Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Само за собственици на АМЕРИКАНСКИ 4х4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Само за собственици на АМЕРИКАНСКИ 4х4

    Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
    Пуууу пепел ти на устата, ако се превърне в това. Ще го разстрелям, за да не се мъчи!
    Извинявай че не ти одговорих веднага,но още се превивам от смях.

    Коментар


    • До: Само за собственици на АМЕРИКАНСКИ 4х4

      Здравейте казвам се Борис Найденов от Бургас и карам Jeep Cherokee XJ Limited 4.0 2001 г. -0888433804
      [U]Борис Найденов GSM:0888 433 804[/U]
      [LEFT][U]0887 754 767[/U][/LEFT]
      [LEFT][U]Jeep Cherokee XJ 4.0 Limited 2001 4.5" BFG A/T 32х9.5-16[/U][/LEFT]
      [LEFT][U]Ford S-MAX 2.0 2009[/U][/LEFT]

      Коментар


      • До: Само за собственици на АМЕРИКАНСКИ 4х4

        Първоначално публикуван от sharrko Преглед на мнение
        Гледам на аватара шевито ти, това събърбан ли е или пикап.
        И в двата варианта ме кефи.
        Тези старите имат достатъчно место да сложиш резервна гума в предния капак, и е много лесно да се работи над него.
        на 200,000 мили ( 300,000 ) км ще трябва да направиш основен ремонт, но хубавото е че части за тези лесно се намират и са ефтини. ( поне тука )
        ЛС ако ти трябва помощ
        Благодаря за предложението :-)
        LZ4RP
        QSO-145,250 MHz.
        QTH-Варна. KN33WF
        EchoLink-Node:143125

        Коментар


        • До: Само за собственици на АМЕРИКАНСКИ 4х4

          Та,по темата.Ето скакво си режат дърва,там,хората...
          http://zazz.bg/play:4cfe2ee1
          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

          Коментар


          • До: Само за собственици на АМЕРИКАНСКИ 4х4

            Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
            Та,по темата.Ето скакво си режат дърва,там,хората...
            http://zazz.bg/play:4cfe2ee1
            малеййййййййй тея ме утепаа
            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
            Дий Снайдер

            Коментар


            • До: Само за собственици на АМЕРИКАНСКИ 4х4

              Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
              S-10???? Силно съм заинтригуван! Мислех, че няма друг в София. Дай да видим снимки.
              За сега изглежда така. Чакам да се позатопли времето и мисля да променя малко някои неща.
              Disem знаеш ли от къде мога да си намеря техническа литература
              Прикачени файлове
              LZ3AG

              Коментар


              • До: Само за собственици на АМЕРИКАНСКИ 4х4

                Да, имам всичко откъм литература!

                Коментар


                • До: Само за собственици на АМЕРИКАНСКИ 4х4

                  ЦЕННА ИНФОРМАЦИЯ за всички собстенници на Шевролет!
                  Вчера колата отказа да запали след като съвсем малко преди това я бях карал без проблем. Веднага установих, че не чувам бензиновата помпа. Започна се едно разглобяване, едно мерене на вериги, бушони, релета..... не и не! Странното беше, че си беше съвсем наред малко преди това! Нито помпа е виела нито нищо. След дълго ръчкане установих, че не идва въобще ток до помпата. А всичко и е ОК - релето, бушона....абе всичко! И тогава, типично по Ганьовски, реших да погледна в дебелите книги все пак. Е, познайте. Датчика за налягането на маслото прекъсва веригата на бензиновата помпа. Ако нивото на маслото падне под минимума или стане твърде рядко датчика подава команда към компютъра и при следващия опит за палене - нъц! Смених маслото и всичко се оправи. Имайте го предвид за да не се налага да разглобявате излишно.

                  Коментар


                  • До: Само за собственици на АМЕРИКАНСКИ 4х4

                    аз нямам шейви но карам американец... при гранда със сигурност има подобни хитри капани.
                    Сигурно щях да разглобя целия автомобил и пак нямаше да се сетя...
                    LZ1RED

                    Коментар


                    • До: Само за собственици на АМЕРИКАНСКИ 4х4

                      За датчика който мери налягането на маслото и го показва на таблото ли става въпрос или за другия дето светва червената лампа.

                      Коментар


                      • До: Само за собственици на АМЕРИКАНСКИ 4х4

                        Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
                        ЦЕННА ИНФОРМАЦИЯ за всички собстенници на Шевролет!
                        Вчера колата отказа да запали след като съвсем малко преди това я бях карал без проблем. Веднага установих, че не чувам бензиновата помпа. Започна се едно разглобяване, едно мерене на вериги, бушони, релета..... не и не! Странното беше, че си беше съвсем наред малко преди това! Нито помпа е виела нито нищо. След дълго ръчкане установих, че не идва въобще ток до помпата. А всичко и е ОК - релето, бушона....абе всичко! И тогава, типично по Ганьовски, реших да погледна в дебелите книги все пак. Е, познайте. Датчика за налягането на маслото прекъсва веригата на бензиновата помпа. Ако нивото на маслото падне под минимума или стане твърде рядко датчика подава команда към компютъра и при следващия опит за палене - нъц! Смених маслото и всичко се оправи. Имайте го предвид за да не се налага да разглобявате излишно.
                        Кажи им също че ако чакат на датчика да спре помпата за да сменят маслото ще е..ат мамата на двигателя. Дано твоя да не е повреден поради ниско масло
                        CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
                        http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
                        http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

                        Коментар


                        • До: Само за собственици на АМЕРИКАНСКИ 4х4

                          хеи .. може ли и аз да се присаединя кам този клуб...малко сам новак по форумите за което сори...а и от скоро карам форд експлорер...като наи евтиниа американски джип...

                          Коментар


                          • До: Само за собственици на АМЕРИКАНСКИ 4х4

                            JEEP Grand Cherokee Limited 4,0 - 1996 г.
                            0898641162 Валери
                            JEEP Grand Cherokee - ZJ - 5,9 - 1998
                            0898 641162

                            Коментар


                            • До: Само за собственици на АМЕРИКАНСКИ 4х4

                              Момчета,привет!Ще ми вземете ли в компанията си?Аз съм Евгени,руснак съм,като гледам, вече номер -2 съм,но няма значение.Имам Форд Експлорер Едди Бауер,по точно два,втори съм взел за части.Кажете,има ли кде да намеря Линкълн-Навигатор,или GMC-Safariqили Шевроле АСТРО?Преде 1седмица испуснал един Линкълн от Ямбол.Мерси

                              Коментар


                              • До: Само за собственици на АМЕРИКАНСКИ 4х4

                                Привет момчета!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X