Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

    Първоначално публикуван от Николай Нинов Преглед на мнение
    Може Евгени МинчевС Азисчко ще си направят един чудесен отбор
    И що забрави за Драго Чайчето?

    Но сериозно погледнато не стават и тримата - ще им се спукат хемороидите.

    Коментар


    • #47
      До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

      Марияна Попова - страхотен талант , грация и присъствие.
      Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

      Коментар


      • #48
        До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

        Всяка доказала се жена в живота си в работата си в умението да излъчва женственост може да е светска личност, а щом ще е в женско състезания тогава трябва да е истинска жена не педотравеститки. Колкото до бат Бойко той със удоволствие ще се съгласи да присъства на подобен форум, защото вече няколко пъти го е правил на рали за хора с увреждания. Забравих да питам ще има ли клас със силикон и без силикон
        Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

        Коментар


        • #49
          До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

          Първоначално публикуван от donia Преглед на мнение
          Всяка доказала се жена в живота си в работата си в умението да излъчва женственост може да е светска личност, а щом ще е в женско състезания тогава трябва да е истинска жена не педотравеститки. Колкото до бат Бойко той със удоволствие ще се съгласи да присъства на подобен форум, защото вече няколко пъти го е правил на рали за хора с увреждания. Забравих да питам ще има ли клас със силикон и без силикон
          Има нещо верно з съм в шок каква е тая страст на колегите да гледат Г - образни?!?!?!

          Коментар


          • #50
            До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

            Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
            Марияна Попова - страхотен талант , грация и присъствие.
            Да добавя ако не е късно - Елица Тодорова...
            Ако не сещате кои са тези дами спомнете си представителите ни в Евро-Визия от предни години....
            Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

            Коментар


            • #51
              До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

              Никого не ща да виждам.
              Хората, които са известни единствено с това, че са известни,
              а) не са личности по определение,
              б) са кухи като черупка от умрял миналата година охлюв,
              в) няма какво да кажат нито на света, нито даже на себе си.
              Никакъв набор от комплекси и фотогенични стойки не ме интересува с нищо.
              Ако поканят някого с лекция да кажем за историята на женския офроуд, ще направят добро поне на публиката. Ако поканят с концерт Любе, ще направят добро на всички

              Така че, ако няма да кара, да поканят например Вера Лагадова. Те ти турбомацка, която за капак е в темата. Пък дали тя е съгласна да ходи кат мечка с гъдулка е друг въпрос. Колкото за мебели, сигурно става коя да е надуваема кукла със силиконови устни на тръбичка.
              Последно редактирано от Стефан; 21-06-08, 11:22.

              Коментар


              • #52
                До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

                +1

                Коментар


                • #53
                  До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

                  Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                  Никого не ща да виждам.
                  Хората, които са известни единствено с това, че са известни,
                  а) не са личности по определение,
                  б) са кухи като черупка от умрял миналата година охлюв,
                  в) няма какво да кажат нито на света, нито даже на себе си.
                  Никакъв набор от комплекси и фотогенични стойки не ме интересува с нищо.
                  Ако поканят някого с лекция да кажем за историята на женския офроуд, ще направят добро поне на публиката. Ако поканят с концерт Любе, ще направят добро на всички

                  Така че, ако няма да кара, да поканят например Вера Лагадова. Те ти турбомацка, която за капак е в темата. Пък дали тя е съгласна да ходи кат мечка с гъдулка е друг въпрос. Колкото за мебели, сигурно става коя да е надуваема кукла със силиконови устни на тръбичка.
                  +100
                  Стефане, за пореден път се убеждавам, че си гений!
                  LZ1GYY
                  0898 436 956

                  Коментар


                  • #54
                    До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

                    Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                    Никого не ща да виждам.
                    Хората, които са известни единствено с това, че са известни,
                    а) не са личности по определение,
                    б) са кухи като черупка от умрял миналата година охлюв,
                    в) няма какво да кажат нито на света, нито даже на себе си.
                    Никакъв набор от комплекси и фотогенични стойки не ме интересува с нищо.
                    Ако поканят някого с лекция да кажем за историята на женския офроуд, ще направят добро поне на публиката. Ако поканят с концерт Любе, ще направят добро на всички

