Обява

Свий
Няма добавени обяви.

необясним шум при Vw

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • необясним шум при Vw

    Нещо не мога да разбера кво става с тоя бус..../Vw caravele syncro/.
    Та значи откак съм го взел имах възможност да го пробвам в по тежки условия/Ходих до Триград и над него/.Останах доста приятно изненадан от поведението на колата.Гаден кален планински път с дълбоки коловози,но без големи странични странични наклони-мина си го без да се замисли,като през повечето време се влачеше по корем Мислех,че ще се държи доста по-лигаво
    Озадачи ме друго-тръгвам от Софето и след 100км.странно притеснително чукане отзад.Увеличава се пропорционално на скоростта и после вече не го чувам щото гумите ми вият като руски на "нива"
    Стигнах в Триград-яко блъска.На следващия ден нищо.....
    На по следващия за малко. На връщане/300км/ пак нищо....
    А,и никога не го прави в града.
    Някви идеи?

  • #2
    Вярно,че тъпо пуснах темата с тоя Триград ,ама никои ли няма представа какво може да е?
    Вчера Кюстендил и обратно-пак чука.....

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от perosokolovski
      Вярно,че тъпо пуснах темата с тоя Триград ,ама никои ли няма представа какво може да е?
      Вчера Кюстендил и обратно-пак чука.....
      значи провери си полуоски .гумено каре на кърдана . незнам с дискове ли си или с барабани но ако си с дискове -апаратите да не са хлабави и много още неща .провери тези и кажи или дай повече инфо
      LZ1NSO

      Коментар


      • #4
        Вдигаи колелата на крик и слушаи! ама понеже е синхро трябва пове4е колела да вдигнеш

        Коментар


        • #5
          Вдигаи колелата на крик и слушаи! ама понеже е синхро трябва пове4е колела да вдигнеш
          Около 4 колела
          Вече е в бокса.......

          Коментар


          • #6
            после да кажеш какво му е...... му другото тарся такъв на 4асти. твоя дизел ли е?

            Коментар


            • #7
              да 1.6тд.На части не съм виждал такъв.Бих го налазил също ако намериа.
              Са го зехме от сервиза с брат ми-ще ме изкарат луд.
              Като го е закарал,щракал е яко.
              Дигат го на крика-не щрака....и са не го праи....
              пълен АБЦУРД!

              Коментар


              • #8
                А разгледаха ли подробно трансмисията и окачването...
                преди години имах една мазда 626 на път за Плевен от София от време на време почваше яко да бие в дясното колело, точно като скъсано каре. Шашкам се спирам пипам маншона... нищо му няма... след малко пак почна. След като я вдигнах на крик и се заврях от долу видях една буца лед се закачила на усукан около кормилната рейка найлон и от време на време се опира в полуоската.
                да не е нещо подобно ???
                LZ1RED

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X