Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

    От политиците искам да видя Министър Гергана Грънчарова - страшна жена.
    А от шоу-бизнеса Каролина Гочева от "Пей с Мен" е готина мадама и е актуална сега

    Коментар


    • #17
      До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

      Първоначално публикуван от Ники Преглед на мнение
      От политиците искам да видя Министър Гергана Грънчарова - страшна жена.
      Ако дойде и близначката и Михаела ще станат две
      0+

      Коментар


      • #18
        До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

        Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
        Аз искам да видя Лили Иванова
        Взе ми предложението от устата.

        Тогава ще кажа: Бате Бойко или Георги Първанов. По-голяма реклама, от тяхното присъствие на дадено събитие, няма как да снаправи.

        Коментар


        • #19
          До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

          Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
          .

          .. Бате Бойко или Георги Първанов. По-голяма реклама, от тяхното присъствие на дадено събитие, няма как да снаправи.
          От всеки задник - рекламно лице...
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #20
            До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

            Мишел Мутон и AC/DC да подгреят купона.

            Коментар


            • #21
              До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

              Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
              Сега като се замисля отново, май наистина е по-добре манекенки...Ако не друго поне са хубави...
              и аз бих искал да идват манекенки

              Коментар


              • #22
                До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

                Тодоре, въпроса ти може да се разглежда от 2 и повече страни:

                1. КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ? /само да я видим тази личност, да открие, води, закрие, пее, свири и т.н.т./
                2. КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ? /да се състезава/

                А ако трябва да отговоря така, както е оформена анкетата, бих гласувал но с ОТРИЦАТЕЛЕН вот, че не искам да виждам никои от всички изброени типове личности в анкетата. /няма да пиша защо, за да не окъквам темата/
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #23
                  До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

                  Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                  Тодоре, въпроса ти може да се разглежда от 2 и повече страни:

                  1. КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ? /само да я видим тази личност, да открие, води, закрие, пее, свири и т.н.т./
                  2. КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ? /да се състезава/

                  А ако трябва да отговоря така, както е оформена анкетата, бих гласувал но с ОТРИЦАТЕЛЕН вот, че не искам да виждам никои от всички изброени типове личности в анкетата. /няма да пиша защо, за да не окъквам темата/

                  Може на някой да му изглежда много филосфско, както ми е писал, но за мен е просто и логично.

                  Така че ако някой не разбира нещо от поста ми да не се мъчи да чети и да не си тормози мозъчето.

                  А купона на изданията на "ГРАЦИЯ И МОЩ" се получава супер независимо от присъствието на "светските личности".
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #24
                    До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

                    А какво ще кажете за Юлияна Дончева, за моща не знам, но грацията я има.
                    Иво Георгиев
                    Gworkshop

                    Коментар


                    • #25
                      До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

                      Мадлен Алгафари - невероятна жена!
                      Ама не се вписва в четирите отговора.
                      Последно редактирано от rumbata; 11-06-08, 13:49.

                      Коментар


                      • #26
                        До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

                        Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                        Аз искам да видя Лили Иванова
                        Аууу, геронтофил. Или търсач на мумии Трябва нещо младо и напращело. Тодоре, сериозно, що не поговориш със звукозаписна компания Пайнер. Едно такова сътрудничество може да е от взаимен интерес. Те си рекламират певици(ци)те, а пък при нас тонове медии и зяпачи. Че и спонсор могат да станат.
                        А идеята да има и един клас само за участничките във Форума ми се струва блестяща. Доня, Фани, Петя, Цвети, Ди, Мимето и още доста наши съфорумнички ще се изкефят максимално, а и ние покрай тях.
                        Последно редактирано от zzlatev; 11-06-08, 14:32.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • #27
                          До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

                          Първоначално публикуван от Ники Преглед на мнение
                          От политиците искам да видя Министър Гергана Грънчарова - страшна жена.
                          А от шоу-бизнеса Каролина Гочева от "Пей с Мен" е готина мадама и е актуална сега
                          Познавам лично министър Грънчарова, не само е чаровна, но и изключително обаятелна като събеседник. Ако искате, да търся пак път до нея и да я каня.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • #28
                            До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

                            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                            Познавам лично министър Грънчарова, не само е чаровна, но и изключително обаятелна като събеседник. Ако искате, да търся пак път до нея и да я каня.

                            Верно е готина -едно време бях влюбен в нея като старец в"Космодиск"

                            Коментар


                            • #29
                              До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

                              Първоначално публикуван от Ivo Georgiev Преглед на мнение
                              А какво ще кажете за Юлияна Дончева, за моща не знам, но грацията я има.
                              Ами тя участва през 2006, но нещо не можа да се пребори...въпреки, че тогава караше BMW X3

                              Коментар


                              • #30
                                До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

                                Първоначално публикуван от ivobang Преглед на мнение
                                Мишел Мутон
                                Много интересно да искаш състезател от Група В в рали шампионата да видиш в "Грация и Мощ"
                                Прикачени файлове
                                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                                Дий Снайдер

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X