                    Така че, ако няма да кара, да поканят например Вера Лагадова. Те ти турбомацка, която за капак е в темата. Пък дали тя е съгласна да ходи кат мечка с гъдулка е друг въпрос. Колкото за мебели, сигурно става коя да е надуваема кукла със силиконови устни на тръбичка.
                    Като съждение е вярно...и интересно, но както всички знаем, около тези така наречени ВИП дами постоянно кръжат журналисти, т.е. търсят нещо, защото масата иска зрелища... Тази маса обаче е и потребителя на стоки и услуги, които евентуалните спонсори търсят... От наша страна ние търсим спонсори за да стават по-добри състезанията и се популяризира любимият ни спорт...Колкото повече се популяризира, толкова повече ни облъчват медиите, респективно повече интерес от спонсори
                    От тук следва, че трябва да има някакъв компромис и търпимост, за да могат всички по веригата да са доволни

                    Коментар


                    • #55
                      До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

                      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                      Като съждение е вярно...и интересно, но както всички знаем, около тези така наречени ВИП дами постоянно кръжат журналисти, т.е. търсят нещо, защото масата иска зрелища... Тази маса обаче е и потребителя на стоки и услуги, които евентуалните спонсори търсят... От наша страна ние търсим спонсори за да стават по-добри състезанията и се популяризира любимият ни спорт...Колкото повече се популяризира, толкова повече ни облъчват медиите, респективно повече интерес от спонсори
                      От тук следва, че трябва да има някакъв компромис и търпимост, за да могат всички по веригата да са доволни
                      Състезанието на плажа беше добро, машините и състезателките и организацията също. Избраното място за мероприятието също беше стратегическо - централният плаж на града. Достъпът обаче беше ограничен.
                      За добро популяризиране на спорта, е нужно да се отдели малко повече внимание на зрителската "маса"
                      Атрактивното водно препятствие беше прераснало в разлив, който смущаваше достъпа на редовните посетители до плажа (и потенциални зрители), които суетейки се около стълбата и двата метра вода за прескачане или заобикаляха или се отказваха от плажуване в близост до мястото.
                      Като следствие - какъвто и "компромис" да се направи, която и звезда да се доведе, ако не се осигури достъп на публика, атрактивни места за наблюдение и ефектен фон за снимките на журналистите, резултатът от мероприятието, ще е различен от търсеният ефект на популяризация (ще се отбележат точки в актива на звездата, но масовото впечатление ще е за затворен елитен спорт с табела - спазвай дистанция).
                      Мое мнение.
                      Дано да греша.
                      Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                      Коментар


                      • #56
                        До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

                        Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
                        Състезанието на плажа беше добро, машините и състезателките и организацията също. Избраното място за мероприятието също беше стратегическо - централният плаж на града. Достъпът обаче беше ограничен.
                        За добро популяризиране на спорта, е нужно да се отдели малко повече внимание на зрителската "маса"
                        Атрактивното водно препятствие беше прераснало в разлив, който смущаваше достъпа на редовните посетители до плажа (и потенциални зрители), които суетейки се около стълбата и двата метра вода за прескачане или заобикаляха или се отказваха от плажуване в близост до мястото.
                        Като следствие - какъвто и "компромис" да се направи, която и звезда да се доведе, ако не се осигури достъп на публика, атрактивни места за наблюдение и ефектен фон за снимките на журналистите, резултатът от мероприятието, ще е различен от търсеният ефект на популяризация (ще се отбележат точки в актива на звездата, но масовото впечатление ще е за затворен елитен спорт с табела - спазвай дистанция).
                        Мое мнение. Дано да греша.
                        Имаш право ! Но, Община Балчик в старанието си да помогне ми променя няколко пъти концепцията и затова се получи това "затваряне"... Аз съм доволен в общи линии, защото те като цяло подцениха мероприятието, но след успешния му завършек, веднага заявиха желание за другата година да бъде по-добро и да осигурят голям награден фонд за "Хоби" и "Експерт" клас За мен също беше предизвикателство и бях плах в доста отношения, но и на мен като цяло концепцията с плажа ми хареса... Догодина мисля, че ще се получи голям купон...за всички

