Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Устройство на предна главина!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Устройство на предна главина!

    Aбе то не е по темaтa ,но преди дa ти кaжaт зa дaтчикa ,требвaше дa сa премерили нaлягaне нa мaсленa мaгистрaлa ,свaля се дaтчикa и се нaвивa нaкрaйник с мaнометър,aко всичко е нaред се коментирa дaтчик,a и той може дa бъде зaмерен.
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • От: Устройство на предна главина!

      Мисля че по нaпред в темaтa имaше рaзмерa нa лaгерчето 1,50лв или 2лв. Сещaм се че трябвaше дa поръчaм 4 зa дa ми пуснaт поръчкaтa.
      Кaто гледaм си от вaрнa- могa дa ти подaря две лaгерчетa, aко ги изнaмеря.

      Сегa видях че си с ОФБ и може дa имa рaзлики.
      Sent from my Nokia s fenerche

      Коментар


      • От: Устройство на предна главина!

        Приятел(майстор) намери комплект Иглен лагер + семеринг + шайба/пластина - 56лева от някакъв магазин в Добрич.
        Вече мога да отговоря сам на въпроса който сам зададох.

        Въпросния иглен лагер(и семеринг) е ЕДНАКЪВ за Фронтера "А", "Б" и Монтерей "А" - според етикета на опаковката. Казал съм и на майстора да вземе размерите на лагера преди да го сложи, за да проверя за всеки случай.
        За другото колело, ако трябва ремонт мисля да пробвам с не оригинален лагер(и оригинален семеринг, който вече поръчах в Опел).
        Остава да видя дали 4х4 ще работи или има някакви финансово по-големи поражения.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:KutiaIglenLager2.jpg
Прегледи:1
Размер:95.5 КБ
ID:5698761

        Коментар


        • От: Устройство на предна главина!

          Ето го същото и в ebay: http://www.ebay.co.uk/itm/OPOS-001-F...YAAOSwECZUn9~G
          Има и снимки на съдържанието на комплекта... Иди им го покажи на тези в Опел
          ОФА КБ X20SE + метан

          Коментар


          • Разглобих си хъбовете за почистване.
            Самия хъб може ли да се разглоби, след като съм го изкарал вече от полуоската? Не виждам зегерки по него. Искам да го разглобя, за да го почистя, че бая са мръсни. Ако не може ще ги почистя колкото може и сглобявам.

            И още нещо - челото на хъба е търкало в капачката. Нормално ли е, и ако не е как да го отстраня.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X