушите по-старите и от тях можеш да сложиш допълнителни.

    Коментар


    • #32
      От: До: Ресьори за самурай

      Първоначално публикуван от Penev66 Преглед на мнение
      Ресьорите на москвич също стават за предни и задни. Само трябва да ти направят ушите по-старите и от тях можеш да сложиш допълнителни.
      Стават,предните са ми от москвич,но друса та не се трае.Трябва да извадя някой лист.
      Suzuki Samurai 1.3
      Диян Димитров - 0897875292

      Коментар


      • #33
        От: Ресьори за самурай

        Аз на скоро направих предния пакет, с 2та основни от самика + 3ри от волга оште не са слегнали и немога да коментирам возията.
        Волговите са с нияколко милиметра по дебели от трабанковите..
        SUZUKI SAMURAJ SJ413 BMW

        Коментар


        • #34
          От: Ресьори за самурай

          Колеги търся да закупя заден главен лист за САМУРАЙ/413 знаете ли и на каква цена? Благодаря.

          Коментар


          • #35
            От: Ресьори за самурай

            Първоначално публикуван от marin lakov Преглед на мнение
            Колеги търся да закупя заден главен лист за САМУРАЙ/413 знаете ли и на каква цена? Благодаря.
            Питай Десо от Варна 0887 87 01 45
            Или рови в мобилето.
            Успех
            Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
            http://www.cardomain.com/ride/2562837

            Коментар


            • #36
              От: Ресьори за самурай

              Благодаря ти колега чух се с Десо.

              Коментар


              • #37
                От: Ресьори за самурай

                Колеги имам спешна помощ от инфо относно предни ресьори на Самурай SJ410 86-ти набор......счупих на единия основния лист при един скок на пистата има ли алтернатива.....взех от Жук и Москвич 412 но са по-дълги с около 20-30см,ако сложа по-дълги обеци ще стане ли нещо?Има ли някой опит?

                Коментар


                • #38
                  От: Ресьори за самурай

                  Всяка "алтернатива" лесно чуплива.
                  Сега колегите, ще почнат да ти обясняват едни схеми.... обаче истината е една - ОРИГИНАЛЪТ държи най-добре.
                  Кажи: 1-. От кой град си, 2. преден или заден лист и може да ти измислим нещо 3. телефон за връзка
                  Аз в събота се прибрах така и карах около 80 км.: После кажете, че самурая ми вози ДЪРВЕНО
                  Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                  http://www.cardomain.com/ride/2562837

                  Коментар


                  • #39
                    От: Ресьори за самурай

                    Колеги да не отварям нова тема .Търся заден ресьор за 413 на някои ако му се намира да пише. Или на телефон 0887307015 благодаря.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X