                        Коментар


                        • #57
                          До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

                          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          Имаш право ! Но, Община Балчик в старанието си да помогне ми променя няколко пъти концепцията и затова се получи това "затваряне"... Аз съм доволен в общи линии, защото те като цяло подцениха мероприятието, но след успешния му завършек, веднага заявиха желание за другата година да бъде по-добро и да осигурят голям награден фонд за "Хоби" и "Експерт" клас За мен също беше предизвикателство и бях плах в доста отношения, но и на мен като цяло концепцията с плажа ми хареса... Догодина мисля, че ще се получи голям купон...за всички
                          Успех и смело напред !!!
                          Пък ако мога да помогна с нещо - ще се старая да съм на разположение.
                          Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                          Коментар


                          • #58
                            До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

                            Аз също давам вот за Евгени Минчев .....само баш не мога да разбера това което организирате мероприатие със състезателен характер ли е или просто се опитвате да си поканите млади девойки за да има къде да ви шарят очичките се пак ми се струва че е по скоро второто (тъи като съм почти убеден че ако утре желание за участие изяви жена с не толкова привидна външност .....ако въобще бъде записана.... и покаже добър професионализъм и вземе първо място интереса ви отново ще бъде насочен към онези с добрите мерки ...със силикона в усните ....и прочие ) та да се върна на мисълта си и да обясна защо давам вот за Минчев .....не би било лошо щом такова мероприатие бие в насока " дай да поканим възможно най красивите (забележете) български личности " да представлява интерес и за женската част от това общество..... по точно казано да няма само манекенки а да има и манекенчовци .....да видим тогава кой с кого и какво ще коментира и тогава ако не ни усмеят офф-роуд-а в някое светско списание .....ей ма де съм .....не че не го правят ама се още витае само по българската медиа

                            Коментар


                            • #59
                              До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

                              Първоначално публикуван от Martin Petrovich Преглед на мнение
                              Аз също давам вот за Евгени Минчев ..... не би било лошо щом такова мероприатие бие в насока " дай да поканим възможно най красивите (забележете) български личности " да представлява интерес и за женската част от това общество..... по точно казано да няма само манекенки а да има и манекенчовци .....да видим тогава кой с кого и какво ще коментира и тогава ако не ни усмеят офф-роуд-а в някое светско списание .....ей ма де съм .....не че не го правят ама се още витае само по българската медиа
                              Трудно схващам мисълта, но въпроса е съвсем ясен "КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ ?" ! Никъде няма за "най-красива" или "най-силиконова"...

                              Коментар


                              • #60
                                До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

                                Първоначално публикуван от Martin Petrovich Преглед на мнение
                                Аз също давам вот за Евгени Минчев ..... да представлява интерес и за женската част от това общество..... по точно казано да няма само манекенки а да има и манекенчовци .....
                                Евгени Минчев не представлява визуален интерес за женската част.
                                Може част от "мъжката" част да се интересуват от него , но не е съвсем същото по смисъл и равностойно по значение.
                                Неговото присъствие би имало положителен ефект върху медийното изграждане на имиджа на Офроуда, на принципа - каквото и да се случи - няма лоша реклама - важното е да се говори ...

                                Първоначално публикуван от Martin Petrovich Преглед на мнение
                                ....тъи като съм почти убеден че ако утре желание за участие изяви жена с не толкова привидна външност ....
                                --- няма словосъчетание - привидна външност...
                                Ако се има предвид - приятна, интересна, впечатляваща, уникална, красива... По цвет и вкус товарищи нет ... всяка жена е красива по своему...
                                Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 24-06-08, 06:06.
                                Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X